Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Niziurski Edmund. Siódme wtajemniczenie.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Górny koniec grzbietu naderwany (1 cm) oraz wgięty - uszkodzenie przechodzi na część końcowych kartek.

Ilustrował: Andrzej Czeczot

 

Sender Ramon Jose. Z życia Ignacia Morel.

Literatura hiszpańska.

Obwoluta z przetartymi krawędziami, od wewnątrz przetarta i z dużym śladem po zamoczeniu. Ubytek i naddarcie (około 1 cm) przy górnej krawędzi przedniej części obwoluty. Ślad po zamoczeniu w dolnej części książki - do połowy okładek oraz w lewym rogu kartek. Przybrudzony górny bok książki.

Milne A. A. Chatka Puchatka.

Delikatnie przybrudzone okładki z minimalnie pozaginanymi rogami.

Ilustrował Ernest Shepard.

Niziurski Edmund. Szkolny lud, Okulla i ja.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte z widocznymi zagięciami. Przednia okładka leciutko popisana w prawym, górnym rogu czarnym długopisem. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Julian Bohdanowicz

Niziurski Edmund. Adelo, zrozum mnie!

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Piotr Obarek

Kałuża Bożena, Kamińska Feliksa. Chemia organiczna 2. Zakres podstawowy.

Delikatne pozaginane rogi okładek, na tylnej naklejka z ceną.

Matusewicz E. I., Matusewicz J. Chemia. Podręcznik dla klasy I i II techników o specjalnościach niechemicznych oraz liceów ogólnokształcących o profilach: humanistycznym i klasycznym.

Okładki przybrudzone, poprzecierane na rogach i grzbiecie. Grzbiet naddarty u dołu przy tylnej okładce ok 2 cm i uszkodzony na środku ok 1,5 cm. Przybrudzone boki książki, na przedniej okładce naklejka "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" obrysowana czarnym flamastrem i popisana długopisem. W środku notatki ołówkiem, książka pęknięta na stronach 2/3.

Niziurski Edmund. Ta zdradziecka Julita Wynos.

Przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce 2 cm dziura.

Ilustrował: Krzysztof Augustyn

Micuno Luigi. Zorro jeździec w masce - część 1.

Lekko przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami i przetarciami przy krawędziach. Na tylnej okładce w prawym, górnym rogu numer „9500” wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz lekkie przybrudzenia oraz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Niziurski Edmund. Awantura w Niekłaju.

Leciutko przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi śladami po zagięciach. Na wewnętrznych stronach okładek, wewnątrz książki (przy dolnej krawędzi) oraz na dolnym boku ślady po zalaniu. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

 

Massepain Andre. Wyspa potworów.

Na obwolucie widoczne zarysowania, zagięcia oraz przetarcia (również przy krawędziach). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy str. 128/129. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Wiktor Sadowski.

Niziurski Edmund. Awantura w Niekłaju.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Strony 145-176 i 177-202 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu. Wewnątrz książki w kilku miejscach mocne i delikatne rozłamana oraz rozklejenia kartek przy górnej i dolnej części grzbietu. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Zbigniew Rychlicki

Massepain Andre. Wyspa potworów.

Na obwolucie widoczne zarysowania, zagięcia oraz przetarcia (głównie przy krawędziach). Oddarty kawałek przedniej obwoluty, przy górnej krawędzi (0,5 cm x 1 cm). Kilka pierwszych kartek oddartych od dolnej części grzbietu (do 5 cm). Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Wiktor Sadowski.

Niziurski Edmund. Awantura w Niekłaju.

Leciutko przetarte okładki (głownie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

 

Nienacki Zbigniew. Księga strachów.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Książka rozłamana pomiędzy str. 110/111. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrowała: Teresa Wilbik

Nienacki Zbigniew. Księga strachów.

Brak obwoluty. Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrowała: Teresa Wilbik

Makarczyk Janusz. Siostra zjedzonego człowieka - wybór opowiadań.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, zagięcia, przetarcia oraz naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Okładki delikatnie odklejone od dolnej części grzbietu. Strona przedtytułowa oddarta od dolnej części grzbietu (do 2 cm). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy str. 80/81. Delikatnie przybrudzone boki książki.