Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Chalker Jack L. Świat Studnia część III: Powrót Nathana Brazila.

Lekko wytarte rogi okładek oraz obydwa końce grzbietu.

Stoberski Zygmunt. Między dawnymi i młodszymi laty - polsko - litewskie związki literackie.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponadzierana przy górnej krawędzi (0.5 cm). Boki książki przybrudzone.

Burchard Przemysław. Indianie z peryferii.

Obwoluta lekko przybrudzona i wytarta na krawędziach. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Libera, Pietrusiewiczowa, Rytel. Literatura polska od średniowiecza do oświecenia.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach i rogach. Przednia naddarta u dołu (3.5 cm), tylna u góry przy grzbiecie (4.5 cm). Na tylnej okładce cena dopisana długopisem.

Fiedler Arkady. Rio de Oro - Brazylia.

Obwoluta delikatnie przybrudzona oraz poprzecierna na krawędziach i na rogach.

Kulczycka - Saloni Janina. Pozytywizm.

Przetarta obwoluta, na stronie przedtytułowej  i ostatniej pieczątki ex libris.

Fiedler Arkady. Spotkałem szczęśliwych Indian - Brazylia.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i wytarta, ponaddzierana lekko na rogach oraz mocniej na obydwu końcach grzbietu - tu także ubytki (większy na góze - 2 cm).

Makowiecki Andrzej Z. Młoda Polska.

Brak obwoluty. Na pierwszej kartce i stronie 3 zakreślenie czarnym markerem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki podpisy poprzedniego właściciela i numer "417/341286" wykonane niebieskim długopisem oraz pieczątka "1026".

Dymowicz Wiera, Owsiany Helena. Wybór tekstów z folkloru i literatury staroruskiej wraz z komentarzem (do XVII wieku wł.).

Okładki przybrudzone, przebarwione i przetarte na krawędziach i rogach. Na ostatniej stronie i tylnej okładce pieczątka "cena zaniżonał 5".

Stabryła Stanisław. Starożytny Rzym.

Obwoluta lekko przetarta z tyłu naklejona stara cena, przyklejona do wewnętrznych stron okładek przezroczystą taśmą klejącą. Na stronie przedtytułowej naklejona kartka z oznaczeniem pobibliotecznym. Brat strony tytułowej.

Hołówka Teresa. Delicje ciotki Dee - Stany Zjednoczone, Środkowy Zachód.

Lekko wytarte rogi okładek. Książka słabo sklejona fabrycznie - ma tendencje do rozpadu. Rozłamanie pomiędzy kilkoma stronami, kartki 187/188 sklejone wzdłóż grzbietu taśmą klejącą. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Libera Zdzisław. Oświecenie.

Obwoluta przybrudzona, przetarta na krawędziach i rogach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm). Boki książki przybrudzone.

Wolanowski Lucjan. Ocean nie bardzo spokojny.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i na rogach. Urwany górny koniec grzbietu obwoluty. Obwoluta podklejona od wewnątrz taśmą klejącą. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Iwaszkiewicz Jarosław. Gniazdo łabędzi - Szkice z Danii.

Obwoluta lekko przybrudzona, wytarta na krawędziach  delikatnie ponaddzierana na obydwu końcach grzbietu (po 0.5 cm).

Brown Dee. Pochowaj me serce w Wounded Knee - indiańska historia amerykańskiego zachodu.

Okładki przybrudzone i mocno przetarte, głównie na rogach i krawędziach. Na stronie tytułowej w dolnym rogu, pieczątka ex libris poprzedniego właściciela oraz cyfra "226" zapisana niebieskiem długopisem. Książka rozłamana między stroną przedtytułową a stroną tytułową oraz między stroną 208 a sąsiednią kartką. Strony 305 - 308 oraz 309 - 408 (trzymające się razem) oddzielone od całości.

Barański, Galster, Kołakowski, Semczuk. Literatura rosyjska w zarysie.

Okładki przybrudzone i przetarte, głównie na krawędziach i rogach zwidocznymi załamaniami. Boki książki przybrudzone. Na wewnętrznych stronach okładek i pierwszej i ostatniej kartce widoczne tłuste plamy. Na górnych rogach stron 1 - 134 widoczne ślady zalania (część rogów ponaddzierana). Na stronach 4, 17 i 835 strare pieczątki pobiblioteczne.

Grzegorczyk Piotr. Lew Tołstoj w Polsce.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i rogach. Rogi okładek pozaginane. Na dolnych rogach stron1 - 19 widoczne ślady zalania. Na tylnej okładce pieczątka, boki książki przybrudzone.