Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Rasmussen A. H. Gorączka morska.

Okładki z lekko pozaginanymi rogami i przetarciami na krawędziach i rogach. Grzbiet na końcach ponaddzierany (do 2 cm). Kartki od 211 do 222 luzem. Między stronami 208 - 209 książka rozłamana.

Biskupski Stanisław. PQ - 16 dojść musi...

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach z licznymi, słabo widocznymi zarysowaniami. Okładki i kartki książki z lekko pozagnanymi rogami.

Koczorowski Eugeniusz. Bitwa pod Oliwą.

Seria Biblioteka Morza. Przybrudzona okładka (oraz boki książki) z licznymi zarysowaniami oraz mocno poprzecieranymi rogami i krawędziami. Rogi okładki lekko pozaginane.

Romanowski Bolesław. Torpeda w celu!

Brak tylnej okładki i grzbietu. Przednia okładka i ostatnia kartka doklejane taśmą, z licznymi zagięciami. Kartki z delikatnie zagiętymi rogami. Na mocno przybrudzonych okładkach liczne ślady po zagięciach. Ogólnie książka w złym stanie.

Baranowski Krzysztof. Polonezem dookoła świata.

Okładki z licznymi zagięciami i przetartymi rogami. Przy krawędziach kartek ślady po zalaniu.

Kobyliński Szymon. Szymona Kobylińskiego gawędy o broni i mundurze.

Krawędzie okładek delikatnie wytarte. Górny róg tylnej okładki mocno zagięty.

Jurga Tadeusz. Bzura 1939.

Lekko przetarte rogi i krawędzie obwoluty.

Malarski Tomasz. Historyczne Bitwy: Waterloo 1815.

Delikatnie przybrudzona obwoluta z lekko poprzecieranymi krawędziami i rogami.

Steyer Włodzimierz. Samotny półwysep.

Okładki przybrudzone, poprzecierane, naderwane w kilku miejscach przy górnym końcu (do 1 cm), że śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, Naderwany przy obydwu końcach (do 4 cm), górny koniec z ubytkiem (1 cm). Książka rozłamana pomiedzy stronami 96 a 97. Boki książi pożółknięte.

Pertek Jerzy. Bitwy konwojowe na arktycznej trasie.

Okładki lekko przybrudzone z niewielkimi śladami po zagięciach. Grzbiet nieznacznie poprzecierany.

Romanowski Bolesław. Torpeda w celu.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach, w rogach ślady po zagięciach. Grzbiet poprzecierany na krawędziach, naderwany na obu końcach (do 3 cm), z ubytkiem przy górnym końcu (1 cm). Wewnętrzne strony okładek, boki książki i kilka stron lekko przybrudzonych. Kilka kartek krótszych od całości książki (o 0,5 cm).

Kosiarz Edmund. Działania flot w drugiej wojnie światowej.

Okładki książki delikatnie poprzecierane na rogach. Grzbiet książki poprzecierany na krawędziach i końcach z pozimym przedarciem. Lekko pożółknięte boki książki.

Buchheim Lothar - Gunther. Okręt.

Obwoluta przybrudzona ze śladami po zamoczeniu, zagięciami i poprzecieranymi krawędziami. Obwoluta naddarta na obydwu końcach grzbietu (do 1,5 cm). Kartka 662 (spis treści) z ubytkiem przy górnej krawędzi (3 cm) - tekst nieuszkodzony.

Haack Włodzimierz. Chleb i korale.

Mocno poprzecierane rogi i krawędzie okładek. Delikatnie pozaginane rogi okładek. Grzbiet na końcach ponaddzierany do 2 cm. W dolnym rogu wewnętrznej strony tylnej okładki niewielka pieczątka.

Kosiarz Edmund. Wojna na Bałtyku 1939.

Okładki książki delikatnie poprzecierane.

Zaruski Andrzej. Z harcerzami na Zawiszy Czarnym.

Obwoluta w formie dwóch luźnych kartek - brak grzbietu obwoluty, ponaddzierana w wielu miejscach (do 2 cm), pozaginana i przybrudzona. Okładki książki poprzecierane, ze śladami po zagięciach, na tylnej okładce ślad po taśmie klejącej (widoczny również od wewnątrz). Grzbiet książki ponaddzierany na obydwu końcach (do 2 cm) i poprzecierany na krawędziach. Książka częściowo rozłamana w kilku miejscach. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki brązowe przebarwienie.