Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bernaś Franciszek. Samotny bastion.

Seria Sensacje XX wieku. Okładki książki przybrudzone ze śladami po zagięciach na rogach. Grzbiet poprzecierany z pionowymi zagięciami i ubytkiem przy dolnym końcu (2,5 cm). Na kilku stronach podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Felczak Wacław. Historia Węgier.

Obwoluta przetarta, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach do 3 cm.

Majewski Stanisław. Bohaterowie Adriatyku.

Okładki książki minimalnie przybrudzone, ze śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany na rogach i z niewielkim zagięciem przy górnym końcu. Książka częściowo rozłamana pomiędzy przednią okładką a stroną przedtytułową.

Znamierowski Juliusz. Duży karaluch.

Obwoluta delikatnie poprzecierana na krawędziach z niewielkimi zagięciami na rogach. Na tylnej częsci obwoluty wymazana lecz widoczna stara cena. Wewnętrzne strony okładek lekko pożółknęte. Boki książki minimalnie przybrudzone. Ostatnia kartka nierówno przycięta i pozaginana w górnym rogu.

Domino Zbigniew. Sztorm.

Obwoluta książki ze śladami po zagięciach z licznymi naddarciami przy dolnym końcu (do 0,5 cm). Książka częsciowo rozłamana pomiędzy okładką a sąsiednia kartką. Na stronie przedtytułowej dedykacja wykonana niebieskim długopisem.

Adamski Roman. Kodeks Morski.

Okładki ksiażki minimalnie poprzecierane na krawędziach z kilkoma zagięciami na rogach. Na tylnej okładce stara cena przekreślona i zapisana liczba "100" niebieskim długopisem.

Oborski Piotr. Tajemnice podmorskiego świata.

Okładki książki lekko przybrudzone, poprzecierane na krawędziach oraz z licznymi śladami po zagięciach. Grzbiet książki pofalowany i delikatnie poprzecierany na krawędziach. Nieznacznie przybrudzone boki książki.

Felczak Wacław. Historia Węgier.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i górny bok książki.

Meissner Janusz. Wraki.

Obwoluta książki lekko przybrudzona, poprzecierana i ponadzierana na krawędziach (do 1 cm). Książka rozłamana pomiędzy wewnętrzną stroną przedniej okładki a sąsiednią stroną.

Szuba Jerzy. Forum działalności podwodnej - referaty sesji popularno - naukowej.

Nakład 252 sztuk. Okładki i grzbiet przybrudzone, z lekko poprzecieranymi krawędzimi i śladami po zagięciach. Na przedniej okładce i kilku stronach wewnątrz fioletowa pieczątka "Zrzeszenie Studentów Polskich Akademicki Klub Podwodny "KALMAR" Gliwice, ul. M. Strzody 30", na stronie tytułowej sygnatura "46/III/73" wykonana niebieskim długopisem. Rogi książki lekko pozaginane, boki przybrudzone.

Hawranek Franciszek. Encyklopedia Powstań Śląskich.

Obwoluta przetarta, przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach do 6 cm.

Rymarz Władysław. Międzynarodowe prawo drogi morskiej.

Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań, z minimalnymi zabrudzeniami. Na tylnej okładce przekreślona stara cena i liczba "200" napisana niebieskim długopisem. Grzbiet naderwany w dwóch miejscach przy dolnym końcu (większe naddarcie 2,5 cm).

Trevelyan Macaulay George. Historia Anglii.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna. Na pierwszej kartce pieczątka z datą.

Meissner Janusz. Sześciu z Daru Pomorza.

Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach. Grzbiet poprzecierany z pionowymi zagięciami z ubytkami na obydwu końcach (do 3 cm) i naddarciami (do 8 cm). Wewnętrzne strony okładek i sąsiednie kartki z brązowymi plamami (w wyniku zamoczenia) i napisem "gwiazdka 1952 r." wykonany niebieskim długpisem. Kilka stron z niewielkimi zagięciami.

Szot Zygmunt. Meksyk.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki.

Hilska Vlasta. Dzieje i kultura narodu Japońskiego - krótki zarys.

Okładki przetarte, mocno ponaddzierane przy krawędziach (do 3 cm) z pozaginanymi rogami. Na grzbiecie naklejona przezroczysta taśma klejąca. Przybrudzone boki książki. Na kilkunastu pierwszych kartkach ukośne zagięcie.

Lohlein Hubert A. Piraci, Perły, Nurkowie.

Okładki książki poprzecierane, ze śladmi po zagięciach, ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm). Tylna okładka przybrudzona z napisem "8,- 115 H " i szlaczkiem wykonanym niebieskim długopisem. Brak 3/4 grzbietu. Na stronie przedtytułowej niewielki mazak wykonany niebieskim długopisem. Rogi większości kartek pozaginane. Przybrudzone boki książki. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Bagiński Henryk. Polska I Bałtyk - zagadnienie dostępu Polski do morza.

Obwoluta poprzecierana na krawędziach, ponaddzierana przy obydwu końcach (do 1 cm) z ubytkiem przy górnym końcu (na dł 3 cm).

Mączak Antoni. Encyklopedia historii gospodarczej Polski do 1945 roku.

Delikatnie przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach. Boki książki lekko przybrudzone.