Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Paderewski, Bronarski, Turczyński. Chopin - dzieła wszystkie: Cztery łatwe preludia e-moll, h-moll, A-dur, c-moll z op.28 - na fortepian.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Dolny róg przedniej okładki i kartek nadgryziony, górne rogi kartek pozaginane. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (ok. 1 cm).

Gounod Charles. Opera na estradzie tom 29 - Faust: serenada Mefistofelesa z III aktu.

Okładki pozaginane, przybrudzone, przetarte, głównie przy krawędziach, na przedniej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Brak dolnego rogu przedniej okładki. Grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Rogi kartek pozaginane, dolne rogi naddarte (ok 1 cm). Wewnątrz podkreślenia pomarańczowym pisakiem.

Leoncavallo Ruggiero. Opera na estradzie tom 14 - Pajace - prolog.

Okładki przybrudzone i naddarte w dwóch miejscach do ok. 1 cm. Grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Pionowe zagięcie na okładkach i kartkach. Wewnątrz niewielkie przebarwienia.

Massenet Jules. Pieśni, które lubimy tom 24 - Elegia.

Delikatnie pozaginane i przetarte okładki, głównie przy krawędziach. Okładki ponaddzierane przy krawędziach w kilku miejscach (do 1,5 cm). Na przedniej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz niewielkie przebarwienia.

Rossini Gioacchino. Opera na estradzie tom 12 - Cyrulik Sewilski - aria Don Bazylia z I aktu.

Na przedniej okładce podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Rogi okładek i dolne rogi kartek leciutko pozaginane. Dolna krawędź grzbietu naddarta (1 cm).

Czajkowski Piotr. Pieśni, które lubimy tom 14 - Na balu.

Rogi okładek i kartek delikatnie pozaginane, dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm).

Gaworski, Ostrowski, Hadyna, Kierszyn i inni. Śpiewamy i tańczymy nr 47 - 1956.

Okładki przybrudzone, przebarwione i przetarte z pozaginanymi rogami. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte do 3 cm. Wewnątrz książki liczne żółte przebarwienia.

III Biesiada Rogowska.

Okładki i boki książki przybrudzone, na pierwszej stronie pieczątka.

Hosper, Wolińska, Osiecka i inni. Śpiewamy i tańczymy tom 6 - 1962. W melodyjnym rytmie - wybór najpopularniejszych piosenek tanecznych w łatwym układzie na fortepian.

Okładki przebarwione, poplamione i przetarte  z lekko pozaginanymi rogami. Wewnątrz książki liczne żółte przebarwienia.

Odrowąż, Sadowski, Śliwiak i inni. Śpiewamy i tańczymy nr 4 - 1962. W melodyjnym rytmie - wybór najpopularniejszych piosenek tanecznych w łatwym układzie na fortepian.

Okładki poplamione i ponaddzierane przy krawędziach w kilku miejscach do 2 cm. Rogi okładek i kartek leciutko pozaginane. Wewnątrz książki liczne żółte przebarwienia.

Sobczak Jan. Feliks Dzierżyński 1877 - 1926.

Płócienne okładki oraz boki książki delikatnie przybrudzone.

Liszt Franciszek. Consolations und Libestraume - Consolations et Reves d`amour (Sauer).

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na przedniej okładce przy dolnej krawędzi niebieska plama. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte ok. 4 cm. Rogi kartek pozaginane.

Brahms Johannes. Zigeunerlieder - fur 4 Singstimmen und Klavier: Partitur (Soldan).

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami, na przedniej naklejka z numerem "16727" oraz skreślenie wykonane niebieskim długopisem. Na stronie 2 stara pieczątka pobiblioteczna.

Mrożek Jerzy Antoni. Meksyk.

Tylna okładka delikatnie przybrudzona.

Schubert Franz. Pieśni, które lubimy tom 46 - Ave Maria.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie, na przedniej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte ok. 3 cm. Rogi okładek i kartek pozaginane.

Sromek Justyna. Indie i Nepal.

Przednia okładka delikatnie przybrudzona.