Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Delinsky Barbara. Miejsce kobiety.

Okładki przetarte i pozaginane (głównie na rogach i krawędziach). Na tylnej okładce stara naklejka cenowa. Widoczne zagięcia (z góry na dół) na grzbiecie. Książka rozłamana pomiędzy stronami 332/333.

Delinsky Barbara. Smak zemsty.

Okładki leciutko przybrudzone, pozaginane na rogach. Widoczne zagięcie z góry na dół na grzbiecie. Wewnątrz pieczątki ex libris poprzedniego właściciela.

Delinsky Barbara. Sąsiadka.

Okładki pozaginane na rogach, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm). Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Książa zaczyna się rozłamywać w kilku miejscach przy dolnej krawędzi z grzbietem, pomiędzy stronami 8/9 i 16/17 rozłamana na całości krawędzi. Boki książki przybrudzone.

Zaczyński Władysław P. Uczenie się przez przeżywanie.

Okładki leciutko przetarte, przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Boki książki lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilkunastu kartkach notatki i podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem.
 

Duras Marguerite. Kochanek.

Rogi okładek pozaginane. Na okładkach liczne, lecz słabo widoczne ślady zarysowań.  Na wewnętrznej stronie tylnej okładki cyfra "33" napisana długopisem.

Hardy Kate. Czuły punkt - Harlequin Medical nr 500.

Okładki pozaginane na rogach, dolny koniec grzbietu naddarty (2 cm).

Komar Witold. Wychowanie przez pracę w szkole ogólnokształcącej.

Okładki lekko przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na stronie tytułowej dedykacja najprawdopodobniej autora książki.

Łobocki Mieczysław. W poszukiwaniu skutecznych form wychowania.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka cenowa. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarta (po 1,5 cm). Wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki.

Grzesiuk Lidia. Studia nad komunikacją interpersonalną.

Okładki leciutko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Brak strony tytułowej, na ostatniej stronie tekst wykonany długopisem.

Dunne, Hardy, Śniadek, Misiorna, Michalak... Przyroda, badania, język - przyrodnicze rozumowanie i komunikowanie się najmłodszych.

Okładki delikatnie przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na stronie tytułowej dedykacja.

Kruszewski Krzysztof. 45 minut - prawie cała historia pewnej lekcji.

Okładki przetarte, przybrudzone, zarysowane w wielu miejscach z pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilku kartkach podkreślenia tekstu wykonane długopisem. Na wewnętrznej stronie tylnej okłądki cyfra "30000" napisana długopisem.
 

MacLean Alistair. Siła strachu.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach oraz pozaginane na rogach. Na kilkunastu kartkach drobne uszkodzenie przy prawej krawędzi (tekst nieuszkodzony). Boki książki leciutko przybrudzone.

Kupisiewicz Czesław. Podstawy dydaktyki ogólnej.

Brak obwoluty. Boki książki delikatnie przybrudzone. Na kilku stronach notatki wykonane ołówkiem.

Jedlewska Barbara. Animatorzy kultury wobec wyzwań edukacyjnych.

Rogi okładek i kilku pierwszych kartek delikatnie pozaginane. Na stronie tytułowej dedykacja autorki.

MacLean Alistair. Athabaska.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach, przetarte na krawędziach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 46/47 oraz 126/127.

Kulas Henryk. Samoocena młodzieży.

Okładki delikatnie przybrudzone z pozaginanymi rogami. Brak strony tytułowej.