Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Williams Alan. A Bullet for the Shah.

Okładki lekko przybrudzone, delikatnie wytarte, z niewielkimi zagięciami na rogach. Naddarta 1 cm dolna krawędź przedniej okładki. Lekko przybrudzony grzbiet. Na pierwszej stronie dwie, czerwone pieczątki.

Gold, Wallace, Knight, Gunn, McIntosh, Sturgeon. 5 Galaxy - short novels.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet lekko przybrudzony i przetarty na krawędziach. Drobny ubytek w dolnym rogu przedniej okładki. Ślad pionowego zagięcia na przedniej okładce.

Chandler Raymond. The Lady in the Lake.

Obwoluta przybrudzona, wytarta na krawędziach, na grzbiecie z niewielką plamą po zamoczeniu. Naddarty górny koniec grzbietu obwoluty (1 cm). 

Asimov Isaac. The End od Eternity.

Książka oprawiona introligatorsko. Płócienne okładki wyblakłe i przybrudzone. Przednia okładka lekko wygięta ku górze. Przybrudzone wewnętrzne części okładek. Oryginalna okładka książki zaczyna odklejać się w dolnej części od oprawy introligatorskiej. W górnym rogu pierwszej kartki nieaktualna pieczątka imienna.

Eliot T. S. The Cocktail Party.

Okładki wytarte, w wielu miejscach pozaginane. Grzbiet także przetarty, naderwany na dolnym końcu (2 cm). U góry pierwszej kartki delikatny ślad po dopisanych długopisem liczbach. W tekście kilka zaznaczeń wykonanych ołówkiem. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Dickens Charles. David Copperfield - wersja skrócona.

Okładki lekko wytarte i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet także przetarty, przy dolnym końcu ponaddzierany około 4 cm. U góry przedniej okładki podpis imienny poprzedniej właścicielki wykonany piórem. U dołu strony tytułowej podpis wykonany pisakiem. Naddarty dolny róg strony przedtytułowej (1 cm). Kilka fragmentów tekstu z dopiskami wykonanymi ołówkiem i długopisem.

Ferguson Brad. The World Next Door.

Okładki wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Na tylnej okładce dwie nieaktualne naklejki z cenami.

Pullein - Thompson Christine. Horse & Pony stories.

W dolnym rogu pierwszej kartki dopisana długopisem liczba "684. 05". Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Dillon Myles. Irish Sagas.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet ponaddzierany i z ubytkami na obydwu końcach (po 1 cm). Książka rozłamana między stronami 96/97.

Archer Jeffrey. Honor Among Thieves.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Książka lekko pofalowana w pionie w wyniku niewłaściwego przechowywania. 

Frost Mark. The List of 7.

Okładki i grzbiet lekko wytarte na krawędziach.

Friedman Milton. Kapitalizm i wolność.

Kartki nierozcięte introligatorsko. Okładki delikatnie wytarte.

Grandmas`s Magical Storybook - A Treasury of Children`s Stories.

Poprzecierane rogi okładek. Przednia okładka lekko przybrudzona na środku. Grzbiet ponaddzierany w wielu miejscach na krawędzi łączącej z tylną okładką. Oderwana wewnętrzna wartwa tylnej okładki w górnym prawym rogu. Na strone 2 podpis imienny poprzedniego właściciela wykonany długopisem. Strona 7 i 6 z kilkoma delikatnymi zaznaczeniami długopisem.

Furedi Frank. Gdzie sie podziali wszyscy intelektualiści?

Seria Plus Minus Nieskończoność.
Stan dobry.

Roberts Nora. Island of Flowers.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet wyblakły, naddarty na dolnym końcu (0.5 cm). W górnym rogu przedniej okładki drobna naklejka z zamazaną ceną. Lekko zagięty dolny róg tylnej okładki przy grzbiecie. Pobrudzone boki książki.

Maclean Alistair. The Way to Dusty Death.

Okładki delikatnie przybrudzone i lekko wytarte na krawędziach. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.