Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Nienacki Zbigniew. Wielki las.

Delikatnie przetarte okładki.

Nurowska Maria. Wiek samotności tom 2.

Lekko wytarte i pozaginane rogi okładek. Przebarwione boki książki.

Orkan Władysław. Komornicy i opowiadania wybrane.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana fioletowym długopisem.

Orzeszkowa, Świętochowski, Brodowski, Zdziechowski, Daniłowski.. Z jednego strumienia.

Okładki przybrudzone, również wewnątrz, przetarte z pozaginanymi rogami. Na pierwszych dwóch kartkach pieczątka pobiblioteczna, skreślenie oraz numer "1100" wykonany niebieskim długopisem.

Pilch Jerzy. Spis cudzołożnic - proza podróżna. Dedykacja Jerzego Pilacha na stronie tytułowej.

Leciutko przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie. Na stronie tytułowej dedykacja autora dla poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem.

Nałkowska Zofia. Hrabia Emil.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki. Na ostatniej stronie mały mazak wykonany niebieskim długopisem. Na większości kartek, w prawym dolnym rogu niewielkie pofalowanie - ślad po zamoczeniu.

Niziurski Edmund. Eminencje i bałłabancje.

Lekko przybrudzona obwoluta, ponaddzierana przy krawędziach (ok 1 cm), wewnątrz okładek i na wewnętrznych  zakładkach obwoluty ślady po taśmie klejącej.

Olczak Janusz. Urlop dziekański Odysa.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone.

Parandowski Jan. Akacja - opowiadania.

Obwoluta poplamiona, przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na grzbiecie. Na tylnej obwolucie przy górnej krawędzi 1 cm naddarcie.

Orkan Władysław. Komornicy.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce przy górnej krawędzi 1 cm naddarcie.

Dąbrowska Maria. Marcin Kozera. Wilczęta z czarnego podwórza.

Delikatnie przebarwione okładki z lekko pozaginanymi rogami, ponaddzierane końce grzbietu - przy grzbiecie u góry największe przedarcie - ok 5 cm.

Kulka, Nadachowski. Liniowe układy scalone i ich zastosowanie.

Brak obwoluty. Na przedniej okładce w prawym górnym rogu pisakiem napisany numer "4502". Okładki lekko przybrudzone. Pierwsza i ostatnia strona sklejona wzdłóż grzbietu bezbarwną taśmą klejącą z okładką. Na czwartej oraz na ostatniej stronie stara pieczątka pobiblioteczna. Boki książki lekko przybrudzone.

Harasymowicz Jerzy. Wybór wierszy: 1955 - 1973.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki, lekko pozaginane na rogach. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Turgieniew Iwan. Wiosenne wody. Pierwsza miłość.

Okładki przybrudzone i przebarwione, przetarte na rogach i krawędziach grzbietu. Na przedniej okładce niewielkie zadrapanie i wgniecenie, w prawym górnym rogu pierwszej kartki napis "Lp5" wykonany niebieskim długopisem. Boki ksiązki przebarwione.

Barańczak Stanisław. 159 wierszy: 1968 - 1988.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i przy grzbiecie, pozaginane na rogach.

Turgieniew Iwan. Opowiadania.

Obwoluta wytarta na rogach i krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 4 cm).  Wewnątrz kilka przebarwionych i poplamionych kartek oraz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Boki książki przybrudzone.

Miłosz Czesław. Gdzie wschodzi słońce i kędy zapada i inne wiersze.

Delikatnie przybrudzona obwoluta, w połowie grzbietu ze śladem po zamoczeniu.