Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Nachbar Herbert. Der Mond hat einen Hof.

Obwoluta lekko poprzeciera na krawędziach mocno ponaddzierana (do 5 cm), w tylnej jej części znaczne ubytki. Kilka kartek z plamami w dolnym rogu. Boki książki lekko przybrudzone.

Jary Micaela. Die Geheime Konigin.

Okładki z delikatnie powycieranymi rogami i krawędziami. Grzbiet książki z pionowymi zagięciami. Boki książki minimalnie przybrudzone. Na dolnym boku niemiecka, niewyraźna pieczątka.

Koontz Dean R. Przepowiednia

Delikatnie przybrudzone boki książki.

Koontz Dean R. Północ.

Zagięty dolny róg przedniej okładki.

Palmer Diana. Serie Harmonie: Un bel Australien.

Książka w języku francuskim.
Delikatnie przetarte krawędzie okładek z lekko przybrudzonymi bokami książki. Pozaginane rogi okładek. Niewielki ślad po zalaniu do strony 40. Na stronie przedtytułowej parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem.

Lermontow Michaił. Ausgewahlte Werke.

Okładki minimalnie przybrudzone z lekkimi zadrapaniami oraz mocno wytartymi rogami. Na ostatniej stronie przy wewnętrznym rogu mała pieczątka.

Legere Werner. Unter Korsaren verschollen.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami.

Sagan Francoise. Bonjour Tristesse.

Brak obwoluty. Okładki delikatnie przybrudzone z lekko wytartymi rogami.

Forbes Colin. Cossack.

Okładki lekko poprzecierane z mocno wytartymi krawędziami oraz pozaginanymi rogami. Grzbiet na krawędziach mocno przetarty i z zagięciami wzdłuż. Dłuższy bok książki popisany pisakiem. Brak strony tytułowej. Kilka kartek pofalowanych po zalaniu. Między wewnętrzną stroną tylnej okładki a kartką ślady wilgoci.

Arsan Emmanuelle. Emmanuelle oder die Schule der Lust.

Obwoluta ponaddzierana (do 2,5 cm) z ubytkami, oraz lekko pozaginana. Powłoka ochronna obwoluty miejscami kruszy się. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Descartes. Discours de la methode volume 9.

Książka w języku francuskim.
Okładki i boki książki lekko przybrudzone z delikatnie przytartymi krawędziami i zagięciami w rogach. 

MacLean Alistair, Denis John. Hollenflug der Air Force 1.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami i rogami oraz delikatnie pozaginanymi rogami. Krawędzie grzbietu mocno przetarte z zagięciami wzdłuż całego grzbietu. Boki książki minimalnie przybrudzone. Rogi kartek książki delikatnie pozaginane.

Conan Doyle, Schulte Michael. Das grosse Sherlock Holmes Buch.

Obwoluta delikatnie przybrudzona z małymi zadrapaniami, naddarciami na rogach i przy grzbiecie (do 0,6 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone. Strona 271 luzem. Kilka stron delikatnie przybrydzonych. Kilka kartek lekko odywa się od grzbietu.

Weliczker, Hescheles, Goldkorn i inni. Im Feuer vergangen. Tagebucher aus dem Ghetto. Wspomnienia polskich żydów z czasów II Wojny Światowej i warszawskiego getta.

Obwoluta z mocno wytartymi krawędziami i rogami, mocno ponaddzierana (do 2,5 cm) z licznymi ubytkami i zagięciami, z wewnętrznej strony pozaklejana taśmą. Boki książki delikatnie przybrudzone. Między wewnętrzną stroną tylnej okładki a stronami lekkie zabrudzenie.

Strindberg August. Das Rote Zimmer.

Brak obwoluty. Okładki minimalnie przybrudzone. Na kartkach, przy bocznych krawędziach żółte przebarwienia.

Viard Henri. Serie Noire: La bande a Bonape.

Kiążka w języku francuskim.
Okładki i boki lekko przybrudzone z mocno poprzecieranymi krawędziami i grzbietem (najmocniej na rogach), pozaginane rogi okładek. Od przedniej okładki do strony 18 książka posiada przekłucia (niewielkie dziurki).

Cooper James Fenimore. Pfadfinder.

Okładki przybrudzone z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet z zagięciami wzdłuż. Boki książki lekko przybrudzone.

van Lustbader Eric. Ronin Dolman.

Okładki z mocno przetartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet z mocno wytartymi krawędziami i zgięciami wzdłuż.