Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Harasymowicz Jerzy. Wiersze sarmackie.

Okładki lekko przybrudzne, delikatnie wytarte na krawędziach z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet lekko pobrudzony i naddarty na obydwu końcach. 

Krantz Judith. Blichtr i patyna.

Delikatnie wytarte i pozaginane krawędzie obwoluty. Na kilku początkowych kartkach (w prawym, dolnym rogu) ślad po zamoczeniu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Tołstoj Lew. Zmartwychwstanie.

Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Leciutko wytarte okładki, jeden z boków książki przybrudzony.

Tołstoj Lew. Sonata Kreutzerowska.

Okładki mocno przebarwione, ponaddzierane i pozaginane w wielu miejscach. Przednia okładka częściowo oddzielona od grzbietu. Grzbiet ponaddzierany od dołu i od góry (do 7 cm). Na przedniej okładce i stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela. Kartki z ponaddzieranymi krawędziami, nierówno przycięte introligatorsko, od strony przedtytułowej do strony 48 niemal w całości oddzielone od grzbietu (trzymające się razem na jednej nitce). Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Tuwim Julian. Kwiaty polskie.

Obwoluta przybrudzona i poprzecierana, z drobnymi, miejscowymi naddarciami na rogach oraz przy krawędziach poziomych. Kilka kartek krótszych (około 4 mm) przy bocznej krawędzi od całości

Lechoń Jan. Poezje.

Na kilku stronach nieaktualne pieczątki pobiblioteczne, na stronie 4 dodatkowo dopisany numer.

Tołstoj Lew. Dzieła tom III: Opowiadania.

Przebarwione i poplamione okładki przy krawędziach, boki książki przybrudzone. 

Twardowski Jan. Znaki ufności.

Okładki mocno przybrudzone z pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone. Delikatne zagięcia także na rogach większości kartek.

Stachura, Wysocki, Cohen. Piosenki.

Delikatnie przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach. Naderwane obydwa końce grzbietu obwoluty - dolny około 2 cm. Delikatne zagięcia w górnym rogu części początkowych kartek.

Pawlikowska - Jasnorzewska Maria. Poezje.

Lekko przybrudzona przybrudzona, przetarta obwoluta przy krawędziach i na grzbiecie. Drobne naddarcia przy górnej krawędzi obwoluty.

Pawlikowska - Jasnorzewska Maria. To nie było wszystko.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Na przedniej okładce delikatne pionowe zagięcie. Na stonie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Pawlikowska - Jasnorzewska Maria. Poezje.

Obwoluta poplamiona, przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach ok. 7 cm (podklejenia od wewnątrz bezbarwną taśmą), Przybrudzony górny bok książki.

Mickiewicz, Słowacki, Norwid. Kobieto! Boski diable.

Delikatnie przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami. Książka rozłamana między stronami 161/162.