Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Czechow Antoni. Historie zakulisowe czyli anegdoty teatralne.

Okładki lekko przybrudzone z kilkoma śladami po zagięciach. Na wewnętrznej części przedniej okładki i na stronie przedtytułowej przebarwienie w dolnym rogu.

Czechow Antoni. Sala nr 6.

Okładki przybrudzone z licznymi śladami po zagięciach. Przednia okładka popisana długopisem w górnej części. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Czechow Antoni. Człowiek w futerale.

Okładki przybrudzone z licznymi śladami po zagięciach. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Pikul Walentin. Piórem i szpadą.

Okładki wytarte w rogach. Na przedniej przy grzbiecie klkucentymetrowe zadrapanie.

Brandstaetter Roman. Dramaty.

Obwoluta poplamiona z kilkoma zadrapaniami, przetarta i minimalnie ponaddzierna (do 0.5 cm) przy krawędziach.

Czeska - Mączyńska Maria. Helusia z Rakowickiego Młyna.

Okładki bardzo mocno wytarte, podklejone na grzbiecie szarym papierem. Podobne sklejenie pomiędzy wewnętrznymi okładkami a sąsiednimi kartkami. Na stronie przedtytułowej kreski wykonane kolorowym długopisem oraz pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Wewnątrz, na wielu stronach przebarwienia. W kilku miejscach rozłamania najmocniejesze (pęknięcie) pomiędzy stronami 224 a 225. Strona 49 - 50 luzem. Na ostatniej stronie pieczątka pobiblioteczna.

Nowakowski Zygmunt. Pani służba.

Okładki mocno wytarte, lekko przybrudzone z kilkoma śladami po zagięciach (tylna). Grzbiet zniszczony w związku z tym książka słabo trzyma się w całości - w wielu miejscach pęknięcia i rozłamania. Na stronie tytułowej zielony pasek namalowany pisakiem. Przybrudzone boki książki.

Konwicki Tadeusz. Mała Apokalipsa.

Kolekcja Gazety Wyborczej nr 34. Obwoluta lekko przybrudzona. Na przedniej obwolucie 5 cm zarysowanie.

Szekspir William (Shakespeare). Dzieła dramatyczne tom 3 - Kroniki.

Przekład S. Koźmian i Leon Ulrich.
Obwoluta delikatnie przybrudzona na niej ślady zadrapań. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2 a 3. Strony 817 - 834 z zagiętym górnym rogiem. Na kilkunastu pierwszych stronach małe brązowe plamki.

Goethe Johann Wolfgang. Faust część pierwsza.

Na przedniej okładce niewielka plamka.

Brzechwa Jan. Gdy owoc dojrzewa.

Brak obwoluty. Delikatnie poplamione okładki. Na pierwszej stronie i przedostatniej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Kossak Zofia. Suknia Dejaniry.

Delikatnie przybrudzona i przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach.

Olszakowski Aleksander. Lokaj pana hrabiego.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, pozaginana i ponadzierana przy krawędziach i na grzbiecie (do 4 cm) - ogólnie dość mocno zniszczona. Boki książki przybrudzone. Okładki zaczynają odklejać się od grzbietu. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Rogi kartek pozaginane, wewnątrz książki liczne przebarwienia.

Husarski Wacław. Karykatura w Polsce - monografie artystyczne tom VIII.

Okładki ponaddzierane i pogięte na krawędziach oraz na rogach. Górna krawędź przedniej okładki oraz grzbiet - poplamione. Grzbiet mocno wytarty i ponaddzierany od dołu (ubytek 1 cm) i od góry. Przednia okładka z ubytkiem przy górnej krawędzi (widocznym na zdjęciu okładki). Większość kartek wewnątrz częściowo oddzielone od grzbietu, trzymające się na jednym zszyciu.