Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Koontz Dean R. Północ.

Zagięty dolny róg przedniej okładki.

Palmer Diana. Serie Harmonie: Un bel Australien.

Książka w języku francuskim.
Delikatnie przetarte krawędzie okładek z lekko przybrudzonymi bokami książki. Pozaginane rogi okładek. Niewielki ślad po zalaniu do strony 40. Na stronie przedtytułowej parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem.

Lermontow Michaił. Ausgewahlte Werke.

Okładki minimalnie przybrudzone z lekkimi zadrapaniami oraz mocno wytartymi rogami. Na ostatniej stronie przy wewnętrznym rogu mała pieczątka.

Legere Werner. Unter Korsaren verschollen.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami.

Sagan Francoise. Bonjour Tristesse.

Brak obwoluty. Okładki delikatnie przybrudzone z lekko wytartymi rogami.

Forbes Colin. Cossack.

Okładki lekko poprzecierane z mocno wytartymi krawędziami oraz pozaginanymi rogami. Grzbiet na krawędziach mocno przetarty i z zagięciami wzdłuż. Dłuższy bok książki popisany pisakiem. Brak strony tytułowej. Kilka kartek pofalowanych po zalaniu. Między wewnętrzną stroną tylnej okładki a kartką ślady wilgoci.

Arsan Emmanuelle. Emmanuelle oder die Schule der Lust.

Obwoluta ponaddzierana (do 2,5 cm) z ubytkami, oraz lekko pozaginana. Powłoka ochronna obwoluty miejscami kruszy się. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Descartes. Discours de la methode volume 9.

Książka w języku francuskim.
Okładki i boki książki lekko przybrudzone z delikatnie przytartymi krawędziami i zagięciami w rogach. 

MacLean Alistair, Denis John. Hollenflug der Air Force 1.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami i rogami oraz delikatnie pozaginanymi rogami. Krawędzie grzbietu mocno przetarte z zagięciami wzdłuż całego grzbietu. Boki książki minimalnie przybrudzone. Rogi kartek książki delikatnie pozaginane.

Conan Doyle, Schulte Michael. Das grosse Sherlock Holmes Buch.

Obwoluta delikatnie przybrudzona z małymi zadrapaniami, naddarciami na rogach i przy grzbiecie (do 0,6 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone. Strona 271 luzem. Kilka stron delikatnie przybrydzonych. Kilka kartek lekko odywa się od grzbietu.

Weliczker, Hescheles, Goldkorn i inni. Im Feuer vergangen. Tagebucher aus dem Ghetto. Wspomnienia polskich żydów z czasów II Wojny Światowej i warszawskiego getta.

Obwoluta z mocno wytartymi krawędziami i rogami, mocno ponaddzierana (do 2,5 cm) z licznymi ubytkami i zagięciami, z wewnętrznej strony pozaklejana taśmą. Boki książki delikatnie przybrudzone. Między wewnętrzną stroną tylnej okładki a stronami lekkie zabrudzenie.

Strindberg August. Das Rote Zimmer.

Brak obwoluty. Okładki minimalnie przybrudzone. Na kartkach, przy bocznych krawędziach żółte przebarwienia.

Viard Henri. Serie Noire: La bande a Bonape.

Kiążka w języku francuskim.
Okładki i boki lekko przybrudzone z mocno poprzecieranymi krawędziami i grzbietem (najmocniej na rogach), pozaginane rogi okładek. Od przedniej okładki do strony 18 książka posiada przekłucia (niewielkie dziurki).

Cooper James Fenimore. Pfadfinder.

Okładki przybrudzone z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet z zagięciami wzdłuż. Boki książki lekko przybrudzone.

van Lustbader Eric. Ronin Dolman.

Okładki z mocno przetartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet z mocno wytartymi krawędziami i zgięciami wzdłuż.

de Luppe Robert. Albert Camus.

Książka w języku francuskim.
Okładki i boki książki mocno pobrudzone z lekko przytartymi i pozaginanymi krawędziami. 

Erpenbeck Fritz. Vorhang auf.

Okładki lekko przybrudzone z lekko wytartymi krawędziami oraz z zagięciami na rogach. Kilkanaście kartek z śladami zamoczenia. Kilka kartek z pozaginanymi rogami. Książka delikatnie pofalowana w wyniku niewłaściwego przechowywania.

Guareschi Giovanni. Don Camillo et Peppone. Don Camillo et ses ouailles suite et fin.

Książka w języku francuskim.
Mocno przybrudzone boki książek (nierówno rozcięte introligatorsko), okładki oraz przytarte i pozaginane krawędzie. Grzbiet książki oraz tylna okładka sklejone bezbarwną taśmą klejącą pod którą jest ślad po starej taśmie klejącej papierowej. Książka rozłamana pomiędzy stronami 48- 49, 80-89. Ślad po zalaniu pomiędzy stronami 105-192 (największe od 169- 173). Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.