Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Cabanis Jose. Igranie z nocą. Bitwa o Tuluzę.

Obwoluta podniszczona przy górnej krawędzi.

Cabanis Jose. Karty czasu.

Okładki przetarte (głównie przy krawędziach i grzbiecie). Przybrudzone boki.

Camus Albert. Dżuma.

Kolekcja Gazety Wyborczej nr 17.

Obwoluta minimalnie przetarta i ponaddzierana z przodu na prawym, dolnym rogu (ok. 4 cm). Na przedniej obwolucie 0,5 cm wgniecenie. Ostatnia strona popisana zielonym długopisem.

Camus Albert. Dżuma.

Okładki mocno przetarte przy brzegach (również na grzbiecie) z licznymi śladami po zagięciach. Wewnątrz widoczne ślady po taśmie klejącej, która mocowała okładki do książki. Okładki zaczynają odklejać się od całości. Na tylnej okładce naklejona stara cena.

Cauvin Patrick. Ślepa miłość.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone.

Cayrol Jean. Obce ciała.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, podniszczona przy grzbiecie.

Cayrol Jean. Przeprowadzka.

Obwoluta przybrudzona z brązowymi przebarwieniami (podobne przebarwienia, choć dużo mniej liczne również wewnątrz książki), poprzecierana na krawędziach i miejscami naddarta (max naddarcie na dole grzbietu - 5.5 cm). Pierwsza kartka lekko przedarta przy górnym łączeniu z grzbietem. Lekko przybrudzone boki książki.

Cendrars Blaise. Rażony gromen.

Brak obwoluty. Okładki, grzbiet i boki przybrudzone. Na przedniej okładce przy górnej krawędzi i górnym boku ślad po zalaniu. Grzbiet przebarwiony. Na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany długopisem w prawym, górnym rogu.

Cesbron Gilbert. Czterej muszkieterowie.

Okładki lekko przybrudzone, oddzielone od reszty książki. Na stronie przedtytułowej mała cyfra "16" napisana długopisem.

Cesbron Gilbert. Siódmy próg.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponadzierana na krawędziach (końce grzbietu, rogi). Książka w dwóch miejscach lekko rozłamana. Lekko przybrudzone boki książki. Na przedniej obwolucie okrągła pieczątka "II OR WS 11".

Chamfort. Charaktery i anegdoty.

Przekład i wstęp T. Boy-Żeleński.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone, rogi lekko zagięte. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Chateaureynaud George - Olivier. Fakultet snów.

Przetarty grzbiet i krawędzie obwoluty, widoczne zadrapania. 

Cherles - Roux Edmonde. Zapomnieć Palermo.

Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach, przybrudzone, oddzielone od grzbietu. Grzbiet przetarty, naddarty przy dolnej krawędzi (6 cm), górnej (1 cm).

Conchon Georges. Cukier.

Okładki przybrudzone i przetarte z lekko pozaginanymi rogami.

Coster Karol. Legenda jako też bohaterskie, wesołe i sławne przygody Dyla Sowizdrzała i Jagnuszka Poczciwca w krajach flamandzkich i gdzie indziej.

Tłumaczenie: J. Rogoziński.
Obwoluta wytarta, na krawędziach ponaddzierana, na rogach i obydwu końcach grzbietu z drobnymu ubytkami. Urwany odcinek około 4 cm górnej krawędzi przedniej części obwoluty. Lekko przybrdzone boki książki.

Coster Karol. Legenda jako też bohaterskie, wesołe i sławne przygody Dyla Sowizdrzała i Jagnuszka Poczciwca w krajach flamandzkich i gdzie indziej.

Płócienna okładka, pierwsza (czysta) kartka oraz grzbiet lekko przybrudzone. Dwa drobne przetarcia (około 1 - centymetrowe) na środku tylnej okładki. Brak strony tytułowej.  Przybrudzony górny bok książki.

Crebillon Claude - Prosper Jolyot. Sofa: baśń moralna.

Delikatnie przetarte okładki, lekko przybrudzony grzbiet. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Crespelle Jean Paul. Montmartre w czasach Picassa 1900 - 1910.

 Przetarte okładki (głównie krawędzie i rogi), przednia naddartaprzy dolnej krawędzi (1,5 cm).