Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Linkow Lew. Kapitan Starego Żółwia.

Okładki oprawione introligatorsko, przybrudzone i odbarwione, poprzecierane na krawędziach oraz pozaginane na rogach. Wewnętrzne strony okładek i kartki pożółknięte, nierówno przycięte introligatorsko i poprzecierane. Książka rozłamana w kilku miejscach, kartka 31/32 oddzielona od całości. Książka popisana ołówkiem w kilku miejscach. Boki książki pzybrudzone.

Kaltenbergh Lew. Czarne żagle czterdziestu mórz.

Okładki książki nieznacznie przybrudzone, poprzecierane z niewielkimi rysami.

Rogacki Jerzy. Pieśni wielorybnicze - śpiewnik do kasety zespołu cztery refy.

Okładki delikatnie przybrudzone z poprzecieranymi krawędziami i z niewielkimi rysami. Na tylnej okładce dwie stare naklejki z cenami.

Gawłowicz Józef. Opowieści nawigacyjne.

Okładki ksiażki z licznymi zagięciami, poprzecieranymi krawędziami. Przy dolnej krawędzi grzbietu naklejka z liczbą 52. W książce kilka pieczątek pobibliotecznych oraz na 4 stronie numery " 6309 4 88" napisane niebieskim długopisem oraz liczby "52 (091)" napisane ołówkiem. Minimalnie przybrudzone boki ksiażki.

Queffelec Henri. Błysk ognia na morzu.

Okładki ksiażki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i ze śladami po zagięciach. Grzbiet z pionowym zagięciem. Lekko przybrudzone boki książki.

Lutowski Jerzy. Ostatni po Bogu.

Okładki książki delikatnie przybrudzone, poprzecierane na krawędziach z kilkoma zagięciami. Grzbiet z pionowymi zagięciami i naddarciem przy dolnym końcu (1 cm). Na stronie 5 podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Lekko przybrudzone boki ksiażki.

Skrok Zdzisław. Archeologia mórz.

Seria Biblioteka Morza. Okładki lekko przybrudzone, powycierane i pozaginane na rogach. Pierwsza kartka nierówno przycięta introligatorsko, na stronie przedtytułowej ślad po kleju w górnym rogu.

Meissner Janusz. Czerwone krzyże.

Okładki przybrudzone, ze śladami po zagięciach i poprzecieranymi krawędziami, naderwane w kilku miejscach najmocnej u dołu grzbietu (do 3 cm). Grzbiet z pionowymi zagieciami i ubytkiem w górze (0,5 cm). Na stronie przedtytułowej pieczątka KB wykonana czarnym tuszem, a na stronie tytułowej liczba "7" napisana niebieskim długopisem. Książka rozłamana  wkilku miejscach, kartki ze stronami 247 - 250 luzem.

Fenikowski Franciszek. Trójkąt diabła.

Obwoluta lekko poprzecierana, ponadzierana (do 0,5 cm) i z niewielkimi zagięciami. lekko przybrudzone wewnętrzne strony okładek i boki książki.

Drapella Zofia. Mity i legendy morskie.

Okładki książki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach ze śladami zarysowań. Boki książki przybrudzone.

Pertek Jerzy. Królewski statek Batory.

Seria Biblioteka Morza.
Okładki lekko przybrudzone na nich słabe ślady zarysowań oraz niewielkich przetarć na rogach i krawędziach. Strona przedtytułowa zagięta pionowo.

Samek Andrzej. Świat koralowych raf.

Okładki książki lekko przybrudzone z licznymi choć słabo widocznymi zagięciami oraz poprzecieranymi krawędziami i rogami. Grzbiet poprzecierany, naderwany przy dolnym końcu (do 5 cm) z ubytkiem przy górnym końcu (0,5 cm). Książka rozłamana pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową.

Moorehead Alan. Nad Nilem Błękitynym i Białym.

Seria Ceram.
Delikatnie przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach, tylna naderwana przy grzbiecie u dołu (2 cm). Na obwolucie słabo widoczne zarysowania.

Kujawa Stanisław. Spacerem po głębinach.

Seria Biblioteka Morza.
Okładki książki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach, ze śladami po pionowych zagięciach. Przy dolnym końcu grzbietu cyfra "61" napisana niebieskim długopisem. Boki książki nieznacznie przybrudzone. 

Grobicki Aleksander. Furie żywiołów morskich.

Seria Biblioteka Morza. Okładki książki minimalnie poprzecierane na krawędziach i nieznacznie przybrudzone.

Bernaś Franciszek. Samotny bastion.

Seria Sensacje XX wieku. Okładki książki przybrudzone ze śladami po zagięciach na rogach. Grzbiet poprzecierany z pionowymi zagięciami i ubytkiem przy dolnym końcu (2,5 cm). Na kilku stronach podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Felczak Wacław. Historia Węgier.

Obwoluta przetarta, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach do 3 cm.

Majewski Stanisław. Bohaterowie Adriatyku.

Okładki książki minimalnie przybrudzone, ze śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany na rogach i z niewielkim zagięciem przy górnym końcu. Książka częściowo rozłamana pomiędzy przednią okładką a stroną przedtytułową.

Znamierowski Juliusz. Duży karaluch.

Obwoluta delikatnie poprzecierana na krawędziach z niewielkimi zagięciami na rogach. Na tylnej częsci obwoluty wymazana lecz widoczna stara cena. Wewnętrzne strony okładek lekko pożółknęte. Boki książki minimalnie przybrudzone. Ostatnia kartka nierówno przycięta i pozaginana w górnym rogu.