Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Zillinger Waldemar. Zbiór zadań z fizyki.

Okładki przetarte na krawędziach i mocniej na rogach. Lekko przybrudzony płócienny grzbiet. Na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz książki kilka zaznaczeń tekstu wykonanych niebieskim długopisem.

Białynicki - Birula Andrzej. Algebra liniowa z geometrią.

Na przedniej okładce plama w górnym rogu (1 cm), krawędzie okładek przetarte, grzbiet przebarwiony. Przybrudzone boki książki.

Krzanowski Adam. Biblioteka Wiedzy Powszechnej Omega, tom 359: Nietoperze.

Okładki przetarte i pozaginane w wielu miejscach. Wytarty grzbiet książki. W dolnym rogu wewnętrznej strony przedniej okładki odbarwienie po zamoczeniu. Książka rozłamana między stronami 48/49.

Puchalski Włodzimierz. W krainie łabędzia.

Okładki przetarte przy krawędziach. Rogi okładek poprzecierane i pozaginane. Na wewnętrznych stronach okładek oraz na początkowych i końcowych kartkach żółte plamki - przebarwienia.

Pertek Jerzy. Polacy w wyprawach polarnych.

Miniatury Morskie seria: Polskie tradycje morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, lekko wytarte i delikatnie pozaginane na rogach. Przy grzbiecie górna krawędź przedniej okładki lekko zagięta. Mocno wytarty grzbiet z naddarciami na obydwu końcach. Na stronie tytułowej malutka pieczątka imienna poprzedniego właściciela.

Romer Tomasz. Śmiałym do Rio.

Miniatury Morskie seria: Żeglarze siedmiu mórz.
Okładki przybrudzone z mocno wytartymi rogami i krawędziami oraz lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet mocno przetarty i zniszczny z ponaddzieranymi końcami (do 3 cm).

Pogorzelski Witold. Analiza matematyczna 1 - 3.

Krawędzie i okładki wszystkich trzech tomów przetarte, boki książek przybrudzone. W tomie I grzbiet naddarty ok 3 cm na środku. Kartki od 3 - 14 źle trzymają się grzbietu.

Minakowski Wacław. Biochemia kręgowców.

Brak obwoluty. Płócienne okładki miejscami przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Pertek Jerzy. Pod powstańczą banderą (1863-1864).

Miniatury Morskie seria: Polskie tradycje morskie.
Okładki lekko zżółknięte, przetarte z lekko wytartymi rogami i krawędziami. Na przedniej okładce niewielki podpis oraz liczba "68" napisana niebieskim długopisem. Grzbiet lekko przetarty. Kartki na rogach delikatnie pozaginane.

Brotz Walter. Podstawy inżynierii reakcji chemicznych.

Seria Inżynieria Chemiczna. Niewielkie plamy w dolnym rogu przedniej okładki, na grzbiecie oraz bokach książki. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki przebarwione.

Miciński Jerzy. Samotny transportowiec.

Miniatury Morskie seria: Epizody z drugiej wojny światowej na morzu.
Okładki lekko przybrudzone z mocno wytartymi rogami i krawędziami, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet mocno przetarty, naderwany przy zszywce. Wieksza cześć kartek na dolnym rogu z śladami po zmoczeniu. Rogi kartek lekko zagięte.

Ramade Francois. Współczesna Biblioteka Naukowa Omega tom 105: Świat mrówek.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Wytarty grzbiet. Lekko pożółknięte krawędzie kartek.

Lanyon Wesley E. Współczesna Biblioteka Naukowa Omega tom 114 - 115: Biologia ptaków.

Okładki miejscami przybrudzone, poprzecierane na krawędziach, pozaginane w wielu miejscach. Wytarty grzbiet książki. Zagięty górny róg dwóch pierwszych kartek oraz dolny róg kartek 71 - 86. Lekko przybrudzone boki ksiązki.

Hobler Tadeusz. Inżynieria chemiczna: Ruch ciepła i wymienniki.

Seria Inżynieria chemiczna. Okładki przybrudzone, lekko przetarte na rogach, przednia okładka oraz większość kartek wewnątrz z licznymi śladami po zalaniu. Kilka pierwszych kartek poluzowanych na górnym zszyciu, wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Boki przybrudzone i poplamione.

Tomilin A. G. Biblioteka Problemów tom 177: Tajemnice życia delfinów i wielorybów.

Książka oprawiona w przeźroczystą folię - obwolutę, przyklejoną do wewnętrznych stron okładek za pomocą przezroczystej taśmy. Przybrudzony górny bok książki.

Internet - agresja i ochrona

Delikatnie pozaginane rogi okładek.