Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Hailey Arthur. Port lotniczy.

Okładki przetarte i lekko pozaginane głównie na rogach i krawędziach. Kilka stron nierówno przycięte introligatorsko.

Kop, Kucharska, Szkurłat. Geografia społeczno ekonomiczna. Podręcznik dla liceum - Zakres rozszerzony.

Delikatnie przybrudzone okładki, na przedniej skreślenie wykonane niebieskim długopsiem, pozaginane rogi okładek. Na ostatniej stronie kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem.

Dębski Stanisław. Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw część 1.

Delikatnie przybrudzone okładki z pozaginanymi rogami. Wewnątrz skleślenia i notatki wykonane ołówkiem. Boki książki przybrudzone.

Ćwierczakiewiczowa Lucyna. 365 obiadów.

Okładki lekko poprzecierane (głównie przy rogach i krawędziach). Książka rozłamana pomiędzy stronami 140/141 oraz 280/281. Wewnątrz książki luźne kartki od stron 417 - 448 (część luzem, część trzyma się razem), kilka kartek posiada załamania i wgniecenia, przez co tekst w tych miejscach jest mało wyraźny.

Ćwierczakiewiczowa Lucyna. 365 obiadów.

Okładki i grzbiet książki delikatnie poprzecierane. Drobne zagięcia na rogach okładek. U góry tylnej okładki cena zamazana długopisem. Wewnętrzne strony okładek lekko poplamione. Książka rozłamana w kilku miejscach.

Ćwierczakiewiczowa Lucyna. 365 obiadów.

Przednia okładka z mocno zagiętym prawym dolnym rogiem. Grzbiet lekko wytarty i z drobnymi naddarciami na obydwu końcach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 118/119.

Romvary Vilmos. Rośliny przyprawowe i przyprawy w węgierskiej kuchni.

Okładki lekko przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Na ostatniej stronie mała, prostokątna pieczątka. Kartka o stronach 203/204 zagięta w pionie (tekst w tym miejscu mało czytelny). Nadruk na dwóch odcieniach papieru.

Madeyski Andrzej. Urządzenia sanitarno - techniczne w uzdrowiskach - projektowanie i eksploatacja.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Boki książki leciutko przybrudzone. Na pierwszej stronie pieczątka pobiblioteczna.

Hawle - katalog wodny.

Rogi okładek delikatnie pozaginane, boki książki leciutko przybrudzone.

Mendel, Mendel. Zbiór zadań z fizyki dla klas II szkół średnich.

Przetarte krawędzie okładek, na tylnej naklejka z ceną.

Krasiński Zygmunt. Dzieła literackie tom III.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, głównie przy krawędziach, na przedniej widoczne zadrapanie. Boki książki przybrudzone.

Romvary Vilmos. Rośliny przyprawowe i przyprawy w węgierskiej kuchni.

Okładki lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami. Grzbiet naddarty od dołu i od góry (1 cm).

Krawczyk Irena, Rościszewska - Stoyanow Anna. Potrawy z drobiu i dzikiego ptactwa.

Okładki poprzecierane (głównie przy rogach i krawędziach) z licznymi śladami po zagięciach. Mocno obdarta środkowa część tylnej okładki. Grzbiet z ubytkami (1 cm) na obydwu końcach. Wewnątrz i na bokach książki kilka plam.

Urbaniak Piotr. Podstawy ekonomii część 1 - mikroekonomia. Podręcznik dla liceów ekonomicznych.

Okładki mocno przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej wzdłóż grzbietu naklejona taśma przeźroczysta, na końcach grzbietu brakujący fragment ok. 3,5 cm. Boki książki przybrudzone. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem.

Szymański Edward. Materiały budowlane.

Okładki leciutko przybrudzone z pozaginanymi rogami, wewnątrz okładek niewielkie żółte przebarwienia. Boki książki przybrudzone. Na kilku stronach znaczki "V" wykonane długopisem.