Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Trybowski Czesław, Pałecki Stefan. Gorce i pasmo Lubania.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, przednia oraz tylna naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 1 cm. Okładki oddzielone od grzbietu książki.

Ziemia Pińczowska.

Nakładem Urzędu Miasta Pińczów

Obwoluta przetarta, ponaddzierana przy krawędziach, na rogach i grzbiecie ok. 1,5 cm. Na końcu grzbietu u góry brakujący fragment ok. 1 cm.

Ziemia Rzeszowska.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach, na rogach i końcach grzbietu ok. 3 cm. Na pierwszej i ostatniej stronie ślad po taśmie klejącej.

Chrzanowski Tadeusz. Kalisz.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach ok. 1 cm.

Anders Władysław (przedmowa). Zbrodnia katyńska - w świetle dokumentów.

Okładki delikatnie przybrudzone - na tylnej naklejka z nieaktualną ceną. Drobne wgięcie przy bocznej krawędzi przedniej okładki. Okładki oddzielone od książki, z naddarciami przy łączeniach z grzbietem. Na pierwszej i ostatniej stronie zabrudzenia od blaszanych okuć z rogów okładek. Na pierwszej stronie podpis imienny wykonany długopisem.

Kunzru Hari. Impresjonista.

Na tylnej okładce naklejka z kodem kreskowym.

Szarek Bohdan W. Karkonosze część wschodnia - Rejon Karpacza.

Okładki lekko przybrudzone - na tylnej naklejka z nieaktualną ceną.

Tennant Emma. Zakochana Emma.

Okładki przetarte na rogach, na tylnej naklejona metka cenowa, rogi lekko pozaginane.

Dickens Karol. Nasz wspólny przyjaciel tom II.

Okładki przybrudzone i przetarte (głównie na krawędziach i rogach), na przedniej widoczne załamania. Grzbiet ponaddzierany u dołu (3 cm). Boki książki przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 24/25 i 144/145. Strony 451 - 470 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Dickens Karol. Szkice - Boza i przedstawiciel niehandlowy.

Obwoluta przybrudzona, ponaddzierana na krawędziach (do 2 cm). Górny bok książki przybrudzony. Na stronie przedtytułowej dedykacja poprzedniego właściciela wykonana piórem oraz pieczątka Ośrodka Doskonalenia Kadr Oświatowych.

Matuszczyk Andrzej. Beskid Mały - przewodnik.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte na krawędziach. Delikatnie pozaginany dolny róg przedniej okładki i kilku początkowych kartek. Lekko przybrudzone boki ksiażki.

Banaś, Bukowski, Gawliński, Łapieński i inni. Poradnik pracownika służby geologicznej tom II.

Okładki i boki książki przybrudzone. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka "Cena zaniżona zł. 30. -".

Kuleczka, Śledzińska, Drożdżyński i inni. Szlaki turystyczne a przestrzeń turystyczna - materiały z konferencji.

Praca wydana pod redacją P. Kuleczki.

Lekko przybrudzone okładki i boki książki.

Grabowska - Olszewska, Kulesza - Wiewióra, Myślińska, Żbik i inni. Metody badań gruntów spoistych.

Okładki przybrudzone i przetarte (głównie na krawędziach i rogach) z słabo widocznymi załamaniami. Na tylnej okładce oznaczenie pobiblioteczne w formie naklejki. Boki książki przybrudzone. Wewnątrz książki kilka przekreślonych pieczątek pobibliotecznych, na stronie 2 numer "177281" napisany niebieskim długopisem. Strony 17 - 18 naddarte przy górnej krawędzi (9 cm). Rogi okładek i kilkunastu pierwszych kartek lekko pozaginane.

Wrona, Rek, Mikulski, Klima, Luchter. Podstawy geografii ekonomicznej.

Okładki przetarte na krawędziach, rogi okładek i kartek pozaginane, boki książki przybrudzone. Wewnątrz książki zakreślenia wykonane ołówkiem, niebieskim długopisem oraz różowym zakreślaczem.

Opolski Tadeusz. Urabianie mechaniczne i fizykalne.

Obwoluta przetarta, boki książki przybrudzone. Wewnątrz książki kilka pieczątek pobibliotecznych, na stronie 4 numer "2646", na stronie 355 oznaczenie "s. 97" napisane niebieskim długopisem. Strony 339 - 354 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Ćwirko - Godycki Michał. Anatomia - schematy do ćwiczeń z anatomii człowieka.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie, tylna naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 1 cm. Pozaginane rogi okładek i kartek, krawędzie u góry delikatnie poplamione - widoczne ślady po zalaniu. Boki książki przybrudzone.