Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Balzac Honoriusz. Jaszczur.

Przełożył T. Boy Żeleński. Płócienne okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i rogach. Grzbiet poprzecierany. Ostatnia kartka pogięta i naddarta przy dolnej krawędzi (2 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

Massip Renee. Życie nieobecne.

Okładki minimalnie przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Niewielkie naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Strony 85 - do końca (trzymające się razem) odklejone od grzbietu.

Simenon Georges. Wdowa Couderc.

Obwoluta delikatnie wytarta. 

Bradly Ramona. Niezwykłe spotkanie - Harlequin Temptation nr 20.

Okładki przetarte (przy krawędziach i na grzbiecie) i pozaginane. Brak dwóch pierwszych kartek.

Bouissounouse Janine. Julia de Lespinasse.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach przetarta, na rogach ponaddzierana. Drobne naddarcia na obydwu końcach grzbietu obwoluty. Uszkodzony górny róg trzech pierwszych kartek. Lekko przybrudzony górny bok książki.

Aragon Louis. Niewola i wielkość Francji.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach i rogach poprzecierana oraz z licznymi naddarciami (do 4 cm). Przy krawędziach obwoluty miejscowe ubytki. Uszkodzone obydwa końce grzbietu obwoluty. Krawędzie okładek także mocno postrzępione - nierówno porozcinane i lekko postrzępione krawędzie kartek. Przybrudzone boki książki.

Krasuski Jerzy. Między wojnami - polityka zagraniczna II Rzeczypospolitej.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet także delikatnie przetarty na obydwu końcach z niewielkimi ubytkami. U góry pierwszej strony dopisana długopisem data.

Komaszyński Michał. Maria Kazimiera D`Arquien Sobieska królowa Polski 1641 - 1716.

Okładki minimalnie wytarte i z drobnymi zagięciami na rogach. Książka wzdłuż grzbietu, praktycznie na większości kartek z śladem po zawilgoceniu. Ksiażka kilku miejscach lekko rozgięta. Przednia okładka, u góry delikatnie odklejona od wewnętrznej częśći grzbietu.

Bidwell George. Henryk VIII.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone płócienne okładki oraz grzbiet. Drobne przetarcia na rogach okładek. Brak strony tytułowej a w miejscu kartki widoczne rozgięcie książki. Kartki do strony 16 lekko naderwane przy górnym końcu, na łączeniu z grzbietem oraz na górnej krawędzi. Kartki 13-16 ledwo trzymają się grzbietu. Na str 17 stara pieczątka pobiblioteczna. Delikatnie przybrudzone boki książki.

McKenna Lindsay. Czerwone ogony - Harlequin Desire nr 111.

Delikatnie przetarte i pozaginane okładki. Wewnątrz tylnej skreślenia wykonane niebieskim długopisem. Na ostatniej kartce brakujący fragment rogu u dołu ok. 5 cm.

Dumas Aleksander. Karol Szalony.

Okładki przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi stara cena wykonana długopisem.

Daudet Alfons. Tartaren w Alpach. Ilustrował Szancer.

Okladki mocno przetarte, bardzo mocno przy krawędziach, przednia okładka oraz kilka stron lekko popisanych kolorowymi kredkami. Rogi okładek pozaginane. Na kilkunastu pierwszych kartkach ślad po zagięciu, na większości kartek lekki ślad pofalowania.

Iłłakowiczówna Kazimiera. Portrety imion wróżebne.

Wewnątrz tylnej okładki naklejka z księgarni. Niewielkie przebarwienia przy dolnej krawędzi kartek.