Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Benton Frank Dorothea. Wyspa Palm.

Rogi okładek lekko pozaginane, przy dolnej krawędzi przedniej okładki odkleja się folia ochronna. Książka delikatnie rozłamana pomiędzy stronami 2/3 oraz 606/607. Dolny bok książki delikatnie przybrudzony.

Kupisiewicz Czesław. Niepowodzenia dydaktyczne.

Okładki przetarte, przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Przednia okładka popisana długopisem. Grzbiet ponaddzierany, w dolnej części ubytek (ok 6 cm) i sklejony taśmą. Brak strony tytułowej. Na kilku stronach tekst podkreślony długopisem. Przebarwienia przy dolnej krawędzi kartek. Książka rozłamana w trzech miejscach. Ogólnie książka w złym stanie.

Hannah Kristin. Wyśnione szczęście.

Okładki oraz boki delikatnie książki przybrudzone.

Steel Danielle. Wysłuchane modlitwy.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną, na przedniej słabo widoczne resztki kleju.

Bergson, Kostyła, Radziwiłł, Sauer, Klementowicz... Miesięcznik Znak nr 436 (9), wrzesień 1991 - Wychowanie na rozdrożu.

Okładki delikatnie przetarte. Na stronie ze spisem treści maziaki wykonane długopisem.

Delinsky Barbara. Miejsce kobiety.

Okładki przetarte i pozaginane (głównie na rogach i krawędziach). Na tylnej okładce stara naklejka cenowa. Widoczne zagięcia (z góry na dół) na grzbiecie. Książka rozłamana pomiędzy stronami 332/333.

Delinsky Barbara. Smak zemsty.

Okładki leciutko przybrudzone, pozaginane na rogach. Widoczne zagięcie z góry na dół na grzbiecie. Wewnątrz pieczątki ex libris poprzedniego właściciela.

Delinsky Barbara. Sąsiadka.

Okładki pozaginane na rogach, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm). Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Książa zaczyna się rozłamywać w kilku miejscach przy dolnej krawędzi z grzbietem, pomiędzy stronami 8/9 i 16/17 rozłamana na całości krawędzi. Boki książki przybrudzone.

Zaczyński Władysław P. Uczenie się przez przeżywanie.

Okładki leciutko przetarte, przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Boki książki lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilkunastu kartkach notatki i podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem.
 

Duras Marguerite. Kochanek.

Rogi okładek pozaginane. Na okładkach liczne, lecz słabo widoczne ślady zarysowań.  Na wewnętrznej stronie tylnej okładki cyfra "33" napisana długopisem.

Hardy Kate. Czuły punkt - Harlequin Medical nr 500.

Okładki pozaginane na rogach, dolny koniec grzbietu naddarty (2 cm).

Komar Witold. Wychowanie przez pracę w szkole ogólnokształcącej.

Okładki lekko przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na stronie tytułowej dedykacja najprawdopodobniej autora książki.

Łobocki Mieczysław. W poszukiwaniu skutecznych form wychowania.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka cenowa. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarta (po 1,5 cm). Wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki.

Grzesiuk Lidia. Studia nad komunikacją interpersonalną.

Okładki leciutko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Brak strony tytułowej, na ostatniej stronie tekst wykonany długopisem.

Dunne, Hardy, Śniadek, Misiorna, Michalak... Przyroda, badania, język - przyrodnicze rozumowanie i komunikowanie się najmłodszych.

Okładki delikatnie przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na stronie tytułowej dedykacja.

Kruszewski Krzysztof. 45 minut - prawie cała historia pewnej lekcji.

Okładki przetarte, przybrudzone, zarysowane w wielu miejscach z pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilku kartkach podkreślenia tekstu wykonane długopisem. Na wewnętrznej stronie tylnej okłądki cyfra "30000" napisana długopisem.