Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Levy Justine. Zła córka.

Leciutko przybrudzone okładki.

Madelene Jules. Pan na piaskowym zamku.

Okładki przybrudzone, mocno przetarte i ponaddzierane na krawędziach, okładki luzem. Grzbiet ponaddzierany z obydwu stron (do 1.5 cm), w górnej jego części naklejona karteczka z numerem "194". Na stronie przedtytułowej dedykacja. Kartki ponaddzierane na krawędziach, nierówno przycięte introligatorsko.

Mallet - Joris Francoise. Kłamstwa.

Okładki lekko wyblakłe, widoczne delikatne ślady po zagięciach, okładki naddarte w dolnej części od grzbietu książki (z przodu 2 cm i z tyłu 7 cm). Brzegi grzbietu przetarte.

Malraux Andre. Dola człowiecza.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Płócienne okładki oraz grzbiet lekko przybrudzone. Na przedniej malutka cyfra "855" napisana długopisem. Na dwóch początkowych stronach oraz na ostatniej kartce nieaktualne pieczątki i sygnatury "Klubu Spółdzielczego". Lekko przybrudzony górny bok książki.

Marivaux Pierre. Życie Marianny.

Płócienne okładki przybrudzone, na rogach wytarte i wygięte ku górze. Przybrudzony grzbiet, lekko podniszczony na górnym końcu. Pęknięcie wzdłuż grzbietu na łączeniu ostatniej kartki z przedostanią. Na stronach 397 - 404 odbarwienia. Książka w kilku miejscach lekko rozłamana. Przybrudzone boki książki.

Massip Renee. Życie nieobecne.

Okładki minimalnie przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Niewielkie naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Strony 85 - do końca (trzymające się razem) odklejone od grzbietu.

Masson Rene. Pantalaskas.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Na tylnej okładce pieczątka z poprzednią ceną książki.

Maupassant Guy. Baryłeczka. Naszyjnik.

Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela oraz numer "435" wykonany czerwonym długopisem. Okładki przetarte z kilkoma zagięciami.

Maupassant Guy. Dom pani Tellier.

Delikatnie przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami.

Maupassant Guy. Historia pewnego życia.

Okładki lekko przybrudzone, na krawędziach wytarte i ponaddzierane (do 1 cm). Pogięte i poprzecierane rogi okładek. Krawędzie kartek nierówno porozcinane introligatorsko i przez to podniszczone. W górnym rogu kilku pierwszych kartek ślad po zamoczeniu. Lekko przybrudzone boki książki.

Maupassant Guy. Historia prawdziwa i inne nowele.

Przybrudzone i przetarte na rogach i krawędziach okładki, przednia ponaddzierana przy grzbiecie u góry i dołu (do 3 cm), tylna przy krawędzi i przy dolnej części grzbietu (1 cm). Rogi okładek i kartek lekko pozaginane. Boki książki przybrudzone.

Maupassant Guy. Nowele wybrane.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone płócienne okładki oraz boki książki. Przetarte rogi okładek oraz obydwa końce grzbietu. Grzbiet wyblakły. Pęknięcia między wewnętrznymi stronami obydwu okładek a sąsiednimi kartkami (wzdłuż grzbietu) - większe zniszczenia przy tylnej część książki. U góry pierwszej strony podpis imienny wykonany pisakiem. Dwie ostatnie kartki luzem. Naderwany górny róg przedostatniej kartki.

Maupassant Guy. Piotr i Jan.

Okładki przebarwione przy bokach, na przedniej plama. Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, tylna naderwana u dołu ok 1 cm. Mocno zagięte dolne rogi  udwóch ostatnich kartek. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Maupassant Guy. Spadek i inne opowiadania.

Okładki przebarwione, poplamione, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Książka rozłamana pomiędzy stronami 112/113. Pomiędzy ostatnią kartką a wewnętrzną częścią tylnej okładki przebarwienie. Boki przybrudzone i nierówno przycięte introligatorsko.

Mauriac Francois. Burza cichnie o zmierzchu.

Obwoluta ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (1 cm), przybrudzona wraz z bokami. Brak kawałka grzbietu przy górnej krawędzi (4 cm). Po wewnętrznych stronach okładek przybrudzenia i przebarwienia. Na stronie tytułowej stara pieczątka pobiblioteczna.

Maurois Andre. Adrianna czyli życie pani De La Fayette.

Okładki przybrudzone i przetarte (szczególnie przednia), krawędzie i grzbiet książki poszarpane. Ogólnie: obwoluta w nienajlepszym stanie, w środku wszystko ok.

Medvedowsky Sylvie. Wspaniały rozwód Juliette B.

Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Merimee. Podwójna omyłka.

Okładki przybrudzone i przetarte, postrzępione przy krawędziach z pozaginanymi rogami, przednia naddarta u góry przy grzbiecie ok. 1 cm. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.