Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kraszewski Józef Ignacy. Dziecię starego miasta - Obrazek narysowany z natury. (Powstanie Styczniowe)

Delikatnie przybrudzona, przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach.

Łysiak Waldemar. MW.

Delikatnie przybrudzona, przetarta, ponaddzierana obwoluta przy krawędziach i na rogach (ok. 1 cm.) po wewnętrznej stronie tylnej cena wykonana niebieskim długopisem.

Konwicki Tadeusz. Kompleks Polski.

Okładki delikatnie wytarte. Rogi delikatnie wytarte i pozaginane. Na stronie czwartej oraz ostatniej stara pieczątka pobiblioteczna. Na bokach i kilku kartkach niewielkie, żółte przebarwienia.

James P. D. Zmysł zabijania.

Delikatnie wytarte krawędzie i rogi okładek. Na okładkach kilka słabo widocznych śladów po zagięciach.

Sędzikowska: Dziewczynki, Strugaccy: Obława, Noc na Marsie, Gianni, Grzegorzak: Koniec nadziei, Dzień w którym..., Po śmierci inni. Fenix 11 (47) 95.

Na okładkach ślady po zagięciach - dwa najmocniejsze na przedniej okładce - w prawym, dolnym rogu i z góry na dół - wzdłóż grzbietu.

Bear: Ciężki bój cz II, Chudziński: Sen zapisany na piasku, Dukszto: Raj skorumpowany, Bułyczow: Nowy Susanin i inne. Fenix 5 (52) 96.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach, zagięty dolny róg pierwszej kartki, przy bocznej krawędzi kartek (oraz na boku książki) małe przebarwienie.

Rolleczek Natalia. Bogaty książę.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, na grzbiecie u dołu sklejone przeźroczystą taśmą klejącą.

Nowakowski Marek Tadeusz. Dziewczyna i Carino.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone. Na stronie przedtytułowej małe przybrudzenie przy prawej krawędzi.

Sieroszewski Wacław. Wilk żelazny.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach na rogach i grzbiecie. Na stronie przedtytułowej, 15 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna. Dwie pierwsze kartki i strona 15/16 luzem, kartka 3 naddarta do połowy. Książka pęknieta pomiędzy okładką a pierwszą kartką (podobnie z tyłu). Wewnątrz książki liczne brązowawe przebarwienia. Boki książki przybrudzone.

Rylski Eustachy. Człowiek w cieniu.

Cykl Nowa Proza Polska. Delikatnie przybrudzone okładki, na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Prus Bolesław. Wybór nowel.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z widocznymi śladami po zagięciach. Grzbiet u dołu podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Widoczne zarysowanie na dwóch pierwszych kartkach. Pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką bardzo wyraźne ślady kleju.

Pasternak Leon. Komuna miasta Łomży.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach i na rogach (do 1 cm). Na tylnej obwolucie oraz po wewnętrzej stronie tylnej okładki stare pieczątki "Loteria książkowa" oraz "Cena zniżona".

Nawrocka - Dońska Barbara. Przed godziną W.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie.