Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Raczek Tomasz. Karuzela z Madonnami - 57 bardzo zakręconych kobiet.

Okładki minimalnie miejscami przybrudzone. Dwa przetarcia (1 cm i 2 cm) na bocznej krawędzi przedniej okładki. Na tylnej okładce naklejka z nieaktualną ceną.

Gurycka Antonina. Stosowana psychologia wychowawcza - wybrane zagadnienia.

Okładki delikatnie przybrudzone, pozaginane w kilku miejscach i ponaddzierane (do 8 cm). Grzbiet naddarty 3 cm.

Frajerman R., Zajkin P. Pod żaglami korwety Diana.

Obwoluta wytarta na rogach i krawędziach, ponaddzierana przy górnej krawędzi w kilku miejscach (do 0,5 cm). Na stronie przedtytułowej pieczątka oraz dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim i czarnym długopisem. Boki książki przybrudzone.

Fadiejew Aleksander. Młoda gwardia.

Okładki mocno przebarwione z licznymi, małymi, brązowymi kropkami oraz przetartymi i pozaginanymi rogami. Kartki wewnątrz ze śladmi po zalaniu (przy górnym rogu), boki książki przybrudzone.

Fraisse Paul. Podręcznik ćwiczeń z psychologii eksperymentalnej.

Okładki przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Na tylnej okładce przy górnej krawędzi numer "5556" wykonany czarnym pisakiem. Przednia okładka leciutko odklejona od grzbietu. Na kilku stronach i wewnątrz przedniej okładki pieczątki pobiblioteczne, rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek pozaginane.

Strelau Jan. O temperamencie i jego poznawaniu.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane. Przy górnej i dolnej krawędzi grzbietu niewielkie ubytki. Boki książki przybrudzone. Na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne, dolne rogi kartek od strony 140 do końca przebarwione. Rogi kartek pozaginane.

Kerbabajew Berdy. Decydujący krok.

Literatura Turkmenistanu.
Lekko poplamione okładki z delikatnie wytartymi i pozaginanymi rogami. Na pierwszej kartce mazak wykonany niebieskim długopisem, dwie pierwsze kartki naddarte przy dolnej krawędzi grzbietu (1,5 cm), kilka kartek wewnątrz z pogiętą i naddartą górną krawędzią (tekst nieuszkodzony). Górny bok przebarwiony.

Zoszczenko Michał. Wesołe życie.

Wytarte okładki głównie na rogach i krawędziach, rogi okładek lekko pozaginane, górny bok książki przybrudzony.

Pastuszka Józef. Charakter człowieka.

Okładki lekko przebarwione i ponaddzierane przy krawędziach. Grzbiet naddarty przy obu krawędziach (do 4 cm). Rogi okładek i kartek pozaginane. Na kilku stronach pieczątki ex libris i przebarwienia. Boki książki lekko przybrudzone i nierówno przycięte introligatorsko.

Aksakow Siergiej. Lata dziecięce Bagrowa - wnuka.

Przybrudzone i poplamione okładki, pogięte oraz ponaddzierane na krawędziach (do 3 cm), częściowo odklejone od grzbietu. Na tylnej okładce stare pieczątki "Loteria książkowa". Kartki nierówno przycięte introligatorsko, poszarpane na krawędziach.
 

Nilin Paweł. Okrucieństwo.

Obwoluta poplamiona, ze śladami po zagięciach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 3,5 cm), przebarwiona boczna krawędź oraz oderwane przednie skrzydło obwoluty. Okładki przebarwione wewnątrz i na zewnątrz, przednia okładka oraz strona przedtytułowa naddarte przy dolnej krawędzi grzbietu (do 4 cm). Tylna okładka odkleja się od grzbietu, naddarta przy górnej krawędzi (1 cm). Na tylnej części obwoluty i tylnej okładce stare pieczątki "Loteria książkowa", na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem.

Ałtajew Al. Własny Rafael.

Ilustrował Uniechowski. Okładki poplamione i wytarte, na ich wewnętrznych stronach przyklejona przeźroczysta taśma klejaca. Na okładkach przetarcia i zarysowania. Wewnątrz kilka pieczątek pobibliotecznych, na stronie przedtytułowej doklejona karteczka w linie z opieczętowaną datą. Książka rozłamana między stronami 304/305, kilka ostatnich kartek naddarte przy górnej krawędzi grzbietu (2 cm). Górny bok przybrudzony.

Kryłow Nikołaj. Miasto pod ogniem.

Okładki poplamione (na tylnej kilka plamek) i bardzo mocno ponaddzierane (maks naddarcie 8 cm), grzbiet z oderwanym, niewielkim fragmentem przy górnej i dolnej krawędzi. Górny bok przybrudzony, górna krawędź dwóch ostatnich kartek nierozcięta introligatorsko.

Jesienin Sergiej. Jar.

Przybrudzona obwoluta ze śladami po zagięciach, wytarta na rogach i krawędziach, naddarta przy górnej krawędzi grzbietu (0,5 cm). Tylna okładka zagięta z góry na dół, delikatnie odkleja się od grzbietu.

Covalgi Cyryl. Opowieści limańskie.

Okładki wytarte na rogach i krawędziach, rogi okładek pozaginane, grzbiet naddarty od góry i od dołu (do 4,5 cm) z oderwanym fragmentem przy górnej krawędzi. Przednia okładka naddarta przy bocznej krawędzi (1 cm), odklejona od grzbietu. Kilka pierwszych kartek wewnątrz z zagiętym górnym rogiem, kilka ostatnich kartek i wewnętrzna strona tylnej okładki ze śladami po zalaniu (przy dolnej krawędzi). Pomiędzy stronami 370/371 niewielkie pęknięcie (3 cm).

Tynianowa L. Opowieść o rosyjskiej aktorce - Masza Jermołowa.

Okładki wytarte na rogach i krawędziach, rogi pozaginane. Grzbiet przetarty i naddarty od dołu (1 cm). Tylna okładka i ostatnie kartki ze śladami po zalaniu, kilka kartek naddartych przy dolnej i górnej krawędzi. Książka rozłamana w kilku miejscach, strony od 65 do 80 poluzowane na zszyciu. Wewnątrz stare pieczątki pobiblioteczne.

Ahrendt W. R., Savant C. J. Serwomechanizmy w ujęciu praktycznym.

Obwoluta leciutko przybrudzona, przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 3 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Biriukow M. Wody Narynu.

Okładki luzem, mocno poplamione i przybrudzone, wytarte na rogach i krawędziach, zagięty dolny róg przedniej okładki oraz kilku pierwszych kartek. Książka zalana przy górnej krawędzi (pofalowane i poplamione kartki), rozłamuje się pomiędzy stronami 384/385. Boki dość mocno przybrudzone.

Szukszyn Wasilij. Nocne dumania i inne utwory.

Lekko wytarte okładki, górny bok przybrudzony.