Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Mickiewicz Janina. Ćwiczenia ułatwiające naukę czytania i pisania dla uczniów klas młodszych tom 1 i 3.

Brak części drugiej.
Okładki minimalnie przybrudzone, delikatnie wytarte na krawędziach i rogach. W obydwu zeszytach podpis imienny wykonany długopisem u dołu strony tytułowej. Na stronie 18 z zeszycie 3 delikatny ślad po ołówku. W zeszycie 1 niewielkie zagięcia na rogach okładek, z tyłu naklejka z nieaktualną ceną.

Mirowicz Anatol. O grupach syntaktycznych z przydawką.

Okładki przybrudzone, na krawędziach lekko wytarte, po bokach pozaginane i ponaddzierane do 0,5 cm. Grzbiet przebarwiony (ciemniejszy), u dołu naderwany 2 cm przy tylnej okładce. Krawędzie kartek nierówno docięte, część z nich krótsza, inne dłuższe i postrzępione.

Vendryes Joseph. Język.

Brak obwoluty.  Płócienne okładki lekko przybrudzone i minimalnie wytarte na rogach. Płócienny grzbiet wyblakły, przybrudzony i ponaddzierany na obydwu końcach - mocno uszkodzony u góry. U góry wewnętrznej części tylnej okładki drobny dopisek wykonany długopisem. Przedarcie wzdłuż grzbietu między wewnętrzną częścią przedniej okładki a pierwszą kartką.

Leibold Gerhard. Wątroba i drogi żółciowe.

Okładki delikatnie przybrudzone, na tylnej fragment starej naklejki cenowej. Rogi okładek leciutko pozaginane. Boczne krawędzie kartek od strony 89 do 92 pozaginane. Niewielkie przebarwienia na stronach 92 - 98.

Cabot Sandra, Jasinska Margaret. Cała prawda o cholesterolu.

Okładki delikatnie przybrudzone, rogi pozaginane. Na przedniej okładce zarysowania, na tylnej okładce stara naklejka cenowa.

Jarczyńska Joanna, Święcicka Katarzyna. Perfettamente 1a! Podręcznik do nauki języka włoskiego dla szkół ponadgimnazjalnych.

Pdręcznik z płytą CD i foliami do pracy z podręcznikiem.

Przetarte rogi i krawędzie okładek, przybrudzona tylna okładka i boki książki. Testy wewnątrz książki nie uzupełnione. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Martin, Magnelli. Nuovo Progetto Italiano 1 podręcznik + słowniczek.

Brak CD. Okładki i krawędzie okładek przetarte, rogi okładek pozaginane. Przy krawędziach grzbietu 2 cm naddarcia podklejone bezbarwną taśmą klejącą. Wewnątrz kilka stron popisanych ołówkiem i długopisem. Przebarwione wewnętrzne strony okładek.

Twój przewodnik Michaels - Turcja.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone.

Haag Michael. Egipt.

Okładki przybrudzone, przednia prawie w całości odklejona od grzbietu. Na pierwszej stronie naklejona mała karteczka biblioteczna, na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Książka trwale oprawiona w foliową, przezroczystą okładkę.

Schlecht Neil E. Hiszpania dla bystrzaków.

Rogi okładek leciutko pozaginane, boki książki delikatnie przybrudzone.