Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wilson Jerry R. Pozyskiwanie nowych klientów.

Stan dobry, jedynie na tylnej okładce ślad po starej naklejce z ceną.

Hebda Michał, Niziński Stanisław, Pelc Henryk. Podstawy diagnostyki pojazdów mechanicznych.

Okładki delikatnie przybrudzone z minimalnymi zadrapaniami na krawędziach. Krawędź grzbietu na dolnym końcu delikatnie zadrapany (0.5 cm). Na stronach 4, 17 i 522 pieczątka biblioteczna z przekreśleniem oraz z numerami bibliotecznymi. Na środku strony 33 niewielki uszczerbek (0,5 cm).

Ciborowski Janusz. Inżynieria chemiczna - część II.

Brak obwoluty, okładki przybrudzone, grzbiet wytarty i poplamiony, rogi okładek leciutko pozaginane. Boki książki przybrudzone.

Madera Andrzej J. Współczesna prawica polska - inspiracje ideowe i działaność polityczna.

Na tylnej okładce stara naklejka pobiblioteczna. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "KE-4508" wykonany czarnym długopisem, wewnątrz książki kilka pieczątek pobibliotecznych.

Charlot G., Tremillon B. Reakcje chemiczne w rozpuszczalnikach i solach stopionych.

Mocno przybrudzone okładki, tylna okładka oraz większość kartek wewnątrz ze śladami po zalaniu. Podpisy poprzednich właścicieli wykonane czerwonym długopisem i markerem na kilku kartkach wewnątrz książki. Dwie początkowe kartki z oderwanym dolnym rogiem, niewielkie naddarcia kilku kartek wewnątrz przy dolnej krawędzi. Boki książki przybrudzone.

Kisielewski Stefan. Zanim nadejdzie śmierć.

Na tylnej okładce widoczne niewielkie ilości kleju po zdartej cenie. Książka w stanie dobrym.

Fotyma Mariusz, Mercik Stanisław. Chemia rolna.

Lekko przybrudzone okładki, wytarte na rogach i krawędziach z licznymi śladami po zagięciach. Przednia okładka z cyframi 34-222 napisanymi niebieskim długopisem, naddarta w dolnej krawędzi grzbietu (1 cm), na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Przybrudzone pierwsze strony wewnątrz oraz boki książki.

Brandys Kazimierz. Listy do Pani Z. Wspomnienia z teraźniejszości 1957 - 1961.

Krawędzie oraz rogi obwoluty mocno powycierane i poprzecierane. Grzbiet obwoluty lekko ponadrywany (do 0,5 cm.).

Rogowski Waldemar. Rachunek efektywności inwestycji.

Delikatnie pozaginane rogi okładek. Przebarwiona na żółto prawa krawędź przedniej okładki. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Leskiewicz, Jaglarz, Morawiecki. Technologia i urządzenia walcownicze.

Okładki minimalnie przybrudzone z lekko wytartymi rogami. Na tylnej okładce naklejka biblioteczna. Na kilku stronach tekst podkreślony ołówkiem. Na kilku stronach pieczątki biblioteczne.

Hermanowska Grażyna, Hermanowski Wojciech. Technologia informacyjna.

Rogi i krawędzie okładek lekko wytarte. Rogi okładek lekko pozaginane. Na przedniej okładce naklejka imienna poprzedniego właściciela. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Brak płyty. Strona tytułowa przy krawędziach delikatnie zżółknięta.

Ossowska Maria. Mormalność mieszczańska.

Okładki przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami. Od strony 141 do 248 książka pęknięta w kilku miejscach - podzielona na kilka części. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.