Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Andre Robert. Lustrzany chłopiec.

Obwoluta przetarta (głównie przy krawędziach). Boki książki lekko przybrudzone.

 

Anglade Jean. Zawieszenie.

Leciutko naddarty górny grzbiet. Okładki delikatnie przetarte.

Anonimus. Madame Solario.

Obwoluta przybrudzona i delikatnie podklejona na dole książki, przy grzbiecie. Na tylnej obwolucie sygnatura napisana kredka.

Aragon Louis. Aurelian.

Okładki przybrudzone i lekko ponadrywane przy górnej krawędzi. Na grzbiecie książki urwane ok. 2,5 cm obwoluty. Boki przybrudzone.

Aragon Louis. Dzwony Bazylei.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone okładki i boki książki.

Aragon Louis. Komuniści - listopad 1939 - marzec 1940.

Okładki i boki książki mocno przybrudzone i przebarwione. Zagięte rogi okładek i wszystkich kartek. Boczne krawędzie okładek lekko naddarte w kilku miejscach. Górne krawędzie wszystkich kartek nierozcięte introligatorsko. Uwaga: książka w złym stanie!

Aragon Louis. Niewola i wielkość Francji.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach i rogach poprzecierana oraz z licznymi naddarciami (do 4 cm). Przy krawędziach obwoluty miejscowe ubytki. Uszkodzone obydwa końce grzbietu obwoluty. Krawędzie okładek także mocno postrzępione - nierówno porozcinane i lekko postrzępione krawędzie kartek. Przybrudzone boki książki.

Aragon Louis. Pasażerowie z dyliżansu.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach. Na grzbiecie - w połowie - niewielka dziurka (1,5 cm).

Aragon Louis. Piękne dzielnice.

Dość mocno zniszczona obwoluta (poszarpana, ponadrywana i przybrudzona). Górny bok książki przybrudzony. Książka rozłamana na stronach 384-385.

Aragon Louis. Wielki tydzień.

Brak obwoluty. Okładki pobrudzone (szczególnie grzbiet i krawędzie). Boki przybrudzone.

Aragon Louis. Wyrok śmierci.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, pofalowana i ponaddzierana w kilku miejscach (do 0,5cm). Na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela książki.

Audry Colette. Duszka.

Obwoluta lekko przybrudzona i naddarta (0.5 cm) przy górnej krawędzi grzbietu.

Axioti Melpo. Poliksena.

Okładki i kartki mocno ponaddzierane na krawędziach, grzbiet naddarty z obu stron (do 1.5 cm), rogi okładek i kartek pozaginane. Na tylnej okładce różowe przebarwienia i pieczątka. Na okładkach i wewnątrz książki przybrudzenia i ślady po zalaniu, niektóre kartki nie rozcięte u góry.

Ayme Marcel. Zielona kobyła.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone, przebarwione i ponaddzierane na łączeniu z grzbietem - głównie od dołu (tutaj 3 cm). Delikatny, niewielki ślad po zamoczeniu w dolnym, prawym rogu książki - od około 170 strony. 

Balzac Honoriusz. Cierpienia wynalazcy.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Dolny koniec grzbietu lekko odklejony od książki na długości około 2 cm. Delikatnie przybrudzone boki książki. Wewnątrz książki dość liczne przebarwienia - małe, żółte kropki.

Balzac Honoriusz. Dwaj poeci - stracone złudzenia.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Delikatnie przybrudzone okładki.

Balzac Honoriusz. Dwaj poeci.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach, lekko wytarte na krawędziach. Grzbiet ponaddzierany (około 3 cm) na górnym i dolnym końcu. Okładki prawie w całości odklejone od książki. Na dwóch pierwszych kartkach podpis wykonany pisakiem. U większości kartek lekko wygięty ku górze górny, lewy róg. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka tom 6: Pułkownik Chabert. Msza Ateusza. Kuratela. Kontrakt ślubny. Drugie studium kobiety.

Brak obwoluty. Okładki, boki książki, strona tytułowa i wewnętrzne strony okładek poplamione i przybrudzone.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Honoryna i drugie studjum kobiety.

Książka oprawiona introligatorsko. Okładki poplamione i przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 16/17, 32/33, 160/161. Wewnątrz książki nieliczne przybrudzenia i podkreślenia wykonane ołówkiem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki obliczenia wykonane ołówkiem.