Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wojnar Irena. W kręgu wychowania przez sztukę.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Rogi okładek oraz kilku pierwszych i ostatnich kartek lekko pozaginane. Na stronie tytułowej numer i pieczątka przedszkolna.

Mickiewicz Adam. Dziady wileńskie część I opracował Henryk Schipper.

Książka oprawiona introligatorsko na przedniej okładce naklejka z numerem "1281". Okładki wytarte - głównie na krawędziach i rogach. Przetarty grzbiet. Kartki pożółknięte, najmocniej przy krawędziach. Drobne podpisy, parafki i pieczątka na stronie 6, 7 i ostatniej. Naderwany dolny róg kartki o stronach 7/8. Niewielkie rozgięcie między stronami 18 / 19 oraz 126 / 127. Naderwana u dołu (4 cm) strona 128. Przybrudzone boki książki.

Bieleń Barbara. Rozwój myślenia dzieci.

Okładki delikatnie przetarte i przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce numer "460" napisany długopisem. Na pierwszej stronie numer i pieczątka przedszkolna.

Svehla Jaroslav. Deburau - pierrot nieśmiertelny.

Na obwolucie liczne ślady przetarć z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm).  

Pełkowska - Turati Janina. Wychowanie fizyczne w przedszkolu i klasach I - IV.

Okładki delikatnie przybrudzone z lekko pozaginanymi i wytartymi rogami. Na przedniej okładce i na pierwszej stronie numer "59 i 198" napisany długopisem.

Parnowska - Kwiatkowska M. Zajęcia artystyczno - techniczne w przedszkolu.

Okładki delikatnie przetarte z lekko pozaginanymi rogami. Wewnątrz tylnej okładki i na pierwszej stronie stara pieczątka przedszkolna.

Stresau Norbert. Eddie Murphy.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi zagięciami. Przednia okładka naddarta i sklejona w górnej części grzbietu (5,5 cm). Dwie pierwsze strony przebarwione, popisane zieloną kredą z małym śladem po zalaniu. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki mocno przybrudzone i przebarwione.

Szalapin Fiodor. Wspomnienia z mojego życia.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami. Przednia i tylna obwoluta naddarte przy górnej części grzbietu (po 1,5 cm). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Stuhr Jerzy. Sercowa choroba czyli moje życie w sztuce.

Lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach okładki z licznymi zagięciami. Strona tytułowa skośnie zagięta, tutaj również kilka niewielkich przebarwień. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Szczublewski Józef. Helena Modrzejewska.

Przybrudzone i lekko przetarte przy krawędziach  okładki. Na tylnej okładce pieczątka „cena zniżona 3 zł”.

Schiller Irena. Stanisławski a teatr polski.

Przetarta obwoluta z naddarciami przy krawędziach (do 2 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Sokorski Włodzimierz. Leon Schiller.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi śladami po zagięciach.

Saniewski Wiesław. Wróżenie z kina.

Delikatnie wytarte rogi i krawędzie okładek.

Korzeniowski, Raszewski. Pamiętnik teatralny - Czasopismo kwartalne poświęcone historii i krytyce teatru założone przez Leona Schillera: zeszyt 3 - 4 (27 - 28).

Okładki przybrudzone i lekko wytarte, z zagięciami na rogach. Kilka drobnych plamek w lewym górnym rogu przedniej okładki. Delikatnie przybrudzony grzbiet oraz boki książki. 

Sobański Oskar. Aktorzy dawni, aktorzy nowi.

Mocno przybrudzone okładki z widocznymi i licznymi zagięciami oraz naddarciami przy krawędziach (do 1 cm). Grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Wewnątrz przybrudzenia, słabo widoczne ślady po zalaniu, kilka kartek naddartych przy górnej i dolnej części grzbietu. Książka w w kilku miejscach wykazuje tendencje ro rołamywania się - w tych miejscach sklejona wzdłóż grzbietu taśmą klejącą.  Boki książki przybrudzone.

Skwara Janusz. Western odrzuca legendę.

Okładki delikatnie przetarte przy krawędziach. Na tylnej okładce oraz ostatniej stronie pieczątka „bonifikata 80%” oraz stara cena wykonana niebieskim długopisem.

Szczepański Jan Józef. Koniec Westernu.

Obwoluta delikatnie przetarta przy krawędziach. Górny i dolny bok książki nierówno przycięty introligatorsko.