Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wallace Edgar. Ein gerissener Kerl.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami oraz z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przy dolnym końcu minimalnie naddarty (0,6 cm) z zagięciami wzdłuż. Na wewnętrznych stronach okładek obliczenia matematyczne napisane ołówkiem. Strony od 1 do 4 z śladami zalania. Na stronie przedtytułowej - na środku notatka napisana niebieskim długopisem, ta strona naddarta w dwóch miejscach przy bocznej krawędzi (do 1,5 cm).

Wallace Edgar. Uberfallkommando.

Okładki z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami oraz delikatnie pozaginanymi rogami Grzbiet delikatnie naddarty na dolnym końcu (1 cm) i z licznymi zagięciami wzdłuż grzbietu. Na stronie 57 w dolnym rogu parafka napisana długopisem.

Weliczker, Hescheles, Goldkorn i inni. Im Feuer vergangen. Tagebucher aus dem Ghetto. Wspomnienia polskich żydów z czasów II Wojny Światowej i warszawskiego getta.

Obwoluta z mocno wytartymi krawędziami i rogami, mocno ponaddzierana (do 2,5 cm) z licznymi ubytkami i zagięciami, z wewnętrznej strony pozaklejana taśmą. Boki książki delikatnie przybrudzone. Między wewnętrzną stroną tylnej okładki a stronami lekkie zabrudzenie.

Wouk Herman. Der Krieg.

Okładki z lekko przetartymi krawędziami oraz z delikatnie pozaginanymi rogami. Tylna okładka lekko wytarta. Kilka początkowych i kilka końcowych kartek z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki lekko przybrudzone.