Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Sheldon Sidney. Master of the game.

Mocno poprzecierane krawędzie i pozaginane rogi okładek. Boki lekko przybrudzone (na dolnym widoczna pieczątka ze starą ceną). Minimalne przybrudzenie na stronie tytułowej

Rice Anne. Chronicles of the vampires, second volume: The vampire Lestat.

Bardzo mocno przetarte i pozaginane okładki (najmocniej przy rogach i krawędziach) oraz ponaddzierane w rogach (do 1 cm). Lekko przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Na kilku stronach delikatnie pozaginane rogi.

Chwalba Andrzej. Czasy Solidarności - francuscy związkowcy i NSZZ Solidarność 1980 - 1990.

Rogi okładek minimalnie wytarte. Na tylnej okładce metka z starą ceną. Boki książki delikatnie, miejscami przybrudzone.

Brown Sandra. Sweet anger.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek z minimalnie pozaginanymi rogami. Leciutko przybrudzone boki książki, na tylnej okładce ślad po naklejce z ceną.

Steel Danielle. Lightning.

Okładki lekko przetarte na krawędziach z licznymi śladami po zagięciach. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Boki książki delikatnie przybrudzone. 

Steel Danielle. Mixed blessings.

Okładki książki mocno poprzecierane, najmocniej na krawędziach z pozaginanymi rogami. Boki książki lekko przybrudzone z pieczątkami pobibliotecznymi. Książka do około połowy posiada ślady po zalaniu - pofalowane kartki, rozmazana pieczątki biblioteczna i kilka odbarwień na kilku pierwszych kartkach. Wewnątrz książki kilka nieaktualnych pieczątek pobibliotecznych.  Na ostatniej stronie przyklejona jest karta biblioteczna książki.  Luźne kartki pomiędzy stronami 413 - 416.

Pająk Henryk, Żochowski Stanisław. Rządy zbirów 1940 - 1990.

Okładki minimalnie przybrudzone z lekko wytartymi krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Lekko wytarte dolne rogi początkowych kartek.

Raina Peter. Sprawcy uchodzą bezkarnie - kulisy zabójstwa Bohdana Piaseckiego w świetle akt MSW.

Okładki minimalnie przybrudzone, delikatnie wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Dolny bok książki przybrudzony. Na stronie tytułowej pieczątka "Przymierze Narodowej Odnowy".

Seidler Barbara. Kto kazał strzelać. Grudzień `70.

Okładki z delikatnie przetartymi rogami. Tylna okładka z starą metką cenową.

Bierut Bolesław. O partii.

Okładki minimalnie przybrudzone z minimalnie wytartymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Książka rozłamana międszy stronami 160 i 161. Wewnętrzna strona tylnej okładki delikatnie przybrudzona. Na ostatniej stronie z rogu dwie małe pieczątki.

Yerby Frank. Fairoaks.

Okładki mocno poprzecierane i pozaginane (najmocniej na rogach, krawędziach). Strona tytułowa i dwie pierwsze strony przy pionowej krawędzi odcięte 0,5 x 9 cm (tekst nieuszkodzony). Tylna okładka i ostatnia strona popisane różowym mazakiem. Zielone boki książki lekko przybrudzone. Wewnątrz książki nieliczne przybrudzenia.