Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Bass Edward. Szalone życie Aleksandra Stawskiego.

Literatura czeska.

Twarde, materiałowe okładki. Lekko podniszczona górna krawędź obwoluty.

Bednar Alfonz. Garść drobnych w kasecie z Peszawaru.

Literatura słowacka.

Obwoluta przetarta z widocznymi zarysowaniami.

Behounek Frantisek. Komando pułkownika Brenta.

Literatura czeska.

Okładki lekko wytarte, przybrudzone z pozaginanymi rogami. Drobne przetarcia na obydwu końcach grzbietu. Na pierwszej i drugiej stronie nieaktualne pieczątki ex libris pooprzedniego właściciela. Na tylnej okładce cyfra 7 napisana długopisem.

Behounek Frantisek. Wąwóz pod Rjukanem.

Literatura czeska.

Okładki przybrudzone oraz wytarte (głównie na krawędziach i rogach). Grzbiet lekko "pofalowany" z widocznymi przetarciami. Na rogach przedniej okładki ślady zagięć. Wewnątrz książki luźne kartki (303- 306). Na tylnej okładce w prawym, górnym rogu kilka drobnych cyfr wykonanych długopisem. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Brezovsky Bohuslav. Wieczni kochankowie.

Literatura czeska.

Brak obwoluty. Okładki lekko przebarwione. Na stronie 2 dedykacja i podpisy z nazwiskami.

Brezovsky Bohuslav. Wieczni kochankowie.

Literatura czeska.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach wytarta, miejscami naddarta. Rogi obwoluty oraz obydwa końce grzbietu sklejone taśmą. Na tylnej części obwoluty stara pieczątka i mazak (mały) długopisem.

Capek Karel. Aforyzmy.

Literatura czeska.

Stan dobry.

Capek Karel. Fabryka absolutu.

Literatura czeska.

Obwoluta przybrudzona, przebarwiona, przetarta (głównie przy krawędziach) oraz podklejona taśmą od wewnętrznej strony (w miejscu naddarć przy krawędziach).

Capek Karel. Krakatit.

Literatura czeska.

Obwoluta przybrudzona i przetarta (głównie krawędzie i grzbiet). Po wewnętrznej stronie pierwszej i ostatniej kartki przyokładkowej plamy. Na stronie 4, 17 i 313 stare pieczątki biblioteczne. Na tylnej wewnętrzej okładce naklejone dwie przeźroczyste tasiemki.

Capek Karel. Krakatit.

Literatura czeska.

Obwoluta mocno przybrudzone, ponaddzierana przy górnej krawędzi w kilku miejscach (0,5 cm). Na pierwszej i ostatniej stronie żółte przebarwienia, na tylnej pieczątka. Boki przybrudzone.

Capek Karel. Księga apokryfów.

Literatura czeska.

Okładki pożółknięte, przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane na krawędziach. Przednia okładka oddarta od dolnej części grzbietu (ok. 8 cm). Liczne ubytki (na przedniej okładce przy górnej krawędzi, w dolnej części grzbietu oraz na tylnej okładce w prawym, dolnym rogu). Górne krawędzie kartek nierówno przycięte introligatorsko. Podpis imienny na stronie tytułowej.

Capek Karel. Meteor.

Literatura czeska.

Okładki mocno pozaginane, ponaddzierane przy krawędziach w kilku miejscach (0,5 cm), przybrudzone wraz z bokami. Na przedniej okładce w lewym, górnym rogu naklejony kwadrat z numerem "698 IIII".  Po wewnętrznej stronie przedniej okładki i stronie przedtytułowej, niewielki ślad po zalaniu, przy górnej krawędzi. Strony nierówno przycięte introligatorsko.

Chnoupek Bohuslav. Kapitanowie z szalonej rzeki.

Literatura słowacka.

Obwoluta minimalnie przybrudzona, z delikatnie wytartymi, pozaginanymi oraz naddartymi krawędziami (do 0,5 cm). Na stronie 4, 17 i 363 skasowane pieczątki pobiblioteczne. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ctvrtek Vaclav. Trzy dni wakacji.

Literatura czeska.

Obwoluta przetarta przy krawędziach i na rogach.

Ctvrtek Vaclav. Złota lilia.

Literatura czeska.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta przy krawędziach, przednia zagięta z góry na dół. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Przybrudzone boki książki.

Dietl Jaroslav. Szpital na peryferiach.

Literatura czeska.

Na tylnej okładce naklejona stara cena książki. Tylna okładka, także wewnątrz, przebarwiona (najprawdopodobniej po zamoczeniu). Rogi okładek i kilku pierwszych kartek zagięte. Boki książki lekko przybrudzone.

Dobsinsky Pavol. Bajki słowackie.

Literatura słowacka.

Brak obwoluty, okładki lekko przybrudzone.

Drda Jan. Bajki czeskie.

Literatura czeska.

Okładki lekko przybrudzone wraz z bokami, delikatnie przetarte przy krawędziach.

Drda Jan. Miasteczko na dłoni.

Literatura czeska.

Okładki przetarte przy dolnej krawędzi, przybrudzone wraz z bokami, oddzielone od grzbietu. Grzbiet przebarwiony, ponaddzierany przy krawędziach (1 cm). Pierwsza strona trzymająca się grzbietu, naddarta przy dolnej krawędzi do połowy książki (11 cm). Strony nierówno przycięte introligatorsko. Strony 355-358 trzymające się razem oddzielone od grzbietu.

Durych Jaroslav. Requiem.

Literatura czeska.

Obwoluta przetarta, głównie na krawędziach. Rogi i grzbiet obwoluty z niewielkimi naderwaniami.