Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Stefanikowa Anna. Higiena produktów zwierzęcych.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Przednia okładka miejscowo popisana długopisem (od wewnątrz także). Grzbiet poprzecierany - najmocniej na obydwu końcach. U dołu wewnętrznej części tylnej okładki okrągła pieczątka. U góry strony tytułowej podpis imienny wykonany długopisem. U kilku początkowych i końcowych kartek pozaginane rogi. Boki książki przybrudzone, lekko popisane niebieskim długopisem.

Patyk Stanisław. Choroby inwazyjne zwierząt domowych.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte (głównie przy krawędziach) i mocno pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet książki poprzecierany i ponaddzierany (do 2 cm) na obydwu końcach. Pierwsza kartka zagięta i naderwana (0,5 cm) przy bocznej krawędzi, podpisana długopisem, przedarta na łączeniu z grzbietem. Między pierwszą a drugą kartką rozłamanie wzdłuż grzbietu. Przybrudzone boki książki.

Kowalska - Jarosz Grażyna, Wierzejewska Danuta. Dzianina z humorem dla dzieci i młodzieży.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami.

Produkcja zwierzęca

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i minimalnie pozaginane na rogach.

Ehrlich Stefan. Chów nutrii.

Obwoluta wytarta, przybrudzona, bardzo mocno ponaddzierana i z ubytkami w wielu miejscach. Stara pieczątka "cena zniżona" na wewnętrznej części tylnej okładki oraz na tylnej części obwoluty. Lekko przybrudzone boki książki.

Cąkała Stanisław. Choroby owiec.

Obwoluta lekko przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i rogach. Przedarcie między druga a trzecią kartka (2 cm) przy górnym łączeniu z grzbietem.

Long Frank Belknap. Di fronte all`ignoto.

Okładki z minimalnie przetartymi rogami i krawędziami. Tylna okładka delikatnie przybrudzona z starą metką z ceną. Strona przedtytułowa i strona ostatnia miejscami delikatnie zżółkniete.

Pangle Thomas L. Uszlachetnienie demokracji - wyzwanie epoki postmodernistycznej.

Seria: Biblioteka Myśli Politycznej.
Na przedniej trzy wyraźne zarysowania, na tylnej spore zagięcie górnego rogu.

Williamson Jack. L`ombra del futuro.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami. Na tylnej okładce dwie metki z starą ceną. Na ostatniej stronie kilka podkreśleń wykonanych kolorowym pisakiem. Strony od 55 do 59 z zagiętym dolnym rogiem.

Czapów Czesław, Manturzewski Stanisław. Niebezpieczne ulice - u źródeł chuligaństwa: materiały i refleksje.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, na końcach grzbietu ponaddzierane do 3 cm. Na stronie przedtytułowej dedykacja poprzendiego właściciela wykonana piórem oraz podpis wykonany niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki. Pozaginane dolne rogi kartek do strony 120.

de Camp. L`abisso del passato. Drake David. Alba Eterna.

Seria Urania.
Okładki z lekko pozaginanymi i wytartymi rogami oraz delikatnie wytartymi krawędziami. Przednia okładka na prawej krawędzi delikatnie naddarta (0.5 cm).

Allen Roger MacBride. La fiaccola dell`onore.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami i rogami. Rogi okładek delikatnie pozaginane. Pierwsza i kilka ostatnich kartek z małymi żółtymi plamkami.

Silverberg Robert. L`arca delle stelle.

Okładki z delikatnie wytartymi krawędziami i rogami. Tylna okladka z lekkimi zadrapaniami i zagiętym dolnym rogiem. Na stronie 295 kilka podkeśleń wykonanych pisakiem.

Guareschi Giovannino. Don Camillo in Rusland.

Książka w języku niderlandzkim. 
Przetarte krawędzie i grzbiet z delikatnymi odklejeniami zewnętrznej, przezroczystej warstwy na okładkach. Przybrudzone boki ksiażki. Na pierwszej kartce podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Logan Leandra. Travolti da un`unica passione.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami oraz pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce ślad po usuniętej metce cenowej. Boki książki i kilka stron z śladami pożółknięcia.

Goniewicz, Nowak - Kowal, Smutek. Przysposobienie obronne - podręcznik dla zasadniczej szkoły zawodowej.

Okładki przetarte, głównie przy krawędziach z licznymi śladami po zagięciach. Kilkanaście pierwszych kartek zagiętych w górnym rogu. Lekko przybrudzona strona tytułowa.

Sheckley Robert. Alien dentro l`alveare. (Obcy)

Okładki z lekko wytartymi krawędziami i rogami. Tylna okładka z delikatnymi zadrapaniami i z zagiętym dolnym rogiem.