Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Mroczko, Szczepkowska - Naliwajek, Kozakiewicz i inni. Dzieje sztuki polskiej.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, przednia naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 2 cm. Na tylnej cena wykonana niebieskim długopisem.

Białostocki Jan. Refleksje i syntezy ze świata sztuki - cykl drugi.

Obwoluta przybrudzona wraz z bokami, przebarwiona na krawędziach i na grzbiecie, z tyłu poplamiona; wytarta i ponaddzierana w górnej krawędzi (do 2 cm), ze śladami po zagięciach. Okładki lekko przebarwione na krawędziach, plama w dolnej krawędzi tylnej okładki.
 

Janczarski Jacek. Kocham pana, panie Sułku.

  Opracowanie graficzne Zofia Góralczyk.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i na rogach. Grzbiet "zmięty", przybrudzony i lekko poprzecierany. Niewielkie zagięcia na rogach okładek. Delikatny ślad po zamoczeniu przy górnej krawędzi kilkunastu początkowych kartek oraz na przedniej okładce.

Czerner Olgierd. Wrocław na dawnej rycinie.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, głównie przy krawędziach, ponaddziera przy krawędziach i na rogach ok. 2,5 cm. Boki książki lekko przybrudzone.

Waldorff Jerzy. Dwie armaty.

Ilustrował Zbigniew Lengren.

Okładki przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Ubytki na obydwu końcach grzbietu i lewym górnym rogu przedniej okładki (do około 2 cm). Leciutko naddarta boczna krawędź kilku ostatnich kartek. Boki książki przybrudzone. 

Pasternak Leon. Figa z makiem z Pasternakiem Leonem.

Okładki przybrudzone, na krawędziach poprzecierane, na rogach pozaginane. Grzbiet przybrudzony, lekko ponaddzierany na górnym i dolnym końcu (po 1 cm). U kilku kartek zagięte rogi. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Jurandot Jerzy. Operacja Sodoma czyli dziewiąty sprawiedliwy.

 Opracowanie graficzne Lech Zahorski.

Seria Biblioteka Stańczyka. Obwoluta przetarta przy krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 2 cm), przybrudzona wraz z bokami. 

Michałowski Kazimierz. Jak Grecy tworzyli sztukę.

Obwoluta przybrudzona, lekko pogięta i wytarta głównie na krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 0,5 cm). 

Kramarek Janusz. Polska sztuka przedpiastowska - znaczenie sztuki i rzemiosła artystycznego.

Obwoluta lekko przybrudzona, na krawędziach wytarta i mocno ponaddzierana. Brak strony tytułowej. Na stronie 17 stara pieczątka pobiblioteczna.

Lorentz Stanisław. Przewodnik po muzeach i zbiorach w Polsce.

Obwoluta przetarta, ponaddzierana przy krawędziach, na rogach i końcach grzbietu ok. 1,5 cm.

Gałczyński Konstanty Ildefons. Satyra, groteska, żart liryczny.

Ilustrował Henryk Tomaszewski.

Brak obwoluty. Płcienne okładki lekko przybrudzone i wytarte na rogach. Na bokach książki przybrudzenia i litery "A, B" napisane niebieskiem długopisem i ołówkiem.

Cieślińska Nowojka. Sacrum i sztuka.

Opracowanie Nawojka Cieślińska.

Okładki przybrudzone i lekko poplamione wraz z bokami; wytarte na krawędziach, ze śladami po zagięciach. Strony 1 -  10 oraz 11 - 32 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Guze Joanna. Impresjoniści.

Delikatnie przetarta obwoluta przy krawędziach, na rogach i końcach grzbietu, lekko przebarwiony grzbiet. Przybrudzone boki książki.

Niejaki X. Dziura w brzuchu.

Obwoluta przybrudzona, mocno poprzecierana, ponaddzierana i z licznymi ubytkami przy krawędziach. Grzbiet cały zniszczony, miejscami podklejony od wewnątrz bezbarwną taśmą. Urwana (włożona do książki) wewnętrzna zakładka przedniej części obwoluty. U góry strony tytułowej podpis i dopisana flamastrem data. Przybrudzone boki książki.

Wittlin Jerzy. Vademecum petenta.

Obwoluta przybrudzona, miejscami w ciemniejsze przebarwienia, przetarta na krawędziach. Urwany dolny koniec grzbietu obwoluty (około 3 cm). Okładki doklejone do grzbietu książki bezbarwną taśmą. Dedykacja wykonana pisakiem u dołu strony przedtytułowej. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Starzyński Juliusz. Pięć wieków malarstwa polskiego.

Okładki przetarte przy krawędziach na rogach i końcach grzbietu, u góry przy grzbiecie przebarwienia, widoczne ślady po zalaniu. Na stronie tytułowej dedykacja poprzedniego właściciela wykonana piórem.

Klaczko Julian. Wieczory florenckie Juliusza II.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do ok. 3 cm. Na tylnej i przedostatniej kartce cena wykonana niebieskim długopisem, na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "15880" wykonany czarnym długopisem oraz na stronie 17 i 330 pieczątka pobiblioteczna.

Kozakiewicz Stefan. Słownik terminologiczny sztuk pięknych.

Brak obwoluty. Płócienna okładka mocno poplamiona wraz z bokami; wytarta na rogach, przebarwiona na krawędziach i grzbiecie. Książka pęka przy dolnej krawędzi grzbietu między przednią okładką a sąsiednią kartką oraz między stronami 522 a 523, na wewnętrznej stronie tylnej okładki, przy górnej krawędzi cyfry napisane niebieskim długopisem.

 

Biedrońska - Słotowa Beata. Kobierce wschodnie tom 3 - kobierce tureckie 1.

Delikatnie przybrudzona, przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach i na rogach, tylna naderwana u góry na rogu ok. 1 cm.

Ulewicz Tadeusz. Wśród impresorów krakowskich - doby renesansu.

Delikatnie przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach, na grzbiecie u dołu widoczne zadrapanie.