Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Balazs Bela. Wybór pism.

Brak obwoluty. Płócienne okładki lekko przybrudzone i poprzecierane na rogach. Od połowy książki kartki ze śladem po zamoczeniu w górnym rogu.

Sempoliński Ludwik. Wielcy artyści małych scen.

Obwoluta lekko pożółknięta i przybrudzona, na krawędziach wytarta z drobnymi, miejscowymi naddarciami (0.5 cm). Minimalnie przybrudzone boki książki.

Grudzińska, Drewniak, Lipski, Kornaś, Dziedzic. Krakowskie reminiscencje teatralne - 3 dekady teatru 1975 - 2005.

Lekko wytarte końcówki rogów okładek. Na pierwszej stronie pieczątka zakładowa. Kartki od strony 33 do 128 odwrotnie wklejone (tekst "do góry nogami")

Kreczmar Jan. Notatnik aktora.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Drobne naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Książka rozłamana między stronami 192/193. Przybrudzone boki książki.

Michalak Bartosz. Polskie Oscary.

Lekko wytarte końcówki rogów okładek. 

Zapponi Bernardino. Mój Fellini.

Lekko wytarte rogi okładek. U dołu tylnej okładki ślad po naklejce. Delikatne pofalowanie na kartkach przy górnym, prawym rogu. 

Dopartowa Mariola. Czy kino może nawrócić? - Wokół Pasji Mela Gibsona.

Okładki lekko wytarte na rogach z kilkoma słabo widocznymi śladami zarysowań, u dołu tylnej dwie nieaktualne naklejki z księgarni. W kilku miejscach tekst pozaznaczany ołówkiem lub długopisem. Kilka kartek z zagiętym górnym rogiem. Przybrudzone boki książki.

Got Jerzy. Teatr i teatrologia.

Okładki minimalnie przybrudzone, na krawędziach wytarte, lekko pozaginane na rogach. Ślad po zamoczeniu przy górnej krawędzi kartek oraz na tylnej okładce. U dołu wewnętrznej części tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną.

Kantor Tadeusz. Lekcje mediolańskie.

Okładki lekko przybrudzone - z boku przedniej niewielkie zagięcie. Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. 

Farrow Mia. Autobiografia - Wszystko, co minęło.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Odklejona jedna z kartek ze zdjęciami. Przybrudzone boki książki.

Kudliński Tadeusz. Dziedzictwo Zemsty - opowieść.

Okładki i boki książki lekko pobrudzone.

Kozanecka Anna. Stanley Kubrick w opinii krytyki zagranicznej.

Okładki lekko wytarte - głównie na krawędziach.

Janicki Stanisław. Polskie filmy fabularne 1902 - 1988.

Okładki wytarte - najmocniej przy krawędziach i na rogach. Naddarte obydwa końce grzbietu - mocniej górny (1 cm). Naderwana 4 cm górna krawędź czterech ostatnich kartek. Na stronie ze spisem treści brakujący fragment ok 3 cm (tekst nieuszkodzony).

Kokesz Stanisław. Nie tylko Chaplin...

Okładki pobrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Urwany górny, lewy róg przedniej okładki. Spore przedarcia grzbietu (największe na dole - 7 cm). Na ostatniej stronie mała pieczątka. Przybrudzone boki książki.

Banham Martin, Wake Clive. Współczesny teatr Czarnej Afryki.

Obwoluta wytarta na grzbiecie, przy krawędziach i lekko pozaginana na rogach. Na pierwszej i ostatniej kartce prostokątne ślady po taśmie klejącej. Na stronie 4 anulowana pieczątka pobiblioteczna. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Keith Todd. Kevin Costner - nie autoryzowana biografia.

Minimalnie wytarte krawędzie i rogi okładek. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Cudnowski Henryk. Niedyskrecje teatralne.

Obwoluta lekko pobrudzona i wytarta, mocno ponaddzierana z tyłu - przy górnej krawędzi (tutaj również kilkucentymetrowy ubytek). Nierówno rozcięte introligatorsko górne krawędzie kartek. Lekko przybrudzone boki książki.