Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Stabryła Stanisław. Owidiusz - Świat poetycki.

Okładki lekko przetarte z delikatnie pozaginanymi rogami. Grzbiet lekko przybrudzony.

Stabryła Stanisław. Wergiliusz - Świat poetycki.

Dolna krawędź przedniej okładki (przy grzbiecie) naddarta (ok. 4 cm). Na tylnej okładce przy górnej krawędzi naklejona stara cena książki. Rogi okładek leciutko pozaginane.

Likstanow I. Przygody Jungi.

Bardzo mocno przetarte okładki (również przy krawędziach) z delikatnie widocznymi zagięciami. Tylna okładka przebarwiona, przybrudzona z małą pieczątką w prawym, dolnym rogu. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej krawędzi grzbietu (po 4 cm) oraz w prawym, górnym rogu tylnej okładki mały ubytek. Grzbiet podniszczony (ponaddzierany oraz brak górnej części – 4 cm). Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela. Wewnątrz żółte przebarwienia, kilka kartek z pozaginanymi rogami oraz ponaddzieranymi krawędziami (do 0,5 cm). Mocno przybrudzone i przebarwione boki książki.

Lothar Ernst. Romanca f - dur.

Leciutko przybrudzone okładki z słabo widocznymi zagięciami. Na stronie przedtytułowej dedykacja poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem. Wewnątrz nieznaczne przybrudzenia oraz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.
 

Kubka Franciszek. Uśmiech Rycerza Paleczka.

Książka oprawiona introligatorsko. Na stronie tytułowej numer „162” wykonany czarnym długopisem. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Korewa Maria. W blasku Inti.

Leciutko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami. Grzbiet przebarwiony oraz naddarta górna i dolna część grzbietu (1 cm). Przednia i tylna okładka wraz z kilka pierwszymi i ostatnimi kartkami oddarte od dolnej części grzbietu (po 1 cm). Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Ilustrował Roman Owidzki.
 

Kamiński Aleksander. Książka drużynowego zuchów.

Leciutko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach.
Ilustrował Władysław Czarnecki.
 

Gerstaecker Friedrich. Strzały nad Red River.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Wewnątrz książki stare pieczątki i numery biblioteczne. Boki książki trochę przybrudzone.

Gardi Rene. Wakacje nad jeziorem.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na stronie przedtytułowej stare pieczątki szkolne, dedykacja i podpis poprzedniego właściciela. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował Stanisław Rozwadowski.
 

Gerstaecker Friedrich. Poskaramiacze z Arkansasu. Ilustrował Franciszek Starowieyski

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Strona tytułowa delikatnie pomalowana niebieskim flamastrem. Boki ksiązki trochę przybrudzone.

Ilustrował Franciszek Starowieyski

Gomulicki Wiktor. Wspomnienia niebieskiego mundurka.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 2 cm). Wewnątrz książka w trzech miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu), pożółkłe kartki na obrzeżach oraz kilka z pozaginanymi rogami. Brak strony tytułowej. Na ostatniej kartce brak prawego, dolnego rogu. Boki książki trochę przybrudzone.

May Karol. Winnetou 1-3.

Okładki mocno przybrudzone i przetarte (bardziej przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Grzbiet i wewnętrzne strony okładek podklejone przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż). Kilka kartek z delikatnie pozaginanymi rogami. W tomie I na przedniej okładce i wewnątrz książki słabo widoczne ślady po zalaniu. Boki książek trochę przybrudzone. 

Montgomery Lucy Maud. Czarodziejski świat Marigold.

Delikatnie przetarte okładki (zwłaszcza przy krawędziach) z słabo widocznymi zarysowaniami oraz lekko pozaginanymi rogami. Książka wydana z dwóch gatunków papieru.

Montgomery Lucy Maud. Janka z Latarniowego Wzgórza.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce ślad po naklejce. Na stronie przedtytułowej dedykacja, pieczątka i podpis poprzedniego właściciela. Boki książki trochę przybrudzone.

Puszkin Aleksander. Opowieści.

Okładki delikatnie przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami.Grzbiet przebarwiony. Wewnątrz książki stare pieczątki i oznaczenia pobiblioteczne.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 2.

Na okładkach widoczne ślady po zagięciach i nieliczne ślady zarysowań. Przetarta górna krawędź przedniej okładki tomu II.

Giffin Emily. Siedem lat później.

Rogi okładek lekko pozaginane.

Makuszyński Kornel. Rzeczy wesołe.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Wewnątrz tylnej okładki niewielkie przebarwienia. Na ostatniej stronie numer i podpis wykonany długopisem.