Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Russek Zdzisław. Przez Lody Labradoru.

 Okładki lekko przybrudzone, pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet minimalnie poprzecierany. Na wewnętrznej stronie okładek widoczny ślad po zamoczeniu i niewielkie plamy rdzy wokół zszywek.

Perepeczko Andrzej. Przejście Północno - Zachodnie.

Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet delikatnie poprzecierany i naderwany na obydwu końcach (do 1 cm). Na grzbiecie i wewnątrz książki widoczne plamy rdzy wokół zszywek. 

Perepeczko Andrzej. Laconia.

Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach ze śladami po zagięciach. Przednia okładka naddarta przy dolnej krawędzi (0,5 cm). Grzbiet delikatnie poprzecierany, naddarty przy zszywkach. Dolny róg strony tytułowej ze śladem po zamoczeniu. Górny róg stron 23 i 49 zagięty.

Garton Ash Timothy. Teczka - historia osobista.

Z tyłu stara naklejka z ceną, boki książki przybrudzone.

Perepeczko Andrzej. Lądowanie w Afryce Północnej.

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnymi śladami po zagięciach (na rogach). Grzbiet lekko poprzecierany. Prawa krawędź od strony 56 wraz z tylną okładką z niewielkim, 1 cm śladem po zamoczeniu.

Perepeczko Andrzej. "XE 3" atakuje.

Okładki książki minimalnie przybrudzone, delikatnie poprzecierane na krawędzich i pozaginane na rogach. Grzbiet lekko poprzecierany.

Kon Wienczysław. "Cyrk" niszczycieli.

Miniatury Morskie.
Epizody wojen morskich.
Okładki delikatnie przybrudzone, powycierane na krawędziach i lekko pozaginane. Grzbiet minimalnie poprzecierany.

Cervera Juan Antonio. Zagrożenia cywilizacji XX wieku - relacje między kulturą, religią i polityką

Wytarte okładki z pozaginanymi rogami, na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Przybrudzona pierwsza strona oraz boki książki.

Magenheimer Heinz. Hitler - strategia klęski 1940 - 45.

Senacje XX wieku.
Dolny róg przedniej okładki delikatnie zagięty.
 

Rasmussen A. H. Gorączka morska.

Okładki z lekko pozaginanymi rogami i przetarciami na krawędziach i rogach. Grzbiet na końcach ponaddzierany (do 2 cm). Kartki od 211 do 222 luzem. Między stronami 208 - 209 książka rozłamana.

Biskupski Stanisław. PQ - 16 dojść musi...

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach z licznymi, słabo widocznymi zarysowaniami. Okładki i kartki książki z lekko pozagnanymi rogami.

Koczorowski Eugeniusz. Bitwa pod Oliwą.

Seria Biblioteka Morza. Przybrudzona okładka (oraz boki książki) z licznymi zarysowaniami oraz mocno poprzecieranymi rogami i krawędziami. Rogi okładki lekko pozaginane.

Romanowski Bolesław. Torpeda w celu!

Brak tylnej okładki i grzbietu. Przednia okładka i ostatnia kartka doklejane taśmą, z licznymi zagięciami. Kartki z delikatnie zagiętymi rogami. Na mocno przybrudzonych okładkach liczne ślady po zagięciach. Ogólnie książka w złym stanie.

Baranowski Krzysztof. Polonezem dookoła świata.

Okładki z licznymi zagięciami i przetartymi rogami. Przy krawędziach kartek ślady po zalaniu.