Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Grodziński Juliusz. Biała karawana.

Okładki poprzecierane przy krawędziach, rogach i na grzbiecie. Górna część grzbietu lekko wystrzępiona. Delikatnie pozaginane rogi kartek wewnątrz książki.

Kurta Henryk. Largo con morte.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach, rogach i na grzbiecie. Lekko pozaginane rogi okładek. Grzbiet w dolnej i górnej części leciutko postrzępiony. Boki książki przybrudzone, pożółknięte z przebarwieniami.

Simenon Georges. Maigret w kabarecie.

Lekko wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Niewielkie zagięcia na rogach okładek. Książka rozłamana między stronami 58/59.

Dard Frederic. Wypadek.

Leciuteńko przetarte okładki, krawędzie i rogi. Wewnątrz książki na ostatniej kartce mała okrągła pieczątka.

Kaczmarczyk Jan Andrzej. Gra bez ryzyka.

Okładki i krawędzie grzbietu delikatnie przetarte. Dolna krawędź przedniej okładki naddarta (ok 1 cm). Rogi okładek lekko pozaginane. 

Goszczurny Stanisław. Stella Maris.

Okładki lekko pozaginane, przetarte przy krawędziach, przybrudzone wraz z bokami. Oderwany kawałek tylnej okładki przy dolnej krawędzi (0,5 cm). Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (6 cm).

Thomas Robert. Pułapka na samotnego mężczyznę.

Okładki wytarte przy krawędziach i na rogach, pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet mocno poprzecierany. Na stronie tytułowej i na stronie 3 parafka wykonana długopisem. Na wewnętrznej stronie obydwu okładek ciemniejsza plama w górnym rogu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Moll Krystyna. Wszystkie pary tańczą - nowoczesne tańce towarzyskie.

Obwoluta przetarta przy krawędziach i na grzbiecie naddarta w kilku miejscach przy krawędziach, na tylnej napisy wykonane czarnym długopisem.

Heller Joseph. Catch 22.

Przetarte krawędzie okładek, pozaginane rogi okładek.

Kurta Henryk. Mors ultima ratio.

Okładki pozaginane, poprzecierane i przybrudzone. Krawędzie i rogi przetarte. Grzbiet pofalowany, w dolnej i górnej części leciutko postrzępiony. Boki książki pożółknięte.

 

 

Korkozowicz Kazimierz. Maruta.

Okładki pozaginane w kilku miejscach, krawędzie przetarte, boki książki przybrudzone.

Góra Jan OP. Mój dom.

Okładka przybrudzona. Rogi zagięte.

di Flumeri Gerardo. W hołdzie Ojcu Pio.

Okładka delikatnie przetarta.

Simenon Georges. Maigret i trup młodej kobiety.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Kilkumilimetrowe, dwa naddarcia dolnej krawędzi przedniej okładki.

Możajef Dymitr. Wróciłeś by zginąć.

Okładki mocno poprzecierane. Widoczne na nich zagięcia i załamania. Krawędzie i rogi poprzecierane i pozaginane. Grzbiet przebarwiony, mocno przetarty. W dolnej części grzbietu, niewielki ubytek 1,5 cm. Boki ksiażki pożółknięte i przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela.

Wojt Albert. Dzwonek z Napoleonem.

Okładki delikatnie przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Przebarwienia wewnątrz tylnej okładki i na kilku ostatnich stronach.