Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Carson Paul. Zimna stal.

Rogi okładek leciutko pozaginane, boki książki delikatnie przybrudzone.

Smith Anthony. Ciało.

Lekko przybrudzone okładki z przetartymi krawędziami. Słabo widoczne zagięcia rogów okładek. Przybrudzone boki książki.

 

Buraczewski Janusz. Radiodiagnostyka zmian nowotworowych.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta, zarysowana z widocznymi zagięciami i naddarciami przy krawędziach (do 0,5 cm). Na przedniej obwolucie, w lewym górnym rogu nr „4708” napisany dlugopisem. Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Lekko przybrudzone boki książki.

 

 

Januszewicz, Szczepańska - Sadowska, Sznajderman. Nadciśnienie tętnicze.

 

Na stronie tytułowej dedykacja poprzedniego właściciela napisana długopisem. Leciutko przybrudzone boki książki.

 

Sieroń, Cierpka, Rybak, Stanek. Podręcznik angiologii.

Stan dobry.

 

Kostić Zivko K. Między zabawą a chemią.

Grzbiet książki naddarty na dole (1 cm.) Okładki ksiązki lekko prztetarte przy krawędziach. Przednia i tylna okładka sklejona taśmą z grzbietem książki. Na pierwszej kartce przebarwienie przechodzące na kilkadziesiąt kartek.

Disch Thomas Michael. Lekarz tom 1.

Okładki pozaginane na rogach, przetarte (głównie na krawędziach). Na przedniej okładce zagięcia z góry na dół przy krawędzi z grzbietem, na tylnej stara naklejka. Boki książki przybrudzone. 

Eckschlager Karel. Błędy w analizie chemicznej.

Okładki leciutko przybrudzone. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Dolny bok książki przybrudzony czarnym tuszem.

Slopek Stefan. Ilustrowany słownik immunologiczny.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Grzbiet przebarwiony.

Wewnątrz lekkie przybrudzenia. Po wewnetrznej stronie tylnej okładki trzy numery napisane długopisem.

Wolański Napoleon. Czynniki rozwoju człowieka - wstęp do ekologii człowieka.

Lekko przetarte krawędzie okładek z słabo widocznymi zagięciami. Na stronie przedtytułowej ślad po odklejonej kartce. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Na spisie treści podkreślenie w dwóch miejscach. Lekko przybrudzone boki książki. Na erracie parafka poprzedniego właściciela.

 

 

Wolański Napoleon. Rozwój biologiczny człowieka - 2 części.

Część I: Lekko przybrudzone i przytarte okładki z widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce ślad po naddarciu (7,5 cm), a po wewnetrznej stronie okładki widoczne podklejone naddarcie taśmą. Kilka pierwszych kartek oddartych od dolnej części grzbietu. Wewnątrz książka rozłamana na stronach 154/155. Lekko przybrudzone boki książki. Część II: Lekko przybrudzone i przytarte okładki z widocznymi śladami po zagięciach. Brak strony przedtytułowej. Lekko przybrudzone boki książki.

 

Chęciński Paweł. Choroby naczyń - wybrane problemy.

Stan: dobry.

 

Milc - Ziembińska Urszula. Tajemnica "Elizabeth Arden"

Okładki przeterte z licznymi, widocznymi zagięciami i załamaniami. Krawędzie poprzecierane, lekko postrzępione. Rorgi przeterte i pozaginane. Grzbiet pożółkniety, przebarwiony, ponaddzierany w dolnej i górnej części. Boki książki pożółknięte, lekko poplamione i przybrudzone. Lekko pozaginane rogi kartek.

Panayi. Podstawy reumatologii.

Lekko przybrudzone okładki z leciutko przetartymi krawędziami. Na przedniej okładce nr "4900" napisany długopisem. Przednia okładka oddarta od górnej części grzbietu (2 cm). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Brak str. 5/6 z spisem treści. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Lekko przybrudzone boki książki.

 

Klimek Rudolf. Ginekologia.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta, zarysowana z widocznymi zagięciami i naddarciami przy krawędziach (do 3 cm). Grzbiet obwoluty przebarwiony. Przybrudzone boki książki.

 

 

Coyne John. Hobgoblin 1 - 2.

Tom pierwszy: Rogi okładek pozaginane. Wewnątrz książki nieliczne, żółte przebarwienia. Na 2 i 4 stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki przybrudzone.

Tom drugi: Rogi okładek pozaginane. Wewnątrz książki żółte przebarwienia. Strona 2 popisana niebieskim długopisem (plusiki).

Masterton Graham. Wojownicy nocy 1 - 2.

Tom pierwszy: Okładki przetarte - głównie na rogach i krawędziach. Tylna okładka zagięta z góry na dół. Boki książki przybrudzone.

Tom drugi: Okładki mocno przetarte na krawędziach, z licznymi zagięciami. Tylna okładka zagięta z góry na dół.