Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kotkin Stephen, Gross Jan T. Rok 1989 koniec społeczeństwa nieobywatelskiego.

Okładki minimalnie wytarte na końcach rogów. Na tylnej okładce niewielki ślad po odklejonej metce z ceną.

Informator o osobach skazanych za szpiegostwo w latach 1944 - 1984.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Na tylnej okładce naklejona stara cena. Grzbiet książki delikatnie przybrudzony. Strony 37 do 44 z delikatnie zagiętym górnym rogiem.

Drzycimski Andrzej, Skutnik Tadeusz. Gdańsk Sierpień `80 Rozmowy.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami. Grzbiet książki z mocno wytartymi krawędziami, na dolnym końcu delikatnie ponaddzierany (do 1 cm). Między wewnętrzną stroną okładek a sąsiednimi stronami widoczny klej. Na stronie przedtytułowej autograf z datą. Kilka kartek z delikatnie pozaginanymi rogami.

Lepper Andrzej. Lista Leppera.

Okładki z lekko wytartymi i zagiętymi rogami. Na tylnej okładce metka z starą ceną.

Bednarczyk Tadeusz. Polski Holokaust część 7 - Życie codzienne warszawskiego Getta.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach z minimalnie pozaginanymi rogami.

Frost Jeaniene. At Grave`s End - A Night Huntress Novel.

Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce stara naklejka z księgarni. Przednia okładka (od wewnątrz) oraz kilka początkowych kartek delikatnie odbarwione po zamoczeniu. Minimalnie pofalowane kartki w dolnym lewym rogu - także w wyniku zamoczenia.

MacLeod Charlotte. The Family Vault.

Lekko poprzecierane krawędzie i rogi okładek. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Frost Jeaniene. One Foot in the Grave - A Night Huntress Novel.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Zagięty górny róg na kilku początkowych kartkach, tu również ślad po zamoczeniu. Ślad po zamoczeniu również na wewnętrznej stronie tylnej okładki.

Frost Jeaniene. Halfway to the Grave - A Night Huntress Novel.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Książka lekko pofalowana - ślad po zamoczeniu. Z boku książki drobne przybrudzenie.

Picoult Jodi. Sing You Home.

Krawędzie okładkek delikatnie przetarte z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki minimalnie przybrudzone. 

Higgins Clark Mary. The Lottery Winner.

Lekko przetarte krawędzie i rogi okładek oraz delikatnie grzbiet. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki kilka dopisków wykonanych zielonym piakiem.

MacDonald Ross. The Far Side of the Dollar.

Okładki poprzecierane - mocniej na krawędziach. Drobne zagięcia na rogach okładek. Książka z pieczątkami na wewnętrznej stronie przedniej okładki, na dwóch bokach, na wewnętrznej stronie tylnej okładki. Grzbiet poprzecierany na obydwu końcach. Tylna okładka sklejona z grzbietem bezbarwną taśmą (od zewnątrz i od wewnątrz). Naddarta (0,5 cm) boczna krawędź tylnej okładki. Pionowe zagięcie na przedniej okładce.

Twain Mark. The Adventures of Huckleberry Finn.

Okładki przybrudzone, na krawędziach wytarte i miejscami ponaddzierane (do 1 cm), pozaginane lekko na rogach. Delikatnie przybrudzony grzbiet oraz boki książki.

Gąssowski Jerzy. Dzień w kraju Mieszka.

Okładki delikatnie przybrudzone, z delikatnymi przetarciami rogów i krawędzi oraz delikatnie zagiętymi rogami. Kilka kartek przy krawędziach przybrudzone.

Dąbrowski Krzysztof. Śladami Etrusków.

Seria Światowid.
Okładki lekko przybrudzone z mocno wytartymi krawędziami i rogami, lekko pozaginanymi rogami a także z licznymi niewielkimi zagięciami. Grzbiet z mocno wytartymi końcami, na końcach krawędzi ponaddzierany (do 1,5 cm). Strony od 103 do 124 oraz strony od 207 do 230 z lekko zagiętym rogiem.

Sidichmienow Wasilij J. Chiny karty przeszłości.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnie przetartymi rogami i krawędziami oraz z lekkimi zagięciami na rogach. Na przedniej okładce dwa niewielkie zadrapania. Wewnętrzne strony okładek wraz z sąsiadującymi z nimi kartkami lekko pożółknięte przy krawędziach.

Wheeler Mortimer. Rzym poza granicami cesarstwa.

Brak obwoluty. Książka lekko przybrudzona z przetartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet na końcach krawędzi ponaddzierany (do 6 cm), na górnym końcu ślad po sklejaniu taśmą klejącą. Książka między wewnętrzną stroną okładki a stroną przedtytułową z wyrażnymi śladami po kleju. Między wewnętrzną stroną okładki a stroną ostatnią książka lekko rozklejona z śladami po kleju. Książka rozłamana  w kilku miejscach.