Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wyka Kazimierz. Życie na niby.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach, na rogach pozaginane i ze śladami po zszywkach. U większości początkowych kartek ślad po zamoczeniu w górnym rogu. Odbite dziurki po zszywkach na pierwszej i ostatniej kartce. Przybrudzone boki książki.

Żeleński Boy Tadeusz. Reflektorem w mrok.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Okładki miejscami delikatnie przybrudzone (oraz boki książki). U góry strony tytułowej dopisany długopisem malutki numer "35".

Wyka Kazimierz. Nowe i dawne wędrówki po tematach.

Obwoluta mocno wytarta, ponaddzierana na krawędziach i na rogach - u góry z drobnymi ubytkami. Pionowe przedarcie na wewnętrznej części tylnej okładki - przy grzbiecie. Ucięty kwadratowy kawałek wewnętrznej części tylnej zakładki obwoluty. Naderwana (1 cm) dolna krawędź drugiej kartki. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Wyka Kazimierz. Wędrując po tematach 1 - 3.

Obwoluty wszystkich tomów lekko przybrudzone i wytarte, na krawędziach miejscami pnaddzierane: grzbiet tomu 2 (2 cm), 3 (5 cm) oraz  rogi tomu 1 (największe naddarcie w lewym, górnym rogu - 8 cm). Lekko przybrudzone górne boki książki.

Czapski Józef. Na nieludzkiej ziemi.

Okładki minimalnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i pozaginane. Przednia okładka przebarwiona i naddarta w dwóch miejscach przy bocznej krawędzi. Boki książki przybrudzone. Niewielkie przetarcie na stronie przedtytułowej. Brak strony tytułowej.

Edigey Jerzy. Umrzesz jak mężczyzna.

Okładki wytarte - mocno na krawędziach, pozaginane w wielu miejscach (zwłaszcza na rogach!). Grzbiet poprzecierany, ponaddzierany i z ubytkami na obydwu końcach (u dołu większe - około 2 cm). Na środku trzech pierwszych kartek (przy grzbiecie) plama - z dziurą na kartce drugiej. Przecięta od góry (4 cm) ostatnia kartka. Na stronie 5 tej ślad po kleju w niewielkim stopniu utrudniający przeczytanie tekstu. Przybrudzone boki książki.

Bunsch Karol. Dzikowy skarb: powieść z czasów Mieszka I t. 1.

Delikatnie przetarte okładki z pozaginanymi rogami. Przybrudzone boki książki.

Kamińska Iwona. Pani świata.

Brak strony tytułowej i przedtytułowej. Delikatnie przetare rogi okładek.

Vries Theun. Diabelskie poczwary.

Literatura holenderska.

Okładki przetarte i przybrudzone w dolnej i górnej części grzbietu oderwany fragment okładki. Przybrudzone boki książki.

Muschg Adolf. U szczytu szczęścia.

Literatura szwajcarska.

Delikatnie przebarwione, przetarte okładki z pozaginanymi rogami, przednia zagięta wzdłuż grzbietu. Grzbiet u dołu naddarty ok 1 cm.

Xianliang Zhang. Zielonodrzew: opowieść z cyklu "Notatnik materialisty".

Literatura chińska.

Delikatnie przybrudzone okładki z pozaginanymi rogami.

van Ammers - Kuller Jo. Taniec wokół gilotyny.

Literatura holenderska.

Okładki pozaginane, przetarte i postrzępione przy krawędziach. Na stronie przedtytułowej pieczątka pobiblioteczna, naklejony kawałek papieru u góry przy rogu. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, skreślenie, numer "Nr 5" wykonany czarnym długopisem, oraz na stronie 29 pieczątka pobibiloteczna. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przebarwienia, boki książki nierówno przycięte introligatorsko.