Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Jan Paweł II. Listy Apostolskie Ojca Świętego Jana Pawła II.

Ślady zagięć na kilku pierwszych kartkach. Wewnątrz brak śladów użycia.

Tatarkiewicz Władysław. Łazienki Warszawskie.

Obwoluta przybrudzona wraz z okładką i bokami, wytarta na krawędziach, postrzępiona i ponaddzierana w wielu miejscach (do 5 cm); z przodu pogięta, wewnątrz podklejona taśmą klejącą, z ubytkiem w dolnym rogu. Wewnętrzne strony okładek przebarwione.

Martynow Gieorgij. Gianeja.

Obwoluta przebarwiona i poprzecierana na poziomych i pionowych krawędziach. Okładka odklejona całkowicie od grzbietu książki. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Bernhard Maria Ludwika. Korynt i Argolida.

Obwoluta mocno zniszczona. Przetarta, przybrdzona i pozaginana. Przy krawędziach liczne naddarcia i zagięcia od 1 do 4 cm. Strona tytułowa poplamiona. Na stronie przedtytułowej i ostatniej kartce, rysunki i obszerne dedykacje, podpisy pamiątkowe.

Domańska Barbara, Zeńczak Anna. Witold Wojtkiewicz 1879 - 1909. Katalog wystawy tom II.

Książka w języku polskim i francuskim.
Delikatnie przetarte okładki na krawędziach z pozaginanymi rogami.

Neueslotes Folum 1/27. Zeitschrift fur die poesie und die revolution.

Książka w języku niemieckim.

Okładki przetarte, pozaginane z widocznymi zarysowaniami. Krawędzie i rogi pozaginane. Grzbiet w górnej i dolnej części ponadrywany (do 1 cm). Wewnętrzna strona przedniej okładki i pierwsze kartki poplamione przy dolnej krawędzi - najprawdopodobniej są to ślady po zamoczeniu.

 

Poe Edgar Allan. Opowieści niesamowite.

Okładki przybrudzone i poplamione, pozaginane oraz przetarte. Końce grzbietu mocno ponaddzierane (do 5 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 112/113, 216/217 i 218/219. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki oraz na kilku pierwszych kartkach żółty ślad po zalaniu (na środku kartek). Strona tytułowa uszkodzona. Dolne rogi pierwszych kartek pozaginane. Boki książki przybrudzone. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Jones J. V. Księga słów tom I: Uczeń.

Wytarte krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. Brak strony tytułowej. Na tylnej okładce stara nalepka z księgarni. Na okładkach liczne ślady zagięć. U dołu kartki 536 numer dopisany długopisem. Na bokach książki i kilkunastu kartkach żółte przebarwienia (małe kropki).

Feuchtwanger Lion. Goya.

Brak obwoluty. Okładki  przybrudzone, delikatnie poplamione. Książka odkleja się od grzbietu (pomiędzy ostatnią kartką a wewnetrzną stroną tylnej okładki książka pęknięta, rozerwana wzdłuż grzbietu).

Martine - Barnes Adrienne. Ognisty miecz.

Wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Rogi okładek ze śladami zagięć.

Kębłowski Janusz. Polska sztuka gotycka.

Okładki poprzecierane na krawędzich. Grzbiet naddarty na dolnym końcu (0,5 cm).

Makowska Dorota. Geografia cz. 1. Podręcznik dla liceów i techników. Zakres podstawowy.

Okładki lekko przybrudzone i przytarte. Na nich słabo widoczne ślady po zarysowaniach. Na ostatnich kilku kartkach słabo widoczne ślady po zalaniu przy górnych rogach. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.

Makowska Dorota. Geografia cz. 2. Podręcznik dla liceów i techników. Zakres podstawowy.

Na okładkach słabo widoczne zarysowania. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.

Krynicka - Tarnacka, Wnuk, Wojtkowicz. Geografia 2 - człowiek gospodarzem przestrzeni geograficznej. Podręcznik dla liceów i techników. Zakres podstawowy.

Okładki lekko przybrudzone i przytarte. Na stronie tytułowej i kilku następnych stronach przy prawej krawędzi żółte przebarwienia. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.