Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Suliga Jan Witold. Biblia szatana.

Okładki pozaginane i przetarte na krawędziach, na tylnej stare naklejki z cenami. Brak strony tytułowej, trzy pierwsze strony odklejone od grzbietu  na dolnym końcu do 2,5 cm. Wewnątrz ksiażki nieliczne podkreślenia i zaznaczenia wykonane niebieskim długopisem.

Pająk Henryk. Retinger mason i agent syjonizmu.

Na tylnej okładce ślad po naklejce. Minimalnie przybrudzone boki ksiażki.

Waite Urban. Na krawędzi.

Mało widoczny ubytek foli ochronnej, przy górnej krawędzi przedniej okładki.

Krentz Jayne Ann. Mgły tajemnic.

Delikatnie pozaginane i poprzecierane rogi okładek. Na przedniej okładce metka z starą ceną.

Dębecki, Kawaśniewska, Żmijewska. Demony Belwederu.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi krawędziami i rogami. Na tylnej stara naklejka z ceną. Wewnętrzne strony okłądek i kilka kolejnych stron przebarwione. Na pierwszej stronie pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Boki książki przebarwione i nieznacznie przybrudzone.

Grabowski Ambroży. Rozrywka w dawnym Krakowie.

Lekko poprzecierane okładki głównie na rogach i krawędziach. Minimalnie przybrudzone boki.

Levi - Strauss Claude. Smutek tropików.

Obwoluta przybrudzona, wytarta na rogach i krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm) - jedno większe naddarcie w rogu 4 cm. Przebarwienia na krawędziach obwoluty oraz na okładkach, wewnątrz kilka plam, boki książki przybrudzone.

Bata Artur. Krosnolen - 50 lat historii zakładu.

Obwoluta przybrudzona wraz z bokami, mocno wytarta głównie na rogach i krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 3,5 cm). Wewnątrz kilka niewielkich plam, książka rozłamana między przedostatnią i ostatnią kartką. 

Delumeau Jean. Strach w kulturze Zachodu.

Obwoluta mocno wytarta głównie na rogach i krawędziach, w górnej krawędzi grzbietu obwoluty ubytek (2 x 1,5 cm). Okładki przebarwione na krawędziach ze śladami po zagięciach, grzbiet naddarty na górnym końcu (5 cm). Tylna okładka odkleja się od górnej krawędzi grzbietu (15 cm). Strony 171 - 308 (część trzymająca się razem, część luzem) oddzielone od grzbietu.

Ochocki Adam. Reporter przed konfesjonałem - czyli jak się przed wojną robiło gazetę.

Minimalnie poprzecierane krawędzie okładek i grzbietu. Kartka ze spisem treści odklejona w połowie od grzbietu. Kartki ze zdjęciami z samego końca książki (trzymające się razem) oddzielone od całości.

Ressel Ewa. Polska na zimę Pascal.

Lekko pozaginane rogi okładek.

Zaucha Andrzej. Moskwa Nord - Ost.

Na tylnej okładce słabo widoczne ślady zarysowań.

Rogiński Ryszard. Zamki i twierdze w Polsce - historia i legendy.

Okładki mocno poprzecierane na krawędziach, z licznymi sladami po zagięciach (głównie na rogach). Ponaddzierane przy dolnej krawędzi tylna okładka (0,5 cm) oraz grzbiet (do 2,5 cm).

Roy Cloud. Klucze do Chin.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach i ponaddzierane na krawędziach (do 0,5 cm). Urwany górny róg tylnej okładki. Grzbiet książki przybrudzony i wytarty. Przednia okładka nadrewana przy obydwu stronach grzbietu (do 3 cm). Boki książki nierówno przycięte introligatorsko, górne krawędzie nieporozcinane. Książka lekko rozłamana w górnej połowie między stronami 144/145. Zagięty dolny róg dwóch kartek od strony 149 do 152. Krawędzie kartek pożółknięte i przybrudzone boki książki.

Świątkiewicz Bohdan. Polak w Kosmosie - Reportaż dokumentalny.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnie poprzecieranymi rogami i krawędziami. Niewielkie wgięcie przy dolnej krawędzi tylnej okładki (1cm).