Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Stolarczyk Lech, Stolarczyk Urszula. Biblioteka Wiedzy Współczesnej Omega tom 243: Wolne rodniki.

Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i ze śladami zagięć wzdłuż grzbietu (przednia). Poprzecierany górny koniec grzbietu (około 2 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

 

Jerzy, Krause, Lisiecka, Mynett. Kwiaty cięte uprawiane pod szkłem i folią.

Przybrudzone i poplamione okładki z zagięciami na rogach. Książka wykonana z dwóch gatunków papieru. Lekko przybrudzone boki książki.

 

Kieniewicz Stefan. Historia Polski 1795 - 1918.

Obwoluta przetarta, głównie przy krawędziach. Na stronie przedtytułowej i 604 pieczątka ex libris poprzedniego właściciela, na stronie tytułowej skreślenie wykonane czarnym mazakiem.

Tajemnice Starożytnych Cywilizacji tom 07 - Egipt: I okres przejściowy, Średnie Państwo.

Okładki i kartki książki z delikatnie zagiętym górnym rogiem.

Piekara Jacek. Alicja.

Okładki leciutko przybrudzone, rogi okładek delikatnie pozaginane. Na kilkunastu ostatnich kartkach delikatny i słabo widoczny ślad po zamoczeniu.

Garlicki Andrzej. Historia 1815 - 1939: Polska i swiat. Podręcznik dla liceów ogólnokształcących.

Delikatnie przetarte okładki z licznymi śladami po zagięciach. Lekko przybrudzone boki książki.

Szcześniak Andrzej Leszek. Historia 3 - dzieje nowożytne i najnowsze od połowy XIX wieku do roku 1918. Podręcznik dla szkół średnich klas III liceum ogólnokształcącego oraz dla II technikum i liceum zawodowego.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej cena wykonana niebieskim długopisem, Końce grzbietu ponaddzierane ok. 2 cm. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem. Przebarwione na żółto wewnętrzne strony okładek.

Szcześniak Andrzej Leszek. Historia 3 - dzieje nowożytne i najnowsze od połowy XIX wieku do roku 1918. Podręcznik dla szkół średnich klas III liceum ogólnokształcącego oraz dla II technikum i liceum zawodowego.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami, na przedniej skreślenie wykonane zielonym mazakiem, na tylnej cena wykonana niebieskiem długopisem, Końce grzebietu ponaddzierane (do 3 cm). Na stronie tytułowej i wewnątrz tylnej okładki napisy wykonane niebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem.

Galos, Gierowski, Leszczyński. Historia dla klasy 3 liceum ogólnokształcącego część 1.

Okładki przybrudzone, przetarte (mocniej przy krawędziach i na rogach) z licznymi zagięciami. Wewnątrz książki skreślenia i podkreślenia wykonane ołówkiem. Okładki zaczynają się rozsklejać.

Galos, Gierowski, Leszczyński. Historia dla klasy 3 liceum ogólnokształcącego część 1.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki (przy krawędziach i na rogach).

Galos, Gierowski, Leszczyński, Wapiński. Historia dla klasy II technikum.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach, widoczne zadrapania. Na przedostatniej kartce podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem i niebieskim długopisem.

Galos, Gierowski, Leszczyński, Wapiński. Historia dla klasy II technikum.

Okładki mocno przetarte, przednia oddzielona od grzbietu książki. Okładki lekko przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta pomiędzy stroną 2 a 3 oraz pomiędzy stronami 390 i 391.

Bujak J. D. Spadek.

Stan bardzo dobry.

Kramer, Skipp, Andersson, Hautala, Cienin, Ellison... Mroczne przeznaczenie - gotyk, punk, magia.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Kopański Roman. Chów nutrii.

Mocno przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce przyklejona stara cena. Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Wewnątrz i na bokach książki żółte przebarwienia.