Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Forsyth Frederick. Dzień szakala.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte na rogach i krawędziach. 

Hailey Arthur. Port lotniczy.

Okładki przetarte i lekko pozaginane głównie na rogach i krawędziach. Kilka stron nierówno przycięte introligatorsko.

Kop, Kucharska, Szkurłat. Geografia społeczno ekonomiczna. Podręcznik dla liceum - Zakres rozszerzony.

Delikatnie przybrudzone okładki, na przedniej skreślenie wykonane niebieskim długopsiem, pozaginane rogi okładek. Na ostatniej stronie kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem.

Dębski Stanisław. Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw część 1.

Delikatnie przybrudzone okładki z pozaginanymi rogami. Wewnątrz skleślenia i notatki wykonane ołówkiem. Boki książki przybrudzone.

Ćwierczakiewiczowa Lucyna. 365 obiadów.

Okładki lekko poprzecierane (głównie przy rogach i krawędziach). Książka rozłamana pomiędzy stronami 140/141 oraz 280/281. Wewnątrz książki luźne kartki od stron 417 - 448 (część luzem, część trzyma się razem), kilka kartek posiada załamania i wgniecenia, przez co tekst w tych miejscach jest mało wyraźny.

Ćwierczakiewiczowa Lucyna. 365 obiadów.

Okładki i grzbiet książki delikatnie poprzecierane. Drobne zagięcia na rogach okładek. U góry tylnej okładki cena zamazana długopisem. Wewnętrzne strony okładek lekko poplamione. Książka rozłamana w kilku miejscach.

Ćwierczakiewiczowa Lucyna. 365 obiadów.

Przednia okładka z mocno zagiętym prawym dolnym rogiem. Grzbiet lekko wytarty i z drobnymi naddarciami na obydwu końcach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 118/119.

Romvary Vilmos. Rośliny przyprawowe i przyprawy w węgierskiej kuchni.

Okładki lekko przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Na ostatniej stronie mała, prostokątna pieczątka. Kartka o stronach 203/204 zagięta w pionie (tekst w tym miejscu mało czytelny). Nadruk na dwóch odcieniach papieru.

Madeyski Andrzej. Urządzenia sanitarno - techniczne w uzdrowiskach - projektowanie i eksploatacja.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Boki książki leciutko przybrudzone. Na pierwszej stronie pieczątka pobiblioteczna.

Hawle - katalog wodny.

Rogi okładek delikatnie pozaginane, boki książki leciutko przybrudzone.

Mendel, Mendel. Zbiór zadań z fizyki dla klas II szkół średnich.

Przetarte krawędzie okładek, na tylnej naklejka z ceną.

Krasiński Zygmunt. Dzieła literackie tom III.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, głównie przy krawędziach, na przedniej widoczne zadrapanie. Boki książki przybrudzone.

Romvary Vilmos. Rośliny przyprawowe i przyprawy w węgierskiej kuchni.

Okładki lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami. Grzbiet naddarty od dołu i od góry (1 cm).

Krawczyk Irena, Rościszewska - Stoyanow Anna. Potrawy z drobiu i dzikiego ptactwa.

Okładki poprzecierane (głównie przy rogach i krawędziach) z licznymi śladami po zagięciach. Mocno obdarta środkowa część tylnej okładki. Grzbiet z ubytkami (1 cm) na obydwu końcach. Wewnątrz i na bokach książki kilka plam.

Urbaniak Piotr. Podstawy ekonomii część 1 - mikroekonomia. Podręcznik dla liceów ekonomicznych.

Okładki mocno przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej wzdłóż grzbietu naklejona taśma przeźroczysta, na końcach grzbietu brakujący fragment ok. 3,5 cm. Boki książki przybrudzone. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem.