Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Rietschel. Ogrzewanie i klimatyzacja. Tom 1 - podstawy cieplno - fizjologiczne i higieniczne.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Książka wewnątrz podklejona taśmą. Wewnątrz książki stare pieczątki biblioteczne.

Piętkowski, Czarnota - Bojarski. Mechanika gruntów.

Lekko przybrudzone okładki, raz mocno boki książki. Mocno przytrate krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce stara naklejka biblioteczna. Wewnątrz książki stare pieczątki i numery biblioteczne.

Bąkowski Konrad. Sieci gazowe - projektowanie, budowa.

Brak grzbietu okładek. Mocno przytarte i przetarte krawędzie i rogi okładek. Mocno przybrudzone okładki oraz boki książki. Na kilku ostatnich kartkach przy krawędzi grzbietu ślady po zalaniu.

Czetwertyński Edward. Hydraulika i hydromechanika.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Przednia okładka oddarta od górnej i dolnej części grzbietu (po 1,5 cm). Wewnątrz książka podklejona taśmą.

Danilecki Władysław, Mączyński Maciej. Izolacje przeciwwilgociowe.

Okładki leciutko przetarte, boki książki delikatnie przybrudzone. Na stronie tytułowej stara pieczątka pobiblioteczna. Rogi kilku kartek lekko pozaginane.

Skalmowski Włodzimierz. Technologia materiałów budowlanych. Tom 2.

Mocno przybrudzone okładki oraz boki książki. Mocno przytarte okładki również na krawędziach i na rogach. Wewnątrz książki ślady po zalaniu.

Skalmowski Włodzimierz. Technologia materiałów budowlanych. Tom 3.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Mocno przytarte krawędzie i rogi okładek. Wewnątrz książki stare pieczątki biblioteczne i szkolne.

Pąkciński Marek. Ogród pamięci.

Okładki wytarte i przybrudzone, podobnie grzbiet. Zagięte rogi okładek oraz dolne rogi kilku ostatnich kartek. Ślad po zamoczeniu na początkowych oraz na końcowych kartkach, przy dolnej krawędzi. Podniszczony dolny róg tylnej okładki.

Szulkin Piotr. Ga, ga. Szpital.

Lekko przetarte okładki oraz grzbiet - głównie na końcach. Minimalnie przybrudzone boki książki. Drobne zagięcia końcówek rogów okładek.

Dębski Eugeniusz. Śmierć Magów z Yara.

Okładki przybrudzone, z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami. Lekko zagięta górna krawędź u kilku ostatnich kartek.

Card Orson Scott. Pamięć Ziemi.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Drobne zagięcia rogów okładek.

Williams Walter Jon. Stacja aniołów.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

West Morris. Salamandra.

Delikatnie przybrudzone okładki - na tylnej stara naklejka z ceną.

Jest to powieść o tym, jak krucha jest demokracja, zagrożona przez spiski z prawa i lewa. Na szczęście są jeszcze tacy ludzie, jak pułkownik Dante Alighieri Matucci, oficer wywiadu, który nie chce rumienić się patrząc na odbicie własnej twarzy w lustrze. Czy zdoła pokonać potężnego wroga?

Trevanian. Sankcja na Eigerze.

Krawędzie okładek delikatnie przetarte. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki naklejona kartka z dedykacją i pieczątką szkoły.

Shagan Steve. Słupy ognia.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Rok 1992. Wyścig na śmierć i życie – USA, niemiecki kartel przemysłowy, fanatyczni muzułmanie. Izrael w obliczu zagłady nuklearnej. Były hitlerowski naukowiec opracowuje projekt rakiety dla libijskiego dyktatora. Dzień i godzina startu są wyznaczone. W głębi libijskiej pustyni otwiera się podziemna wyrzutnia...

Kilian Michael. Świadek.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. Na rogach okładek ślady zagięć. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną.

W samo południe przed jednym z nowojorskich hoteli ktoś strzela do znanej modelki, Molly Wickham. Dziewczyna ginie. Mimowolnymi świadkami tego tragicznego zdarzenia stają się dwie osoby: dziennikarz, prowadzący rubrykę towarzyską i koleżanka Molly, również modelka -
Camilla Santee. Wkrótce dochodzi do kolejnych zbrodni, których sprawcą jest najwyraźniej ten sam morderca. Dziennikarz stara się pomóc policji w rozwiązaniu zagadki, Camilla natomiast rozpoczyna dochodzenie na własną rękę. Modelka domyśla się, kto może być mordercą i jakie są jego motywy...

Zygmuntowicz Andrzej. Encyklopedia Sztuki Kulinarnej 19: Koktajle.

Na ostatniej kartce drobna cyfra "23000" napisana długopisem (w prawym, górnym rogu). Delikatnie poprzecierane rogi okładek oraz obydwa końce grzbietu.

Gough Laurence. Sandstorm.

Mininmalnie przybrudzone boki książki. Delikatnie wytarte krawędzie obwoluty.

Grupa zamachowców z CIA udaje się do Libii, by zabić pułkownika Kadafiego. Agenci tajnej policji, podwójni szpiedzy, specjaliści od "fizycznej likwidacji"...

Trevisan Dalton. Opowiadania wcale nie przykładne.

Literatura brazyliska.

Okładki lekko wytarte i pozaginane w kilku miejscach. Górna i dolna krawędź grzbietu lekko naddarte. Grzbiet wyblakły.

Fuentes y Torrejon Raul. Yagruma.

Literatura kubańska.

Obwoluta lekko wytarta i ponaddzierana w kilku miejscach przy krawędziach (do 1 cm).