Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Jaworski Stefan. Nowoczesny tucz trzody chlewnej.

Okładki przybrudzone, pogięte, miejscami popisane długopisem, wytarte na krawędziach. Grzbiet książki lekko wytarty i pomięty. Drobne mazaki długopisem na wewnętrznej części przedniej okładki oraz na pierwszej stronie. Przybrudzone boki książki.

Stefanikowa Anna. Higiena produktów zwierzęcych.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Przednia okładka miejscowo popisana długopisem (od wewnątrz także). Grzbiet poprzecierany - najmocniej na obydwu końcach. U dołu wewnętrznej części tylnej okładki okrągła pieczątka. U góry strony tytułowej podpis imienny wykonany długopisem. U kilku początkowych i końcowych kartek pozaginane rogi. Boki książki przybrudzone, lekko popisane niebieskim długopisem.

Patyk Stanisław. Choroby inwazyjne zwierząt domowych.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte (głównie przy krawędziach) i mocno pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet książki poprzecierany i ponaddzierany (do 2 cm) na obydwu końcach. Pierwsza kartka zagięta i naderwana (0,5 cm) przy bocznej krawędzi, podpisana długopisem, przedarta na łączeniu z grzbietem. Między pierwszą a drugą kartką rozłamanie wzdłuż grzbietu. Przybrudzone boki książki.

Kowalska - Jarosz Grażyna, Wierzejewska Danuta. Dzianina z humorem dla dzieci i młodzieży.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami.

Produkcja zwierzęca

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i minimalnie pozaginane na rogach.

Ehrlich Stefan. Chów nutrii.

Obwoluta wytarta, przybrudzona, bardzo mocno ponaddzierana i z ubytkami w wielu miejscach. Stara pieczątka "cena zniżona" na wewnętrznej części tylnej okładki oraz na tylnej części obwoluty. Lekko przybrudzone boki książki.

Cąkała Stanisław. Choroby owiec.

Obwoluta lekko przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i rogach. Przedarcie między druga a trzecią kartka (2 cm) przy górnym łączeniu z grzbietem.

Long Frank Belknap. Di fronte all`ignoto.

Okładki z minimalnie przetartymi rogami i krawędziami. Tylna okładka delikatnie przybrudzona z starą metką z ceną. Strona przedtytułowa i strona ostatnia miejscami delikatnie zżółkniete.

Pangle Thomas L. Uszlachetnienie demokracji - wyzwanie epoki postmodernistycznej.

Seria: Biblioteka Myśli Politycznej.
Na przedniej trzy wyraźne zarysowania, na tylnej spore zagięcie górnego rogu.

Williamson Jack. L`ombra del futuro.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami. Na tylnej okładce dwie metki z starą ceną. Na ostatniej stronie kilka podkreśleń wykonanych kolorowym pisakiem. Strony od 55 do 59 z zagiętym dolnym rogiem.

Czapów Czesław, Manturzewski Stanisław. Niebezpieczne ulice - u źródeł chuligaństwa: materiały i refleksje.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, na końcach grzbietu ponaddzierane do 3 cm. Na stronie przedtytułowej dedykacja poprzendiego właściciela wykonana piórem oraz podpis wykonany niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki. Pozaginane dolne rogi kartek do strony 120.

de Camp. L`abisso del passato. Drake David. Alba Eterna.

Seria Urania.
Okładki z lekko pozaginanymi i wytartymi rogami oraz delikatnie wytartymi krawędziami. Przednia okładka na prawej krawędzi delikatnie naddarta (0.5 cm).

Allen Roger MacBride. La fiaccola dell`onore.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami i rogami. Rogi okładek delikatnie pozaginane. Pierwsza i kilka ostatnich kartek z małymi żółtymi plamkami.

Silverberg Robert. L`arca delle stelle.

Okładki z delikatnie wytartymi krawędziami i rogami. Tylna okladka z lekkimi zadrapaniami i zagiętym dolnym rogiem. Na stronie 295 kilka podkeśleń wykonanych pisakiem.

Guareschi Giovannino. Don Camillo in Rusland.

Książka w języku niderlandzkim. 
Przetarte krawędzie i grzbiet z delikatnymi odklejeniami zewnętrznej, przezroczystej warstwy na okładkach. Przybrudzone boki ksiażki. Na pierwszej kartce podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Logan Leandra. Travolti da un`unica passione.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami oraz pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce ślad po usuniętej metce cenowej. Boki książki i kilka stron z śladami pożółknięcia.

Goniewicz, Nowak - Kowal, Smutek. Przysposobienie obronne - podręcznik dla zasadniczej szkoły zawodowej.

Okładki przetarte, głównie przy krawędziach z licznymi śladami po zagięciach. Kilkanaście pierwszych kartek zagiętych w górnym rogu. Lekko przybrudzona strona tytułowa.