Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Makarski Henryk. Na tropie pradziadka Waleriana, czyli każdy znajdzie swój dom.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Tylna okładka oddarta od górnej części grzbietu (1 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Mordden Ethan. Ćwicz razem z Kubusiem Puchatkiem.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami (na tylnej okładce wgniecenie i ślady po naklejce). Na wewnętrznej stronie tylnej okładki stara naklejka poprzedniego właściciela. Książka wydana z dwóch gatunków papieru. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował E. H. Shepard.
 

Mirer Aleksander. Błękitny wieloryb.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 0,5 cm). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy stronami 68/69 oraz delikatnie rozklejona w kilku miejscach. Pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował Bohdan Butenko.
 

Mogilew Lew. Człowiek ze stali.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 0,5 cm), na przedniej naklejka ze starą ceną. Na obwolucie, wewnątrz książki i na prawym boku ślady po zalaniu. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Daniel Mróz.

Morton Józef. Wielkie przygody małego Ancykrysta.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki również przy krawędziach (ubytki w krawędziach grzbietu) z słabo widocznymi zarysowaniami. Wewnątrz książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu) oraz żółte przebarwienia. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.
 

Nowakowski Zygmunt. Przylądek Dobrej Nadziei.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Peterson Hans. Magnus i pies pokładowy Jack.

Lekko przybrudzone i mocno przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Na stronie przedtytułowej dedykacja i podpis poprzedniego właściciela wykonane czarnym flamastrem. Strony 33/34 delikatnie zagięte przy prawej krawędzi (z góry na dół). Pożółkłe kartki na obrzeżach.

Ilustrowała Julitta Karwowska – Wnuczak.
 

Oyen Henry. Kręte ścieżki.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Wewnątrz pożółkłe kartki na obrzeżach. Na tylnej okładce cena wykonana długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Nesbit Edith. Złota Księga Bastablów.

Leciutko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce ślad po naklejce. Wewnątrz i na bokach książki przebarwienia.

Niziurski Edmund. Adelo zrozum mnie!

Przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Boki książki przybrudzone. Na tylnej okładce i na ostatniej stronie krótkie notatki napisane niebieskim długopisem.

Niziurski Edmund. Osobliwe przypadki Cymeona Maksymalnego.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz stare pieczątki biblioteczne oraz delikatne rozłamania. Boki książki nieznacznie przybrudzone.

Niziurski Edmund. Przygody Bąbla i Syfona.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce ślad po naklejce. Boki książki nieznacznie przybrudzone.

Niziurski Edmund. Klub włóczykijów, czyli trzynaście przygód stryja Dionizego i jego ekipy.

Przybrudzona tylna okładka. Na stronie przedtytułowej przybrudzenie, stara pieczątka szkolna i dedykacja dla poprzedniego właściciela oraz zagięcie w dolnym rogu. Okładki z licznymi zagięciami. Boki książki przybrudzone.

Niziurski Edmund. Naprzód, Wspaniali!

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Po wewnętrznych stronach okładek oraz wewnątrz książki żółte przebarwienia. Wewnątrz i na bokach książki ślady po zalaniu. Książka rozłamana pomiędzy str. 166/167. Boki książki trochę przybrudzone.

Niziurski Edmund. Awantura w Niekłaju.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na stronie przedtytułowej stara pieczątka szkolna, dedykacja i podpis poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Książka wydana z dwóch gatunków papieru. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Zbigniew Rychlicki.
 

Osterloff W. Konrad. W zielonym piekle pozłacanego kacyka.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1,5 cm). Brak górnej części grzbietu (1 cm). Wewnątrz książka w kilku miejscach delikatne rozłamana. Boki książki nieznacznie przybrudzone.
Ilustrował Antoni Boratyński.
 

Niemyska - Rączaszkowa Czesława. Z rybałtami po Mazowszu.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Na stronie przedtytułowej przy krawędzi grzbietu przetarcia. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Prus Bolesław. Przygoda Stasia i inne opowiadania.

Ilustracje Eryk Lipiński. Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 5 cm). Krawędź grzbietu tylnej obwoluty podklejona przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu). Brak górnej (2,5 cm) i dolnej (2 cm) części grzbietu. Wewnątrz książki żółte przebarwienia, lekkie przybrudzenia oraz pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki delikatnie przybrudzone. 

Peisson Edouard. Podróż Edgara.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Panas Henryk. Brat leśnego diabła.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zarysowaniami i zagięciami. Wewnątrz żółte przebarwienia. Na stronie przedtytułowej dedykacja oraz na str. tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonane niebieskim długopisem. Boki książki trochę przybrudzone.