Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Angelis Georgia. Das intime Auge.

Okładki minimalnie przybrudzone i przetarte z delikatnie pozaginanymi i przetartymi rogami. Boki książki minimalnie przybrudzone.

Arsan Emmanuelle. Emmanuelle oder die Schule der Lust.

Obwoluta ponaddzierana (do 2,5 cm) z ubytkami, oraz lekko pozaginana. Powłoka ochronna obwoluty miejscami kruszy się. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Bilder Deutscher Geschichte. Herausgegeben vom Cigaretten - Bilderdienst.

Okładki pozagianne w rogach, przetarte, przybrudzone z podniszczonymi krawędziami. Grzbiet wytarty, u dołu z drobnym ubytkiem. Tylna okładka naderwana u dołu, przy grzbiecie (około 6 cm). Kartki pożółknięte i przebarwione miejscami. Lekko pobrudzone boki książki. Drobne uszkodzenia niektórych obrazków.

Boll Heinrich. Ansichten eines Clowns. Zwierzenia klowna.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone i przebarwione. Rogi okładek oraz kilku ostatnich kartek delikatnie pozaginane.

Bradley Marion Zimmer. Die Nebel von Avalon.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami oraz lekko pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce kilka słabo widocznych zagięć. Tylna z zarysowaniami. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki przyklejona i częściowo oddarta karta. Kilkanaście ostatnich stron (wraz z tylną okładką) przy dolnej krawędzi z śladem po zamoczeniu.

Conan Doyle, Schulte Michael. Das grosse Sherlock Holmes Buch.

Obwoluta delikatnie przybrudzona z małymi zadrapaniami, naddarciami na rogach i przy grzbiecie (do 0,6 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone. Strona 271 luzem. Kilka stron delikatnie przybrydzonych. Kilka kartek lekko odywa się od grzbietu.

Cooper James Fenimore. Pfadfinder.

Okładki przybrudzone z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet z zagięciami wzdłuż. Boki książki lekko przybrudzone.

Cwetajewa Marina. Gedichte - Prosa.

Wytarte i przebarwione okładki z delikatnie pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce w prawym dolnym rogu słabo widoczna pieczątka z cyframi oraz niewielkie przekreślenie wykonane dlugopisem. Boki książki przybrudzone.

Erpenbeck Fritz. Vorhang auf.

Okładki lekko przybrudzone z lekko wytartymi krawędziami oraz z zagięciami na rogach. Kilkanaście kartek z śladami zamoczenia. Kilka kartek z pozaginanymi rogami. Książka delikatnie pofalowana w wyniku niewłaściwego przechowywania.

Feuchtwanger Lion. Simone.

Obwoluta na krawędziach delikatnie wytarta. Przy górnej krawędzi przednia obwoluta lekko ponaddzierana (do 2,0 cm) z lekkimi ubytkami. Cała dolna część obwoluty ze śladami zalania, ślad przechodzi na kilkanaście pierwszych stron (w dolnym rogu).

Forbes Colin. Cossack.

Okładki lekko poprzecierane z mocno wytartymi krawędziami oraz pozaginanymi rogami. Grzbiet na krawędziach mocno przetarty i z zagięciami wzdłuż. Dłuższy bok książki popisany pisakiem. Brak strony tytułowej. Kilka kartek pofalowanych po zalaniu. Między wewnętrzną stroną tylnej okładki a kartką ślady wilgoci.

Frank Leonhard. Mathilde.

Okładki minimalnie przybrudzone z lekko przetartymi krawędziami i z pozaginanymi rogami. Zarówno przednia jak i tylna okladka podklejone przy grzbiecie taśmą klejącą (również wewnątrz).

Frey Hans. Das Susswasser Aquarium.

Obwoluta mocno ponaddzierana (do 3 cm) z ubytkami oraz wytartymi rogami i krawędziami. Tył obwoluty lekko przybrudzony. Okładki z kilkoma zadrapaniami.
 

Grimm. Die Gansemagd.

Okładki pobrudzone, ich krawędzie z ubytkami. Wytarty i ponaddzierany grzbiet. Rogi okładek i rogi kartek również podniszczone. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Wewnątrz książki liczne kolorowe ilustracje (na zdjęciu skan okładki  i przykładowej strony z ilustracją).

Grimm. Märchen.

Książka przydatna w nauce języka niemieckiego, zawiera słowniczek niemiecko - polski słów użytych w książce.
Okładki z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami. Tylna okładka z zagiętym dolnym rogiem. Grzbiet mocno wytarty z naddarciami na końcach (do 1,2 cm).

Harris Robert. Vaterland.

Okładki z delikatnymi zarysowaniami oraz z mocno wytartymi rogami i krawędziami. Grzbiet pozaginany wzdłuż z lekko przetartymi krawędziami. Strony 81 i 83 minimalnie przybrudzone. Górny bok książki przybrudzony.

Heine Heinrich. Auswahl aus seinen schriften.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Oderwane malutkie fragmenty grzbietu przy dolnej i górnej krawędzi. Boki książki leciutko przybrudzone.

Jary Micaela. Die Geheime Konigin.

Okładki z delikatnie powycieranymi rogami i krawędziami. Grzbiet książki z pionowymi zagięciami. Boki książki minimalnie przybrudzone. Na dolnym boku niemiecka, niewyraźna pieczątka.

Kerouac Jack. Engel, Kif und neue Lander.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnymi wytarciami rogów i krawędzi. Grzbiet na obydwu końcach delikatnie ponaddzierany (do 2 cm). Rogi okładek minimalnie pozaginane. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki rysunek zrobiony niebieskim długopisem, przy dolnej krawędzi ślad po zamoczeniu.

Legere Werner. Unter Korsaren verschollen.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami.