Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Alexandre Philippe. Śmierć prezydenta.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na kilkunastu pierwszych nieznaczne zagięcia i 1 cm przebarwienie przy prawej krawędzi.

Andre Robert. Lustrzany chłopiec.

Seria Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Obwoluta przetarta (głównie przy krawędziach). Boki książki lekko przybrudzone.

Andre Robert. Lustrzany chłopiec.

Seria Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Lekko przybrudzone boki książki. Na wewnętrznych stronach okładek i na sąsiadujących z nimi kartkami żółte przebarwienia.

Anglade Jean. Zawieszenie.

Leciutko naddarty górny grzbiet. Okładki delikatnie przetarte.

Anglade Jean. Zawieszenie.

Seria KIK.
Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych.

Anonimus. Madame Solario.

Obwoluta przybrudzona i delikatnie podklejona na dole książki, przy grzbiecie. Na tylnej obwolucie sygnatura napisana kredka.

Anonimus. Madame Solario.

Okładki mocno przybrudzone, odklejające się od grzbietu, przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na przedniej okładce poziome 8.5 cm naddarcie.  Grzbiet zniszczony, na nim liczne naddarcia. Przybrudzone boki książki. Na stronie przedtytułowej przebarwienia.

Apollinaire Guillaume. Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara.

Stan bardzo dobry, jedynie przy górnej krawędzi na tylnej okładce 1 cm przetarcie.

Apollinaire Guillaume. Wybór pism - poezje, opowiadania, wspomnienia, eseje, listy.

Obwoluta lekko przybrudzona. Przy górnej krawędzi, na tylnej obwolucie 1 cm naddarcie. Lekko przybrudzone boki książki. Na pierwszej stronie dedykacja wykonana niebieskim długopisem. Na kilkunastu stronach zagięcia w górnym rogu.

Aragon Louis. Aurelian.

Okładki przybrudzone i lekko ponadrywane przy górnej krawędzi. Na grzbiecie książki urwane ok. 2,5 cm obwoluty. Boki przybrudzone.

Aragon Louis. Niewola i wielkość Francji.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach i rogach poprzecierana oraz z licznymi naddarciami (do 4 cm). Przy krawędziach obwoluty miejscowe ubytki. Uszkodzone obydwa końce grzbietu obwoluty. Krawędzie okładek także mocno postrzępione - nierówno porozcinane i lekko postrzępione krawędzie kartek. Przybrudzone boki książki.

Aragon Louis. Pasażerowie z dyliżansu.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach. Na grzbiecie - w połowie - niewielka dziurka (1,5 cm).

Aragon Louis. Piękne dzielnice.

Dość mocno zniszczona obwoluta (poszarpana, ponadrywana i przybrudzona). Górny bok książki przybrudzony. Książka rozłamana na stronach 384-385.

Audry Colette. Duszka.

Obwoluta lekko przybrudzona i naddarta (0.5 cm) przy górnej krawędzi grzbietu.

Audry Colette. Duszka.

Na krawędziach przybrudzonej obwoluty liczne naddarcia (do 1 cm). Przybrudzony górny bok książki.

Ayme Marcel. Przechodzimur.

Seria: Koliber.
Okładki delikatnie przetarte i pozaginane.

Ayme Marcel. Przechodzimur.

Okładki lekko przybrudzone, delikatnie przetarte przy krawędziach. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Ayme Marcel. Zielona kobyła.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone, przebarwione i ponaddzierane na łączeniu z grzbietem - głównie od dołu (tutaj 3 cm). Delikatny, niewielki ślad po zamoczeniu w dolnym, prawym rogu książki - od około 170 strony. 

Balzac Honoriusz. Cierpienia wynalazcy.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Dolny koniec grzbietu lekko odklejony od książki na długości około 2 cm. Delikatnie przybrudzone boki książki. Wewnątrz książki dość liczne przebarwienia - małe, żółte kropki.