Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Mufarreh Saadiah. Moje marzenia zmalały pokornie - poezja arabska.

Na stronie drugiej pieczątka pobiblioteczna i dopisany czarnym długopisem numer "0808". Na stronie 17 i 63 pozostałe pieczątki pobiblioteczne.

Małyszewa Anna. Miłość zimniejsza od śmierci.

Wytarte i pozaginane rogi okładek, boki lekko przybrudzone, kilka pierwszych kartek z malutką plamką przy bocznej krawędzi, większość kartek z delikatnie zagiętym górnym rogiem.

Kozakiewicz Mikołaj. U podstaw wychowania seksualnego.

Okładki przybrudzone i przetarte, boki książki leciutko przybrudzone.

Jastrun Mieczysław, Pollak Seweryn. Dwa wieki poezji rosyjskiej - antologia.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach. Grzbiet także lekko wytarty z dopisany - głównie na obydwu końcach. Na tylnej okładce dopisany numer "7044/72" wykonany niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej numer "2501" wykonany niebieską kredką. Lekko przybrudzone boki książki.

Buksza Ksenia. Alonka Partyzantka.

Tylna okładka lekko zagięta ze śladem po naklejce oraz z odklejającą się folią ochronną przy dolnej krawędzi.

Ariosto Lodovico. Iskierka - nowela wierszem.

Obwoluta przybrudzona, lekko wytarta na krawędziach.

Gałdowa Anna. Tożsamość człowieka.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone, rogi okładek i górne rogi kartek leciutko pozaginane. Wgniecenie przy górnej krawędzi przedniej okładki.

Załygin Sergiusz. Słony Parów.

Seria Proza Współczesna. Lekko przybrudzona obwoluta oraz boki książki, wytarte rogi i krawędzie obwoluty.

Załygin Sergiusz. Komisja.

Seria Współczesna Proza Światowa. Brak obwoluty, okładki wytarte z lekko pozaginanymi rogami, poplamiona pierwsza i ostatnia kartka. Boki książki przebarwione.

Bondariew Jurij. Gorący śnieg.

Seria Proza Współczesna. Poplamiona obwoluta wytarta na rogach i krawędziach, z przodu naddarta przy górnej i dolnej krawędzi (do 1 cm). Cała książka ze śladami po zalaniu, boki przybrudzone. 

Bondariew Jurij. Cisza.

Obwoluta wytarta na krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm), pogięta na grzbiecie przy górnej krawędzi. Jeden z boków przebarwiony.

Dąbek Michał. Psychologiczne mechanizmy podejmowania decyzji ryzykownych przez dzieci.

Okładki przetarte, tylna zarysowana, rogi pozaginane. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela, na kilku stronach tekst podkreślony długopisem.

Wołoszynowa Lidia. Psychologia ogólna i rozwojowa w zarysie.

Okładki przetarte i pozaginane. Wewnątrz okładek i na kilku kartkach przebarwienia. Na kilku kartkach stare pieczątki pobiblioteczne i tekst podkreślony długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2 a 3.

Freud Zygmunt. Wstęp do psychoanalizy.

Okładki przybrudzone, przetarte, pozaginane i ponaddzierane w wielu miejscach. Niewielkie, kilkucentymetrowe ubytki grzbietu przy jego górnej i dolnej krawędzi. Wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela. Rogi kilkunastu pierwszych i ostatnich kartek pozaginane, na kilku stronach tekst podkreślony ołówkiem.

Heaney Seamus. Przejrzysta pogoda - wiersze wybrane.

Ksiązka pofalowana - sladem po zalaniu.

Gerstmann Stanisław, Orlikowska Helena, Urbańska Irena. Cechy temperamentu i ich zmienność u dzieci.

Wydało Towarzystwo Naukowe w Toruniu - prace wydziału filologiczno - filozoficznego tom X, zeszyt 3.
Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach (pozaginane również rogi kartek). Na tylnej okładce przy górnej krawędzi numer "6771" wykonany pisakiem. Dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm). Wewnątrz przedniej okładki i na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Garrett J. F., Levine E. S. Praktyka psychologiczna w rehabilitacji inwalidów.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Kartki (od 220 strony do końca) przy dolnej krawędzi minimalnie pofalowane jak po zalaniu. Na stronie tytułowej pieczątka Przychodni.