Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Larsson Stieg. Millennium III - The Girl Who Kicked the Hornets Nest.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach. Na przedniej okładce naklejka i niewielkie zagięcie. Dolny róg kartki na stronie 712 zagięty.

Laurens Stephanie. The Ideal Bride.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Na stronie pierwszej pieczątka "Book for sale", a na stronie tytułowej stara naklejka. Książka rozłamana pomiędzy stronami 94/95 i odklejona od grzbietu.  

Leather Stephen. The double tap.

Okładki lekko pozaginane, wytarte przy krawędziach i rogach. Grzbiet z widocznymi zagięciami. Boki książki pożółknięte, lekko przybrudzone.

Leonard Elmore. Stick. Split images. Cat chaser. City primeval. 52 pick - up. Unknown man #89.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Wewnątrz tylnej okładki pieczątka ex libris i pieczątka "egz. bezpłatny". Na stronie pierwszej pieczątka "egz. bezpłatny".

Leskov Nikolai. Lefty.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana zwłaszcza przy krawędziach i na grzbiecie. Na tylnej stronie obwoluty naddarcie na dł. 5 cm. Lekko postrzępione rogi oraz dolna i górna część grzbietu. Przybrudzone boki książki.

Levy Edward. Came a spider.

 Okładki i boki książki przybrudzone, na tylnej okładce naklejona stara cena.

Lewis Oscar. The children of Sanchez - autobiography of a Mexican Family.

 Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i rogach z widocznymi załamaniami na grzbiecie. Rogi okładek lekko pozaginane. Wewnątrz książki podkreślenia oraz notatki wykonane czerwonym i czarnym długopisem.

Lewis Susan. Obsession.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach, dolne rogi przedniej okładki i kilku pierwszych kartek lekko pozaginane.

Lewis Susan. The Mill House.

 Lekko przybrudzona obwoluta z przetartymi krawędziami.

Llewellyn. Riptide; Binchy. The copper beech; Kennedy. The himmler equation; Stranger. The Hills are lonely - Reader`s Digest condensed books.

Książka składa się z czterech skróconych powieści wydanych w serii Reader`s Digest condensed books.
Brak obwoluty. Stan dobry.

Llewellyn. The iron hotel; Francis. Betrayal; Gilstrap. Nathan`s run; Flanigan. Alice. - Reader`s Digest condensed books.

Książka składa się z czterech skróconych powieści wydanych w serii Reader`s Digest condensed books.
Brak obwoluty. Stan dobry.

Lloyd Josie, Rees Emlyn. Come together.

Rogi okładek wytarte i pozaginane. Lekko przetarte krawędzie grzbietu. 

Lomax Eric. The railway man.

Krawędzie okładek mocno poprzecierane z zagięciami przy rogach. Na wewnętrznej stronie okładki podpis poprzedniej właścicielki napisany niebiebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia i dopiski (do ok str 10 niebieskim długopisem, przez resztę książki ołówkiem).

Lucas George. Star wars: From the Adventure of Luke Skywalker.

Obwoluta książki przybrudzona, pożółknięta z mocno przytartymi krawędziami i grzbietem. Naddarcia przy grzbiecie (2 cm).

Ludlum Robert. Chancellor manuscript.

Okładki (przednia jest "podwójna") przybrudzone, wytarte na rogach i na krawędziach. Przednia - pierwsza okładka rozdarta u dołu, przy grzbiecie (6 cm) oraz przy dolnej krawędzi 0,5 cm (to rozdarcie przechodzi na dwie pierwsze kartki). Niewielkie wgięcie na dwóch przednich okładkach oraz na kilku początkowych kartkach. Na przedniej okładce stara naklejka z ceną.

Ludlum Robert. The Aquitaine Progression.

Okładki lekko pobrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet z pionowymi zagięciami i naddarciami przy dolnym końcu. Na przedniej okładce ślad po naklejce. Przybrudzona pierwsza kartka oraz boki książki. W górnym rogu pierwszej strony parafka wykonana długopisem. Książka rozłamana w kilku miejscach z tendencją do odklejania kartek. Kartka o stronach 563/564 doklejona do sąsiadujących stron bezbarwną taśmą.

Ludlum Robert. The Chancellor manuscript.

Okładki i górny bok książki mocno przybrudzone. Wewnątrz przedniej okładki i na kilku pierwszych kartkach przy górnej krawędzi przebarwienia. Rogi okładek lekko pozaginane.

Ludlum Robert. The gemini contenders.

Okładki lekko pozaginane, przetarte (zwłaszcza przy krawędziach i rogach). Delikatne naddarcia wzdłuż krawędzi - największe na tylnej okładce (1 cm). Na wewnętrznej stronie tylnej okładki adnotacje napisane ołówkiem. Kilka ostatnich kartek wewnątrz książki z pozaginanymi dolnymi rogami.

Ludlum Robert. The Icarus Agenda.

Okładki pozaginane na rogach oraz wytarte - najmocniej na krawędziach i przy grzbiecie.

Ludlum Robert. The road to Omaha.

Rogi okładek delikatnie pozaginane, grzbiet przebarwiony i lekko przetarty na krawędziach, boki książki przybrudzone.