Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

la Mure Pierre. Miłość niejedno ma imię.

Okładki delikatnie przybrudzone, z drobnymi zagięciami na rogach. U dołu tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną. Lekko przybrudzone boki książki.

Laclos Pierre Choderlos. Niebezpieczne związki.

Przekład i wstęp Boy - Żeleński. Okładki delikatnie przybrudzone i lekko wytarte, z drobnymi zagięciami na rogach.

Lafayette Maria. Księżna de Cleves.

Okładki przetarte przy krawędziach, przybrudzone wraz z bokami. Rogi okładek pozaginane.

Lanoux Armand. Spotkanie w Brugii.

Obwoluta mocno ponaddzierana (szczególnie grzbiet - 3 cm) przy krawędziach, przybrudzona i wyblakła. Boki pobrudzone. Książka rozłamana na stronach274-275. Na ostaniej stronie mała pieczątka "KT".

le Clezio J. M. G. Pustynia.

Okładki lekko przybrudzone.

le Sueur Meridel. Powitanie wiosny.

Okładki przybrudzone, ponaddzierane przy krawędzaich i oderwane od reszty książki. Kompletnie zniszczony grzbiet książki. Boki poszarpane i zniszczone. Uwaga: książka w złym stanie.

Lenotre G. Ze starych papierów.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki dość mocno przybrudzone. Zagięte rogi okładek. W dolnej części grzbietu oderwany kawałek okładki. Na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne. Książka rozłamana w kilku miejscach.

Lesort Paul - Andre. G. B. K.

Boki książki lekko przybrudzone.

Levy Justine. Zła córka.

Leciutko przybrudzone okładki.

Madelene Jules. Pan na piaskowym zamku.

Okładki przybrudzone, mocno przetarte i ponaddzierane na krawędziach, okładki luzem. Grzbiet ponaddzierany z obydwu stron (do 1.5 cm), w górnej jego części naklejona karteczka z numerem "194". Na stronie przedtytułowej dedykacja. Kartki ponaddzierane na krawędziach, nierówno przycięte introligatorsko.

Mallet - Joris Francoise. Kłamstwa.

Okładki lekko wyblakłe, widoczne delikatne ślady po zagięciach, okładki naddarte w dolnej części od grzbietu książki (z przodu 2 cm i z tyłu 7 cm). Brzegi grzbietu przetarte.

Malraux Andre. Dola człowiecza.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Płócienne okładki oraz grzbiet lekko przybrudzone. Na przedniej malutka cyfra "855" napisana długopisem. Na dwóch początkowych stronach oraz na ostatniej kartce nieaktualne pieczątki i sygnatury "Klubu Spółdzielczego". Lekko przybrudzony górny bok książki.

Marivaux Pierre. Życie Marianny.

Płócienne okładki przybrudzone, na rogach wytarte i wygięte ku górze. Przybrudzony grzbiet, lekko podniszczony na górnym końcu. Pęknięcie wzdłuż grzbietu na łączeniu ostatniej kartki z przedostanią. Na stronach 397 - 404 odbarwienia. Książka w kilku miejscach lekko rozłamana. Przybrudzone boki książki.

Massip Renee. Życie nieobecne.

Okładki minimalnie przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Niewielkie naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Strony 85 - do końca (trzymające się razem) odklejone od grzbietu.

Masson Rene. Pantalaskas.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Na tylnej okładce pieczątka z poprzednią ceną książki.

Maupassant Guy. Baryłeczka. Naszyjnik.

Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela oraz numer "435" wykonany czerwonym długopisem. Okładki przetarte z kilkoma zagięciami.