Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Witz Ignacy. Portret w malarstwie.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na rogach i grzbiecie, tylna odklejona od grzbietu książki.

Grodzieńska Stefania. Rozmówki.

Ilustrowała Ha - Ga.

Okładki pobrudzone, przetarte, pozaginane i ponadzierane na krawędziach z oderwanymi fragmentami w kilku miejscach (widoczne na zdjęciu okładki). Grzbiet również przyniszczony. Oderwany dolny róg tylnej okładki. Pierwsza kartka ponaddzierana przy krawędzi grzbietu od góry i od dołu (do 6 cm), strony 3 - 96 trzymające się razem, oddzielone od grzbietu, górna krawędź stron 3 - 6  nierozcięta introligatorsko, kartki wewnątrz nierówno rozcięte introligatorsko. Książka rozłamana między stronami 288/289. Kilka ostatnich kartek wraz z tylną okładką ze śladami po zalaniu (w dolym rogu). Przybrudzone boki książki.

Gorki Maksym. Pisma tom 1 - Utwory różne 1895 - 1896.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach. Na tylnej okładce pieczątka "Loteria książkowa", wewnątrz tylnej okładki pieczątka ze starą ceną i "Egzemplarz bezpłatny". Przebarwienia wewnątrz okładek i na bokach książki.

Stańczyk - czyli śmiejmy się przez cały rok.

Opracowanie graficzne Eryk Lipiński.

Obwoluta pogięta, pobrudzona, mocno ponaddzierana na krawędziach i na rogach - miejscami z niewielkimi ubytkami.

Gorki Maksym. Wieczór literacki.

Okładki przybrudzone z pozaginanymi rogami. Górna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 240/241. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Gogol Mikołaj. Opowiadania.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte z pozaginanymi dolnymi rogami.

Sołogub Fiodor. Żądło śmierci - wybór opowiadań.

Obwoluta, okładki i boki książki leciutko przybrudzone. Obwoluta naddarta przy dolnej krawędzi na grzbiecie w dwóch miejscach (do 1 cm).

Turgieniew Iwan. Trzy portrety i inne opowiadania.

Okładki leciutko przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Przednia okładka lekko odklejona od grzbietu.

Dostojewski, Turgieniew, Uspieński, Garszyn, Czechow, Gonczarow i inni. Zapomniany album - antologia noweli rosyjskiej XIX wieku część druga.

Wybór Maria Grzeszczak.

Okładki, pierwsza kartka i górny bok książki lekko przybrudzone. Na pierwszej kartce, stronie tytułowej, 237 i ostatniej kartce stare pieczątki pobiblioteczne "Akademickie Centrum Rehabilitacji". Książka rozłamana pomiędzy stronami 16/17 i 48/49.

Tołstoj Lew. Dzieła tom II: Opowiadania.

Przebarwione okładki przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone.

Madsen Stephen Tschudi. Art Nouveau.

Okładki delikatnie przebarwione i przetarte. Przybrudzone boki książki.

Guze Joanna. Na tropach sztuki.

Obwoluta mocno wytarta i przebarwiona na krawędziach, ponaddzierana w wielu miejscach (do 19 cm), z licznymi śladami po zagięciach, podkelejona przeźroczystą taśmą po wewnętrznej stronie. Przybrudzone krawędzie okładek oraz boki książki. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana czarnym pisakiem oraz niebieskim długopisem. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia tekstu wykonane żółtym pisakiem. 
 

Osiecka Agnieszka. Wzór na diabelski ogon. Ilustrował Bohdan Butenko.

Ilustrował - Bohdan Butenko.

Okładka pobrudzona, miejscami poplamiona, wytarta mocno na rogach i na krawędziach. Grzbiet przybrudzony i wytarty, na dolnym końcu ponaddzierany. Książka rozłamana między stronami 160/161. Kartki od strony 163 poluzowane na dolnych zszyciach. U kilku kartek zagięty prawy, dolny róg. Lekko przybrudzone boki książki.

Woźniakowski Jacek. Czy artyście wolno się żenić?

Okładki przybrudzone wraz z bokami, przetarte i przebarwione na krawędziach, rogach i na grzbiecie. Na stronie 160 notatki wykonane czarnym długopisem.

Dobrzycki Jerzy. Dawne dziedzińce i podwórza Krakowa w rysunkach Leona Getza.

Wstęp i objaśnienia Jerzego Dobrzyckiego.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, głównie przy krawędziach, przednia naderwana u góry i dołu w środkowej części ok. 1,5 cm. Na tylnej oraz wewnątrz stara pieczątka z ceną.

Bukowski Marcin, Zlat Mieczysław. Ratusz Wrocławski.

Brak obwoluty. Okładki i boki lekko przybrudzone.

Rzemiosło Artystyczne Dagestanu - od czasów najdawniejszych do naszych dni.

Delikatnie przybrudzone okładki, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, na przedniej naklejona kartka pobiblioteczna z numerem "1295" wykonanym czarnym mazakiem, na stronie tytułowej, 48 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Marianowicz Antoni (wybór). No tak, ale... - wybór satyry amerykańskiej.

Okładki przetarte na krawędziach i na rogach. Grzbiet z odklejającą się foliową osłoną, wytarty na obydwu końcach. Zagięcia na rogach okładek. Książka lekko rozłamana między stronami 32/33. Przybrudzone boki książki.

Prutkowski Józef. Kult jedenastki. Ilustrowała Maja Berezowska.

Ilustrowała Maja Berezowska.

Obwoluta przybrudzona, wytarta na krawędziach i na rogach, pozaginana w kilku miejscach. Na tylnej części obwoluty stara pieczątka z loterii książkowej. Lekko przybrudzony górny bok książki.