Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Mrowiec Stanisław. Defekty struktury i dyfuzja atomów w kryształach jonowych.

Lekko wytarte i rozwarstwione rogi okładek, na okładkach niewielkie przebarwienia, na 4 stronie stara pieczątka pobiblioteczna, boki książki przybrudzone. 

King Stephen. Cuori in Atlantide.

Obwoluta z lekko przetartymi krawędziami i rogami.

Koehler Witold. Zarys hylopatologii.

Obwoluta na krawędziach oraz na rogach wytarta i miejscami ponaddzierana (do 1 cm), przy dolnym końcu grzbietu sklejona taśmą (z dopisanym numerem). Na 4 i ostatniej stronie anulowane pieczątki. Lekko przybrudzone boki książki.

Zarzycki Kazimierz, Głowaciński Zbigniew. Przyroda Polska: Bieszczady.

Okładki przybrudzone, wytarte i z niewielkimi zagięciami na rogach, odklejone w całości od wewnątrz od grzbietu książki.

Izdebski Krystyn, Grądziel Tadeusz. Przyroda Polska: Roztocze.

Okładki lekko przybrudzone, poprzecierane - głównie na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Grzbiet książki lekko przybrudzony, naddarty na obydwu końcach około 1 cm.

Piotrowska Hanna, Kadulski Sławomir. Przyroda Polska: Pojezierze Kaszubskie.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach.

Staszkiewicz Jerzy, Witkowski Zbigniew. Przyroda polska: Ziemia Sądecka.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte na rogach oraz na krawędziach. U góry przedniej okładki wyblakła pieczątka imienna. Niewielkie zagięcia na rogach okładek.

Tolgyessy Juraj. Detektywi wieku atomu.

Seria Biblioteka problemów tom 225. Przybrudzone i wytarte okładki (głównie na rogach i krawędziach), przednia okładka zagięta z góry na dół przy grzbiecie, zagięty dolny róg przedniej okładki. Brak strony tytułowej, na stronie 17 stara pieczątka pobiblioteczna. Boki książki przybrudzone.

Maciejewski Stefan. Saga o ginących i uratowanych.

Okładki wytarte na krawędziach i rogach, miejscami pozaginane. Lekko wytarty grzbiet książki.

Tokarczyk Roman. Utopia Nowej Lewicy amerykańskiej.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami. Na stronie tutułowej stara pieczątka pobiblioteczna, numer "77694" oraz na stronie 13 stara, anulowana pieczątka. na pierwszej i ostatniej stronie (w rogach) kwadratowe, żółte przebarwienia.

Decowski Piotr. Jądro atomu.

Przebarwienia przy krawędziach okładek oraz na bokach książki.

Hall Edward T. Poza kulturą.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami.

Homoki - Nagy Istvan. Tajemnice lasów, gór i szuwarów.

Obwoluta bardzo zniszczona - ponadzierana i z ubytkami w wielu miejscach. Delikatnie przybrudzone płócienne okładki, mocniej przybrudzony górny bok książki.

Zasada - Chorab Anna. Kształtowanie się zawodu pracownika socjalnego w Polsce.

Delikatnie przetarte okładki, głównie przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 88 i 89 niewielkie zaznaczenia wykonane niebieskim długopisem. Lekko przybrudzone boki książki.

Wolański Napoleon. Rozwój biologiczny człowieka.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Lekko przybrudzony górny bok książki.

Ingram Jay. Płonący dom - Odkrywając tajemnice mózgu.

Delikatnie wytarte krawędzie i rogi okładek. Miejscami przybrudzona tylna okładka i boki książki. Ślad po zamoczeniu w dolnym rogu kartek od strony pierwszej do połowy książki.

Stern Curt. Podstawy genetyki człowieka.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone płócienne okładki (tylna mocniej) i grzbiet. Tylna okładka wraz z ostatnią kartką oddzielone wzdłuż grzbietu od książki (pęknięcie). U dołu strony tytułowej parafka wykonana długopisem. Przybrudzone boki książki.

Lassota Zofia. Biologia molekularna część 1 - Informacja genetyczna.

Okładki miejscami przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet książki przybrudzony i wytarty. Na tylnej okładce, prawym boku książki i na kilkunastu ostatnich kartakch ślady po zalaniu.